کفشهای مجموعه Y-3 برند آدیداس را همین حالا بشناسید!

نام کانورس برای خیلی از ما، با نام کتونی های آل استار گره خورده است. خیلی از فوتبالی ها به دنبال کفشی هستند که هم برای سالن استفاده کنند و هم برای چمن مصنوعی. اما کفش فوتسال آدیداس Tango نیم استوک محسوب می شود و بهترین کارایی را برای بازی در فوتسال و چمن مصنوعی دارد. این مدل طراحی را آدیداس برای اولین بار برای کفش های Nemeziz اختصاص داد. قطعا برای همه شما عزیزان پیش آمده که یک کتونی بی کیفیت پوشانده اید و پس از زمان کوتاهی دچار خستگی و حتی در بعضی موارد آسیب و مصدومیت شده اید. در اینجا برای شما ویژگی های یک کفش ورزشی خوب را بیان میکنیم. برای اطمینان از اینکه همه این شرایط برآورده میشوند بهتر است زمان را برای خرید کفش در شب یا عصر مراجعه کنید در این زمان پا بزرگ تر از صبح است و خرید کتونی بهتر خواهد بود اگر صبح برای خرید کتونی اقدام کنید ممکن است کتونی را بخرید که در عصر و یا شب به نظر شما تنگ باشد.

قطعا مهم ترین ابزار برای هر بازیکن فوتسال ، کتونی خوب و باکیفیت است. حالا حساب کنید زیره در کفش های فوتسال و استوک های فوتبال چقدر مهم و کلیدی است. در تکنولوژی Torsion، زیره کفش زد ایکس از لاستیک طبیعی و مقاوم ساخته می شود. مدت هاست که این تکنولوژی با آدیداس همراه است. تلفیق طراحی نوآورانه، قابلیتهای فوقالعاده ورزشی، ظرافت مد و فشن و همچنین ساختار بی عیب و نقص همه از محبوبیت و موفقیت بیش از پنج ساله آدیداس Y-3 میباشد. به یاد داشته باشید که این کتونیهای اورجینال Y-3 دارای یک جفت بند اضافه و یک کیف یا کاور کفش میباشد. امروزه به اسم مد، کفش هایی عجیب و غریبی با طراحی های ماورایی و تخیلی که فکرش را هم نمیکنیم ساخته شدهاند یک نمونه از این طراحیها را ببینید. آناتومی ساخت این کفش به گونه ای است که پای شما را مانند یک میخ به زمین میچسباند در حالی که به راحتی بتوانید عکس العمل سریع نسبت به اتفاقات بازی نشان دهید!

فرقی نمیکند دونده ، والیبالیست یا بسکتبالیست باشید ریباک در طول سالهای فعالیتش در دنیای ورزش توانایی ویژه خود را در شناخت و ارتقای نیاز ورزشکاران حرفه ای بارها اثبات نموده است. این کفش با زیره فوق حرفه ای ساخته شده است. معمولا دوستان فوتبالیمون بیشتر از اینکه به جزئیات کفش دقت کنند صرفاً زیبایی کفش را مد نظر قرار می دهند.اما بازیکنان حرفه ای علاوه بر زیبایی ،تاکید زیادی بر کیفیت دارند. زبانه کتونی های ورزشی باید بگونه ای باشد که رویه کفش را کاملا با روی پا فیت سازد. زیره کفش فوق العاده با کیفیت ،دارای لژ و به گونه ای است که کوچکترین لغزشی در چرخش ها ایجاد نمیشود. کمپانی های مختلف فوتبالی هواره در تلاشند که زیره کفش ها را تقویت کنند و با تغییر در طراحی زیره ها پیشرفت زیادی در این امر داشته اند. بازیکنان هدف و دریبلر تیم معمولا سبک سرعتی را ارائه می دهند.

همانطور که میدانید در فوتسال و فوتبال سبک بازی های متفاوتی توسط هر بازیکن ارائه می شود. مهم ترین بخش هر کفش زیره آن است. طراحی زیره کفش دارای خط های مورب و به صورتی است که در همه جهات حالت ایستا و پایدار دارد. پس از زیره ، رویه کفش نقش مهمی در عملکرد بازیکن دارد. این ماده در رویه کفش استفاده می شود و مزایای بسیاری را برای این کتونی به همراه دارد. از جمله مزایای استفاده از متریال مش در کتونی، وجود منافذ باز در ساختار این ماده است که باعث می شود تا در محیط داخلی کتونی به خوبی هوا جریان داشته باشد. در قسمت بیرونی کفش نیز تکه های توری وجود دارد که باعث چرخش هوا داخل کفش و جلوگیری از بوجود آمدن عرق و بوی بد در کفش می شود.