30 مدل ست لباس دونفره عاشقانه و اسپرت + راهنمای انتخاب ست مناسب

با توجه به اینکه رنگها، مدلها و طرحهای لباس مردانه بسیار وسیع و گسترده هستند، یادگیری اصول خوش پوشی آقایان هم برای افرادی که دوست دارند مانند یک جنتلمن واقعی باشند بسیار ضروری است. هر چند که چنین طرح و سبکی بد نیست اما قبول کنید که با بازی با رنگها، تیپ و استایلتان به شدت جذابتر خواهد شد. این هماهنگی و تناسب بسیار ساده است اما روی ظاهرتان اثرات به شدت مثبتی دارد. استفاده از عینک آفتابی، علاوه بر اینکه شما را از اشعههای مضر خورشید در امان نگه میدارد، شما را به شدت خوشتیپ و جذاب خواهد کرد. یک ست لباس مردانه به شما کمک می کند تا همیشه شیک و جذاب باشید. حالا دیگر رنگهای گوناگون و طرحهای متنوعی برای دوخت لباس مردانه استفاده میشود و لزوما یک دست کت و شلوار تیرهرنگ و اتو کشیده، بهترین تیپ و استایل برای یک مرد محسوب نمیشود. رنگ جوراب باید با رنگ شلوار هماهنگ باشد.

پس به جای اینکه از پیراهن و کراواتی با یک رنگ استفاده کنید به دنبال رنگهایی باشید که یکدیگر را تکمیل میکنند و در کنار هم جلوه جذابی دارند. در اینجا هم دو انتخاب در اختیار دارید: یا رنگ جوراب را از طیف رنگی شلوار و کفشتان انتخاب کنید یا به سراغ رنگی متضاد بروید که در کنار رنگ کفش و شلوارتان جذاب میشود. سعی کنید که رنگ جوراب را با کفشها و شلوار هماهنگ کنید. اگر می خواهید یک جنتلمن باشید اصولی لباس هایتان را ست کنید! این تنوع موجب میشود تا والدین به راحتی بتوانند با توجه به اینکه دنبال ست لباس برای تولد و جشن هستند یا قصد خرید ست لباس راحتی خانگی پسرانه را دارند،انتخابهای زیادی پیش رو داشته باشند. علاوه بر این شما میتونید لباس ست مادر و دختری مورد نظر خودتون رو به مزون یا خیاط سفارش بدید و یک ست لباس عالی مطابق با سلیقه خودتون داشته باشید و برای جشن ، مهمانی ، تولد و غیره مورد استفاده قرار بدید.

اما اگر طرفدار تیپ های اسپرت هستید پوشیدن هودی های رنگی با شلوار جین تیره و کتانی هایی تقریبا همرنگ هودی میتواند جذابیت استایل شما را چندین برابر کند. داشتن یک شلوار جین مناسب برای خوشپوشی بسیار ضروری است. پس بهتر است با بررسی عینک مناسب با صورت و چهره به جذابیتهای ظاهری خود اضافه کنید. اگر عینک آفتابی یا طبیتان روی صورتتان ننشیند، ظاهرتان تا حد زیادی مخدوش خواهد شد. در این سالها تمرکز ما بر جلب رضایت مشتریان و پشتیبانی قوی از آنها بوده است و در این راستا همواره سعی نمودیم تا بر تنوع کالایی افزوده و کیفیت کارها را اولویت اصلی خودمان قرار دهیم. اگر در کمد خود لباس هایي دارید کـه میتوان سالها از آنها استفاده کرد، نیازی نیست کـه در هر فصل کمد لباس خودرا تغییر دهید.

مثلا اگر به یک مهمانی دورهمی در عصر دعوت شدهاید، پوشیدن کت و شلوار اصلا فکر خوبی نیست. اگر اهل پوشیدن لباسهای چندان رسمی هم نیستید و معمولا کفشهای اسپورت مثل اسنیکرها را به پا میکنید باید به فکر تهیه یک کمربند اسپورت باشید. انتخاب رنگ مناسب برای جوراب هم یکی از اصول خوش پوشی آقایان است. یادتان باشد که استفاده از شلوار جین، کمربندی رسمی و کفش اسپورت بسیار دور از اصول خوش پوشی آقایان است و استایلتان را کاملا خراب و بیمعنی میکند. یادتان باشد که ترکیب شلوار جین باید با هیکلتان تناسب داشته باشد. هماهنگ کنید. در واقع، با خرید یک شلوار جین مناسب، امکان پوشیدن لباسهای متنوعی برایتان به وجود میآید و میتوانید آن را در سِتهای متنوعی به کار بگیرید. حال اگر در یک مجلس عروسی هم به جای پوشیدن کت و شلوار، یک پیراهن اسپورت و شلوار جین بپوشید باز هم از دنیای شیکپوشی و اصول خوش پوشی آقایان فرسنگها دور میشوید.