50 پیشنهاد خرید اینترنتی لباس ست زن و شوهری + [عاشقانه] – شیکس مد

ترکیب تیشرت های طرح دار و رنگی مردانه با شلوار جین یا کتان، جذاب ترین و به روز ترین ست لباس مردانه است که این روزها و با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان طرفدران زیادی پیدا کرده است. یکی از انواع ست های زیبایی که در آن همه اعضای خانواده یک مدل و سبک از لباس را با دوختی هماهنگ و ترکیب رنگی زیبا و مشخص می پوشند ست خانوادگی می باشد که یک ایده جذاب و خاص می باشد و می تواند سوژه جالبی برای عکاسی و ثبت خاطره ها باشد. بیشتر آقایانی که به دنبال تنوع هستند و از پوشیدن لباس های تکراری خسته شده اند از اکسسوری های مختلفی مانند ساسبندهای رنگی برای ست های خود استفاده می کنند تا بدون صرف هزینه اضافه نمای تازه و شیکی از خود ارائه دهند.

به طور مثال می توان از یک پیراهن مردانه ست با مانتو زنانه و همچنین لباس هایی با همان تم برای کودکان استفاده نمود و یا یک استایل دخترانه و پسرانه مناسب انتخاب کرد و بر اساس آن دیگر اعضا خانواده مناسب ترین ست را تهیه کنند. شما برای داشتن یک ست شیک و شاداب می توانید از رنگ های زرد و سورمه ای استفاده کنید و با ست کردن کفش اسپرت مردانه یک استایل به روز و جذاب برای مهمانی های خانوادگی خود بسازید. برای لباس مهمانی شب ، سراغ رنگ های شاد با تناژ های تیره تر بروید و اگر قرار است یک پیراهن رسمی برای یک مهمانی عصرانه برایش تهیه کنید، از رنگ های روشن تر کمک بگیرید. گروه دیگری از آقایان لباس های رسمی و مردانه را بیشتر می پسندند و دوست دارند در مهمانی های خانوادگی هم از این سبک لباس ها استفاده کنند. بیشتر آقایان استایل کت و شلوار مردانه را کاملا تکراری و بدون خلاقیت می دانند، اما شما می توانید با استفاده از ترفندهای ساده و جذاب زیر استایل خود را متفاوت جلوه دهید.

اگر روسری خود را طوری سر کنید که به سمت پایین آویزان شده باشد، در آن صورت شما قد بلندتر جلوه خواهید کرد. به طور معمول، رنگ سوم از میان رنگهای سبز زیتونی، قهوهای، بژ، آبی سیر، بنفش تیره یا قرمز انتخاب میشود؛ اما به این معنا نیست که باید لزوماً به این چند رنگ محدود شوید. از جمله جفت رنگ هایی که ترکیب آن ها هم زیبا و هم ساده است، می توان به کرم و قهوه ای یا کرم و سبز زیتونی اشاره کرد. کت های تک همیشه به عنوان کاربردی ترین لباس های مردانه به حساب می آیند که برای هر سبک استایلی کارایی دارد. افراد خوشپوش به تنوع در استایل هم اهمیت میدهند و فقط یک دست لباس ندارند. کافی است یک کت تک به رنگ مشکی و یا کرم رنگ در کمد خود داشته باشید و خیال خود را تا مدت ها راحت کنید.

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، پوشیدن کت و شلوار با پیراهن های رسمی و رنگ روشن را در اولویت انتخاب خود قرار دهید. ترکیب پیشنهادی دوم برای آن دسته از آقایان مناسب است که رنگ های روشن را بیشتر می پسندند. پیشنهاد می کنم برای مهمانی های خانوادگی از ست رنگ های تیره و روشن استفاده کنید. برای هماهنگی لباس با همسرتان بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که خنثی هستند و تقریباً هیچ تعریفی از زنانه یا مردانه بودن آنها وجود ندارد. مشکی و سفید: برای ست کردن لباس مردانه، رنگ مشکی و سفید اصلاً از مد نمی افتد و از گذشته تا به حال برترین ست رنگ بوده است. در هنگام ست کردن لباس از سه رنگ مشابه استفاده نکنید. در حالت اول مشخصا باید رنگها و مدل لباس کودکتان را مطابق با لباس خود انتخاب کنید. به علاوه مجبور نیستید همه یک مدل یا یک رنگ لباس بپوشید.