کتونی های تاریخ ساز !!

اغلب برند­های فعال در حوزه تولید کفش ورزشی اغلب از مادهای به نام “EVA” در لایه میانی کفشهای ورزشی استفاده میکنند که انعطافپذیری خوبی دارد. یکی از تکنولوژی های موجود در کفش های سری زد ایکس برند آدیداس، فناوری EVA در لایه میانی و زیره کفش است. برندهای مختلف معروف و به نامی، طراح و تولید کننده و همچنین صادر کننده کفشهای کتونی به سرتاسر دنیا هستند که برند معروف نایک یکی از بهترین و به نام ترینها در رده بندیهای جهانی میباشد. برندهای ذکرشده در زیر جزو معتبرترین برندهای کتونی در جهان میباشند. کتونی نیز مانند سایر کالاها برندهای شناختهشدهای دارد در زیر نام چند برند معتبر کتونی را ذکر میکنیم. درصورتیکه در کفشهای بیکیفیت پس از چند ماه ظاهر و شکل کفش تغییر میکند و از حالت فرم اصلی خود خارج میشود.

کفش کتونی ازجمله پوشاکی هست که درصورتیکه وجود اشکال در آن بهسرعت خود را نمایان میکند ازاینرو تولیدکنندگان از صفرتا صد کار را باید با دقت فراوان و بهصورت استاندارد انجام دهند. بهترین تولیدکنندگان کفش چه کشورهایی هستند؟ بهترین کارگران تولید کفش نیز در این منطقه کار میکنند.ازاینجهت کسانی که به دنبال کفشهای باکیفیت و خو ب و البته گرانقیمتتر هستند، سعی میکنند کفشهای موردنیاز خود را از این منطقه خریداری کنند. همچنین ضعف در تهیه و استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت درجه ۱ نیز ازجمله ضعفهای دیگر تولیدکنندگان ایرانی است. یوهجی با حفظ شکل و ظاهر اولیه آدیداس استن اسمیت دست به تغییرات کوچکی برای تولید این کتونی جدید زد. خریداران کفش با خیال راحت اقدام به خرید کتونی از این منطقه میکنند زیرا خیالشان کیفیت و مرغوبیت این محصولات راحت است. منطقه فلاح تهران: منطقه فلاح در جنوب تهران نیز یکی از مراکز معتبر تولید و فروش کفش و کتونی است.

یکی دیگر از برند های مشهور در زمینه تولید پاافزار های ورزشی و کتونی، اسیکس است. او پس از فارغ التحصیلی از رشته حقوق دانشگاه کیئو، وارد دانشکده طراحی Bunkafukusi Gakuin شد و در سال 1969 نیز به عنوان یکی از طراحان برتر مد از آنجا فارغ التحصیل شد. اولین مدل این کفش در سال 2018 طراحی شد که از نظر طرح با مدل جدید تفاوت زیادی دارد. این مجموعه همواره بهترین مدلهای کفش را از کشورهایی نظیر کره و چین وارد کرده و باکار تخصص و مدل برداری دقیق و تولید باکیفیت به فروش میرساند. قیمت مدلها بر اساس جنس بهکاررفته و میزان کار روی هر مدل محاسبه میشود.

قیمت انواع کفشها نیز از 120 هزار تومان تا 250 هزار تومان است. خریداران عمده قیمت بسیار پایینی برای این محصول پیشنهاد میدهند. از بین این ۱۰ جفت کفش ۲ جفت سایز ۴۱، ۳ جفت سایز ۴۲، ۳ جفت سایز ۴۳ و ۲ جفت سایز ۴۴ قرار میگیرد. به این صورت که در هر کارتن ۱۰ جفت کفش قرار میگیرد. تعداد و تنوع در محصولات ریباک بسیار زیاد است که از نطر جنسیت و سایزبندی به دسته های کفش و کتونی مردانه ریباک ، کفش و کتونی زنانه ریباک و کفش و کتونی بچه گانه ریباک تقسیم میشوند .بعضی از این محصولات با توجه به سلیقه ها و استایل های خیابانی طراحی شده اند و برای استفاده های روزمره بسیار مناسب هستند . یوهجی اولین کار مجموعه زنانه خود را در سال 1972 آغاز کرد.