50 پیشنهاد خرید اینترنتی لباس ست زن و شوهری + [عاشقانه] – شیکس مد

میتوانید در فصل بهار و آغاز گل دادن گیاهان، لباسهای گلدار بپوشید و بیشتر با طبیعت همراه شوید! لباسهای طرحدار، به خصوص آنها که طرح گلدار دارند، برای پوشیدن در فصل بهار بسیار مناسب هستند. اما اگر کمربندهایی از رنگهای دیگر انتخاب کنید، هم برای هماهنگ کردن بخشهای دیگر لباستان دچار مشکل میشوید و هم بعدا کمربند و کفش را با لباسهای محدودی میتوانید به تن کنید و امکان طراحی استایلهای مختلف و متنوع را از دست میدهید. گاهی اوقات ست کردن رنگ لباس میتواند تبدیل به دغدغهای ذهنی برای ما شود. پوشیدن پیراهن و کراواتی از یک رنگ برای مدتی از روندهای بسیار رایج دنیای مُد و فشن بود. به هیچعنوان به دنیال جینهایی نروید که اصطلاحا مُد میشوند ولی با اندامتان در تناسب نیستند. مهم نیست که شلوارهای جین چسبان رایج شدهاند یا خیر؛ اگر این شلوارها با اندامتان در هماهنگی نیست به دنبال مدلهایی بروید که بیشترین تناسب را با شما دارند.

پس اگر میخواهید یک جنتلمن جذاب به نظر برسید، بایستی به دنبال ست مردانه شیک باشید. از این اشتباهات رایج خودداری کنید تا ستِ بهتری داشته باشید. برای این کـه شیک بنظر برسید حتماً نباید از لباسهای فانتزی استفاده کنید؛ بلکه مثل یک مدل استریت استایل جذاب، بیشتر باید بـه جزئیات دقت کنید. در انتخاب یک ست شیک زنانه و مردانه علاوه بر زیبایی باید به کیفیت آن نیز توجه کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد آن است که هنگام انتخاب لباس، راحت باشد و خودتان از پوشیدن آن احساس خوشایندی داشته باشید. دوست دارید مردی خوشپوش و شیک باشید و علاوه بر اینکه با رفتارتان، دیگران را تحت تأثیر قرار میدهید با ظاهرتان همه نگاهها را به خود جلب کنید؟ حتی اگر از آن دست آقایانی هستید که به تیپ و استایل غیررسمی و اسپورت عشق میورزید؛ باز هم باید یک دست کت و شلوار شیک در کمد داشته باشید.

اگر میخواهید خوشپوش و شیک باشید باید همیشه تمیزی و آراستگی را در تیپتان حفظ کنید. یادتان باشد که جورابهای سفید معمولا گزینه خوبی برای داشتن تیپی شیک و جذاب نیستند. هیچ رنگی برای آقایان بهتر از آبی نیست. استفاده از عینک آفتابی، علاوه بر اینکه شما را از اشعههای مضر خورشید در امان نگه میدارد، شما را به شدت خوشتیپ و جذاب خواهد کرد. اگر جلیقه، پولیور یا بخشهای دیگر لباستان را هم در هماهنگی با کراوات انتخاب کنید و از رنگهای متنوع و مکمل بهره ببرید، قطعا اصول خوش پوشی آقایان را به خوبی در تیپ و استایلتان لحاظ خواهید کرد. سِت کردن کمربند با کفش، یکی از اصول خوش پوشی آقایان است. یکی از مهمترین قوانینی که طراحان دکوراسیون داخلی و طراحان مد از آن برای ست کردن رنگها استفاده میکنند، قانون ۱۰، ۳۰، ۶۰ است. از آنجا که آقایان طبق معمول رنگ هاي مشکی، سورمه اي و خاکستری کت رابه تن میکنند، اگر میخواهید که کمی متفاوت تر از دیگران باشید، کتی به رنگ روشن مانند کرم به تن کنید.

به همین دلیل، بهتر است که برای فصل بهار، رنگهای مشکی، آبی تیره، و هر رنگ تیره دیگری را با رنگهای شاد و روشن از جمله زرد، آبی و یا سبز جایگزین کنید. رنگهای روشن روح تازگی به لباسهای بهاری میبخشند. معمولا پارچه لباسهای فصل سرد پشمی است و کلفتتر اما لباسهای فصلهای خنکتر از جنس الیاف طبیعی و نخی با مدل آزاد و تار و پود نازکتر است. مثلا اگر در فصل پاییز از کیف چرمی استفاده میکنید، باید کفشهای شما نیز از همین جنس باشد. در لباس مجلسی ست کامل به ست رنگ میرسد؛ مثلا کراوات آقا با رنگ پیراهن همسرش ست است. کراوات پهن تر بپوشید. کراوات با پهنای متوسط پوشیده و حتما طول آن تا کمر برسد.