کفشهای مجموعه Y-3 برند آدیداس را همین حالا بشناسید!

قدیمی ترین کمپانی تولید لوازم ورزشی در نتیجه همکاری با ورزشکاران ریباک و همچنین بکارگیری تکنولوژی های ریباک و همچنین بهره گیری از نوابغ طراحی در دنیای مد همواره در تلاش است تا در کنار بهبود عملکرد ورزشکاران ، تقارن و تناسب ظاهری را به حداکثر برساند در این مقاله به منطور آشنایی شما با این محصولات به معرفی کفش و کتونی ریباک میپردازیم . یوهجی تصمیم داشت در ساخت این کتونی فوقالعاده از فناوری تیوبیولار (Tubular) ادیداس که تقریبا از اوایل دهه 90 کنار گذاشته شده بود استفاده کنند. لایه بیرونی کتونی، که بیرونیترین لایه است و در تماس با هوا و آب قرار دارد باید از موادی ساخته شود که در کنار کیفیت دوام، مقاومت و انعطاف بالایی داشته باشند. مانند حرکت شروع اول مسابقه­ی دو، اگر بتوانید با کفش­تان این حرکت را به راحتی انجام دهید، می­توان گفت که کتونی مورد نظر از مواد و پارچه­ی با کیفیت ساخته شده و میزان انعطاف آن هم قابل قبول و بالا است.

او علاوه بر کار در زمینه لباسهای مد و فشن زنانه، در سال 1979 شروع به کار در زمینه لباسهای مردانه کرد. برند نایک در ابتدا با عنوان محصولات ورزشی روبان آبی، « Blue Ribbon Sport» در سال 1964 فعالیت خود را در زمینههای نام برده شروع کرد اما در سال 1971 به نایک تغییر نام داده است. برای خرید کتونی نایک که به صورت روزمره و دائمی استفاده میشود پراهمیتترین موضوع سایز کفش میباشد و سپس راحتی پا در کفش که به سایز کفش هم وابسته است. Y-3 نشان دهنده طراحی و اورجینال بودن کفش و لباسهای ورزشی این برند میباشد. برای انتخاب و خرید این کتونی باید این دقت را داشت باشیم که این کفش تقلبی یا دارای برند تقلبی نایک نباشد چرا که توقع کفش استاندارد را تنها از کتونیهای اورجینال میتوانیم داشته باشیم و با معروف شدن و محبوبیت این برند، شرکتهای متعددی با قصد تقلید و فروش محصولات خود از کفشها و دیگر محصولات این کمپانی کپی خواهند کرد.

همچنین شما میتوانید جهت اطلاع از آخرین اخبار برندهای مشهور کفش ورزشی در جهان و مشاهده کتونیهای 100% اورجینال به فروشگاه اینترنتی اورجینال پل مراجعه نمایید. بهتر است بگوییم هم اکنون ادیداس از سال 2019 با رشد 11 درصدی، 141214 میلیون دلار ارزش دارد و در جایگاه سوم بهترین برند ورزشی در جهان قرار دارد. هم اکنون شرکت ادیداس نمیتواند خود را بدون تاثیرات خلاقیت یوهجی تصور کند. درست است که دویدن و پیادهروی رفتاری مشابه هم دارند اما در دویدن کفش باید به طوری طراحی شود که ضربات وارده از سطح زمین را بیشتر جذب کند و کنترل بالایی بر کف پا داشته باشد. ناگفته نماند که او نیز نام خود را در کناره کفش و قسمت لایه میانی حک کرده است. کفشهای کالج، صندلها و کفشهای تابستانی، چکمههای کوتاه و بلند، کفشهای پارچهای و کفشهای چرم و کفشهای ورزشی که شامل کتونیها، کفشهای فوتبال، بسکتبال و همچنین دیگر رشتههای ورزشی که هم برای آقایان و هم بانوان طراحی و تولید میشود.

کتونیهای ادیداس Y-3 اصل و اورجینال از چرم ساخته شدهاند در صورتی که برخی از کتانیهای تقلبی و فیک از پلاستیک ساخته شدهاند. به یاد داشته باشید که این کتونیهای اورجینال Y-3 دارای یک جفت بند اضافه و یک کیف یا کاور کفش میباشد. چطور میتوان کفش آدیداس Y-3 اصل را از کپی و های کپی تشخیص داد؟ توجه داشته باشید که برای دیزاین ناخن ها با طرح های فانتزی باید از لاک ها با رنگ های مکمل یکدیگر استفاده کنید تا ناخن هایتان طرح شیک و متفاوتی پیدا کنند. توجه داشتن به همین نکات ساده در زمان خرید کتونی سبب می­شود تا انتخاب خوبی داشته باشید. بهترین کفش ورزشی آنهایی هستند که زیاد وزن ندارند و بر روی پای خود احساس سنگینی نمی­کنید و در زمان استفاده میتوانید به راحتی و بدون خستگی راه بروید. مسئلهی بسیار مهم این است که معمولا افراد در هنگام خرید کتونی بیشتر به ظاهر کفش دقت میکنند و برایشان فرقی ندارد این این کفش برای پیادهروی کاربرد دارد یا برای دویدن.