کفش تبریز : نیازکو نماد اصیل کفش چرم تبریز

کفش اسپرت زنانه عمده با مدل های متنوع و شیک را می توانید از این مرکز در چند دقیقه خریداری نمایید. البته برخی از مدل ها دپو نمی شود و با سفارش مشتری تولید می شود . به گزارش ایرنا، نزدیک به پنج هزار سال پیش، مصریها چیزهایی شبیه کفش ساخته بودند؛ البته بهتر است به آنها بگوییم «پاپوش» تا «کفش»؛ از کفش های مصریهای قدیم میتوان به طرز زندگی و طبقات اجتماعی آن زمان پی برد. اگر کفشی را با قیمت متوسط به عنوان کفش چرم به شما معرفی کردند مطمئن باشید که از این نوع کفش ها هستند . اما اگر در حین خرید کفش کمر درد داشته باشید پیشنهاد می کنیم به یک دکتر ارتوپدی مراجعه کرده و ازش بخواهید برای پای شما کف مخصوص انتخاب بکند.

با تبریز118 همراه باشید تا چند مدل کفش چرم مردانه ببینیم. از طریق کانال تلگرام می توانید مدل های به روز را به همراه لیست قیمت مشاهده نمایید. عاملی که باعث شده، این فروشگاه جایگاه خوبی داشته باشد این است که کفش های خود را مستقیم از تولیدکنندگان مطرح تبریز تهیه کرده و در سایت خود به بررسی و فروش آنها می پردازد. معمولا به دلیل داشتن کیفیت بالای کفش چرم تبریز اکثر خریداران عمده و یا اداراتی که خواهان خرید کفش برای کارمندان خود هستند به مرکز کفش مهرگام مراجعه می کنند. گفتنی است که هم اکنون ۳۵۰ واحد تولید کفش و کیف چرم در تبریز مشغول به کار است که این رقم نشان می دهد تبریز ظرفیت ها و استعدادهای زیادی در زمینه عرضه بهترین و با کیفیت ترین مدل های کفش چرم به طورش عمده دارد. به همشهری آنلاین به نقل از فارس، در ایامی نه چندان دور صنعت چرم و کفش تبریز به عنوان یک صنعت پیشرو مطرح بود، صنعتی که اشتغالزایی بالایی داشت و خریداران عمده کفش را به سمت تبریز میکشاند.

کفش مردانه اکتیو در سه رنگ مشکی و عسلی و قهوه ای متناسب با سلیقه ی افراد ساخته شده است. کفش طبی مردانه اکتیو بسیار نرم و راحت است زیرا داخل کفش، آستر، از چرم و کفی موجود در کفش نیز از چرم طبیعی است که دارای پد خارپاشنه برای توازن فشار وارده می باشد. کفش اکتیو به گونه ای طراحی شده که برای استفاده طولانی مدت و ایستادن های طولانی بسیار مناسب است و مانع خستگی پاها می شود. ایرج شهینباهر، شامگاه سه شنبه در مراسم تجلیل از کارآفرینان جوان صنعت کفش استان افزود: تنها برند کفش تبریز نیست که در معرض خطر بوده بلکه دهها برند دیگر نیز در این شهر وجود دارد که اگر توجه کافی به آنها نشود، به راحتی از دست خواهد رفت. روزانه تعداد زیادی از کارخانه ها و تولیدی های این شهر به سراسر کشور و خارج ارسال می شود. یکی از فروشگاه های خوب که در زمینه فروش محصولات کیف و کفش در شهر تبریز به صورت اینترنتی فعالیت می کند فروشگاه اینترنتی بارادلدر میباشد.

با وجود اینکه پایتخت چرم و کفش ایران شناخته شده است، اما شهرک اختصاصی برای این صنعت در تبریز وجود نداشته و کمر تولیدکنندگان رفته رفته زیر بار مشکلات گوناگون خم میشود. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، ایران با تولید ۱۸۰ میلیون جفت رتبه ۱۱ جهان و با مصرف ۱۸۰ میلیون جفت مصرف سالانه رتبه ۱۹ جهان و همچنین رتبه هفتم تولید کفش آسیا را بعد از چینٰ هند، ویتنام، اندونزی، پاکستان و بنگلادش دارد. بازار تولید و فروش کفش در آذربایجان شرقی به خاطر تحریمها داغ شده است. در طول این بازه زمانی کسی نمیداند که اولین ایده ساخت محافظ برای پا به ذهن چه کسی خطور کرد. گران بودن کفش چرم تبریز باعث می شود که هر کسی توان خرید این نوع کفش را نداشته باشد.