30 مدل ست لباس دونفره عاشقانه و اسپرت + راهنمای انتخاب ست مناسب

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که عاشق لباسهایی به رنگ مشکی هستند اما به کمی تنوع نیاز دارند، میتوانید به سراغ یک پیراهن با تناژ تیرهتری از رنگ طوسی بروید. میخواهید از لباسهایی که دارید حداکثر استفاده را نمایید و با یک ترکیب و ست جدید از آنها، لباس جدیدی و نویی پدید آورید که نشان دهنده ذوق و سلیقه شما باشد و شما را به عنوان یک فرد خوش پوش و خوش تیپ معرفی نماید. اگر دوست دارید یک استایل منحصر به فرد و شیک داشته باشید و همزمان لاغرتر به نظر برسید، به شما پیشنهاد میکنیم که حتماً یک مانتوی پشمی یا پالتوی بلند به رنگ طوسی تهیه کنید. شما میتوانید این بلوز را به تنهایی، یا روی یک شومیز (مثلاً رنگ سفید) بپوشید و استایل شیک و سادهای داشته باشید. البته اگر این شلوار را با یک کت جین یا یک تیشرت به رنگ روشن ست کنید، میتوانید استایلی غیررسمی و جذاب داشته باشید.

کاپشنهای پر حجم هم برای زمستان بسیار جذاب هستند و برای ستهای اسپرت و روزمره کاربرد زیادی دارد. علاوه بر این، خنثی بودن و شیک بودن این رنگ باعث میشود با خیال راحت از آن برای محل کار خود نیز استفاده کنید. به همین دلیل شما میتوانید خیلی راحت آن را با هر چیزی که دوست دارید ست کنید. اگر دخترتان زیاد ورجه وورجه میکند، برایش شلوار جین تیره و راحت انتخاب کنید. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به استایل رسمی علاقه دارید یا ناچار هستید در محل کار خود لباس رسمی بپوشید، به شما پیشنهاد میکنیم که حتماً یک شلوار به رنگ طوسی در کمد لباسهای خود داشته باشید. شما مشتریان عزیز در صورت عدم رضایت از خرید خود تا ۷ روز پس از دریافت سفارش با رعایت شرایط مرجوع فرصت مرجوع محصول را خواهید داشت . شما میتوانید این دامن زیبا را از فصل پاییز تا اواسط فصل بهار، با یک سوییشرت یا بلوز آستینبلند به رنگ دلخواه خود ست کنید.

درگیریهای ذهنی شما زمانی به اوج خود میرسد که میخواهید از همان لباسهای قبلی خود استفاده کنید و لباس جدیدی نخرید تا به اصطلاح یک مهمانی ساده کلی خرج روی دستتان نگذارد. ما در این نوشتار قصد داریم پاسخ سوال “چگونه لباس ست کنیم” را بازگو مینماییم و از این طریق راهنمای عمل کسانی باشیم که لباس دارند اما نمیدانند چطور و با چه ترکیبی آنها را بپوشند تا هم زیبا به نظر برسند و هم شیک و با کلاس. ما در این مطلب توضیحات کوچک و نکاتی کاربردی درباره این موضوع برای آقایان قرار داده ایم که میتوانید در ادامه مطلب ملاحظه فرمایید.

شما میتونید یک بخش از لباس رو به شکل ست و هم شکل انتخاب کنید و استایلی شیک و منحصر به فرد برای خود و دخترتان به وجود بیارید. می توانید یک ست لباس تک رنگ را در هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید و ست های زیر، فقط بعضی از بهترین ها هستند تا الهام بخش شما باشند. چه اهمیت دارد اگر رییس شرکت شما و یا یکی از شرکای تجاری شما، شما را در این لباس هنگام تفریح ببینند؟ شاید به چیزی که قرار است هدیه بدهید فکر میکنید، یا شاید به افرادی که به این مهمانی دعوت شدهاند میاندیشید و یا شاید به این فکر میکنید که چه لباسی بپوشید که در عین تمیز و نو بودن، شیک باشد و زیبا به نظر برسد. به عنوان مثال، یک ست لباس کاملا مشکی، چیزی است که هیچگاه نامناسب نخواهد بود و کسی که چنین لباسی انتخاب می کند، قطعا با کلاس و زیبا به نظر می رسد.