30 مدل ست لباس دونفره عاشقانه و اسپرت + راهنمای انتخاب ست مناسب

این دو را با هم اشتباه نکنید. این دو در کنار هم ترکیبی بسیار ایدهآل هستند .احواستان باشد سبز با بنفش تناسبی ندارد ندارد مگر اینکه بنفش نزدیک به آبی باشد. با رسیدن فصل زیبای بهار ، تنوع لباس های مجلسی و راحتی که به تن می کنیم بیشتر می شود. همچنین تعدادی از انواع ست لباس راحتی مردانه و زنانه نیز وجود دارند که میتوانند برای زوجها به ویژه تازه عروس و دامادها به کار رفته و جذابیت زیادی داشته باشند. بطورحتم به یک کیف مردانه متناسب با استایل اسپرت خود احتیاج دارند. این محصول به صورت فری سایز عرضه شده است و برای افرادی که دارای سایز لارج و ایکس لارج دارند مناسب است.

برای اینکه بتوانید ستهای خارقالعاده و گوناگونی را با استفاده از رنگ صورتی به ارمغانآورید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید… میخواهید با خرید لباس ست دونفره اسپرت آنها را در هنگام ورزش یا پیادهروی دونفرهتان بپوشید؟ لباس با طرح راه راه افقی نپوشید. دامن کوتاه با نقش و نگار بزرگ نپوشید. لباسهای سر تا پا یکرنگ نپوشید. تـرجیـحا یـکرنـگ از سر تا نوک پا. کفش پاشنه بلند به پا کنید. این ست پوشیدن حس نزدیکی و یکی بودن به زوجها میدهد. وب پوش نیز قصد دارد شما را در این انتخاب راهنمایی کند. لباسهای کاملا اندازه بپوشید لباسهای خیلی کوچـک و خیلی بزرگ تنها شما را چاق تر نشان میدهند. با خرید این ست زیبا زیباتر و متفاوت تر از همیشه جلوه کنید. گردنبند دراز شما را لاغر تر میکند. این نه تنها شما را خاص جلوه می دهد بلکه این احساس را به بیننده منتقل می کند که برای انتخاب لباس خود وقت گذاشته اید.

دقت کنید این ساعت مناسب مهمانی رسمی نیست. هنگام خرید کفش کتانی یا ورزشی حتما به راحتی آن دقت داشته باشید و سراغ رنگهایی بروید که به ست لباس ورزشی یا لباس غیر رسمی او بیاید. ست کردن لباس رنگ صورتی با یک شلوار یا دامن طوسی نیز ترکیبی استثنایی را رقم خواهد زد که کمتر دخترانی قادر به چشمپوشی از آن هستند. با این اوصاف معمولا شلوارهای رنگی توجه را از ست لباس دور کرده و فقط بر روی خود متمرکز میکنند. راه هاي مختلفی برای اینکار وجوددارد کـه میتوان بـه ترکیب کردن پارچه هاي مختلف با یک دیگر اشاره کرد؛ مثلاً میتوانید پارچه هایي مانند مخمل، ابریشم، گیپور، چرم، پارچه هاي توری و کشمیری رابا پارچه هاي معمولی مانند کتان ترکیب کنید و اصلا از نتیجه ي آن ترسی نداشته باشید. مشکلی نیست. میتوانید بـه اسانی از استایلی تک رنگ استفاده کنید.

بـه کمد لباس خود بعنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنید. پس با خیال راحت به انتخاب ست موردپسند خود بپردازید. پشتیبانی خوب این فروشگاه بعد از ثبت سفارش، جهت تأیید نهایی با شما تماس میگیرد و خیالتان را بابت ارسال سریع و به موقع سفارشات به هرکجای ایران که باشید، راحت میکند. برای خرید بعد از کلیک روی عبارت بالا کافی است در بین ستهای دونفره جستوجو کنید و پس از انتخاب لباس مورد نظرتان سفارش خود را بدون پرداخت هیچ مبلغی ثبت کنید. به یاد داشته باشید که رنگ بسیار مهم است و در انتخاب رنگ باید نظر شریک زندگی خود را نیز در نظر بگیرید. با توجه به اینکه روزانه زمان زیادی را در محیط کار میگذرانید باید به استایل روزانه خود نیز اهمیت دهید. از کت و ژاکت بلند با دکمه های باز استفاده کنید.