کفشهای مجموعه Y-3 برند آدیداس را همین حالا بشناسید!

زبانه کفش نیز حالت نیم ساق دارد و غوزک پا را کاملا پوشش می دهد. دسته ای از این کفشها مناسب برای پیاده روی هستند که با بالشتک گذاری در کفی کفش و حمایت مناسب از مچ و قوزک پا آسیبها را به صفر میرسانند به طور مثال سری فلوت راید با بهره گیری از تکنولوژی FLOATRIDE راه پیمایی بسیار راحت همراه به لذت فراوان برای شما به ارمغان خواهد داشت این مسئله به تنهایی تاثیر بسیار زیادی در سلامت روح و جسم شما خواهد داشت. این شرکت که در سال ۱۹۱۱ در ناحیه پیمونت ایتالیا بنیان گذاشته شده است، هم اکنون به عنوان یک برند معروف کره ای شناخته می شود. نام این شرکت مشهور ژاپنی، مخفف این ضرب المثل معروف لاتینی است: anima sana in corpore sano یعنی روح سالم در بدن سالم.

کانورس که هم اکنون به عنوان یکی از زیر مجموعه های ابر شرکت نایک شناخته می شود، از معروف ترین برند هایی است که با ایده فوق العاده چاک تیلور، به جهانیان معرفی شد. یکی از قدیمی ترین برند های تولید کفش اسپرت و کتونی عمده در جهان، متعلق به شرکت فیلا است. سرانجام او خط تولید خود را راهاندازی کرد و در سال 1981 برای اولین بار در هفته مد (Fashion week) پاریس کارهای خود را به اجرا گذاشت. یوهجی تکنولوژی بوست را با کتونی Y-3 Pure Boost وارد دنیای مد کرد. این تکنولوژی در کتونی زد ایکس باعث می شود تا بتوان به راحتی در همه سطوح فعالیت های مختلف مانند دویدن را انجام داد. در واقع این تکنولوژی در کتونی مانند یک ضربه گیر عمل می کند.

بنابراین این کفش ها طرفداران بسیاری پیدا کردند و در واقع این سری کتونی به یک نوع سبک پوشش تبدیل شد. در واقع این کتونی ها یکی از زیر مجموعه های کفش آدیداس است و تمام ویژگی هایی که یک کفش مناسب برای پیاده روی و دویدن نیاز دارد را دارا می باشد. این که کفش زد ایکس از کدام سری باشد و در ساخت آن از چه تکنولوژی هایی استفاده شود، در قیمت کفش موثر خواهد بود. این کفش با اینکه کفش قدرتی محسوب می شود جزو سبک ترین کفش های فوتسال است. در اینجا تصمیم داریم شما را با پنج نمونه از تاثیرگذارترین و محبوب ترین طراحی های یوهجی که تحت عنوان آدیداس Y-3 منتشر شدهاند آشنا کنیم. طراحان کفش زد ایکس، این کفش ها را به دو مدل و با نام های مدل کامپتیشن و ترینینگ تقسیم بندی کردند.

مسئلهی بسیار مهم این است که معمولا افراد در هنگام خرید کتونی بیشتر به ظاهر کفش دقت میکنند و برایشان فرقی ندارد این این کفش برای پیادهروی کاربرد دارد یا برای دویدن. اگر دقت کرده باشید معمولا کفش های قدرتی وزن بالایی دارند و پس از گذشت چند دقیقه اگر عادت نداشته باشید احساس میکنید که کفش برای شما سنگین است و دچار خستگی می شوید. این کفش از کفش های قدرتی آدیداس محسوب می شود و عمر بالایی دارد. از ویژگی های کفش های سرعتی این است که در هنگام استارت زدن و دویدن های سریع کفش بیشترین انعطاف را داشته باشد و سریعا به حالت عادی خود برگردد. برآمدگی­هایی که در وسط کف کفش طراحی شدهاند فشار را در هنگام راه رفتن و دویدن کنترل میکنند و اجازه نمی­دهند که ضربات وارد شده از سمت زمین به پا و ستون فقرات آسیب بزند.