کفشهای مجموعه Y-3 برند آدیداس را همین حالا بشناسید!

اگر به زیره کفش دقت کنید متوجه دور دوزی کفش می شوید که جزو بهترین دوردوزی ها میان کفش های فوتسالی محسوب می شود. اگر دقت کرده باشید برای سنجش کیفیت کفش های مجلسی و کتونی های رانینگ در اولین نگاه به زیره آن دقت میکنند. قطعا برای همه شما عزیزان پیش آمده که یک کتونی بی کیفیت پوشانده اید و پس از زمان کوتاهی دچار خستگی و حتی در بعضی موارد آسیب و مصدومیت شده اید. فناوری ای که در زیره کفش استفاده شده است فناوری آنتی شوک است که چرخش های ناگهانی و مصدومیت های ناحیه کف پا را کنترل میکند. ساقه فیت دینامیک و بافت کشی غوزگ پای شما را کاملا احاطه میکند و این امر از مصدومیت ها و ضربه هایی که به مچ و غوزک پا وارد می شود جلوگیری میکند.

از این مدل کفش رنگبندی های مختلفی تولید شده است که میتوانید روی سایت مشاهده کنید. از ویژگی های مهم دیگر این کفش باید به فناوری Anti Injury اشاره کرد. نسل جدیدی از کفش های Ultra می باشد که زیره حداکثر ضربه گیری را دارد. اولین مدل این کفش در سال 2018 طراحی شد که از نظر طرح با مدل جدید تفاوت زیادی دارد. در ساخت بخش بالایی این مدل از کفش آدیداس از پارچه استفاده شده است. این مدل طراحی را آدیداس برای اولین بار برای کفش های Nemeziz اختصاص داد. در اینجا میخواهیم یکی از زیباترین کفش های فوتسال که در سال 2019 رونمایی شده است را معرفی کنیم. در توضیحات کفش فوتسال میزانو گفتیم که سبک بازی در فوتسال به دو بخش قدرتی و سرعتی تقسیم می شود.

طراحی کفش نیز دارای دو رنگ اصلی است. در مجموع رویه کفش تاثیر مستقیم روی تسلط بازیکن بر توپ، شوت زنی و کنترل توپ دارد. رویه کار دارای لایه بندی هایی است که با دوخت جدا شده اند. یاماموتو یک طراح ژاپنی است که با طراحیها و نقاشیهای برجسته و آوانگارد خود مشهور است. هم اکنون شرکت ادیداس نمیتواند خود را بدون تاثیرات خلاقیت یوهجی تصور کند. اگر به زیره کفش دقت کنید میبینید که در تمامی 360 درجه خط هایی تعبیه شده است که وظیفه کنترل لغزش شما را برعهده دارند. اگر شما هم قصد خرید کتونی دارید در ادامه­ی مقاله همراه ما باشید. مدت هاست که این تکنولوژی با آدیداس همراه است. یکی از مهمترین موادی که آدیداس در ساخت سری های مختلف کتونی زد ایکس به کار می برد، مش (Mesh) می باشد. کفش کتونی زد ایکس در انواع سری ها تولید و در بازار عرضه می شود.

برای مشاهده و کفش فوتسال Lunar Gato کلیک کنید. کفش فوتسال میزانو ورژن Professional این مشکل را کاملا حل کرده است. دوخت کفش باید به گونه ای باشد که کتونی فیکس پا باشد اما همزمان فشار و خستگی را از پا بگیرد. به گزارش برنا، یکی از انواع کفش­ها که به دلیل راحتی و سهولت در استفاده طرفداران زیادی دارد کفش کتونی است. برای خرید و مشاهده رنگبندی کفش فوتسال لونار گتو کلیک کنید. اما کفش فوتسال آدیداس Tango نیم استوک محسوب می شود و بهترین کارایی را برای بازی در فوتسال و چمن مصنوعی دارد. زیره کفش از جنس Rubber & Seps Ip می باشد و این زیره دارای ضربه گیرهای بسیاری می باشد . در قسمت بیرونی کفش نیز تکه های توری وجود دارد که باعث چرخش هوا داخل کفش و جلوگیری از بوجود آمدن عرق و بوی بد در کفش می شود.