کتونی های تاریخ ساز !!

بکارگیری این فناوری در زیره به هیچ عنوان اجازه نمیدهد که فرود پا بر روی پاشنه صورت بگیرد و همین امر سبب می شود تا انرژی کمتری از فرد گرفته و فرد دیرتر خسته شود. شایان ذکر است که اسکچرز در بیشتر کفش های خود از پارچه و مش استفاده می نماید مگر سری های رسمی مانند دسته Nason Mark که از چرم طبیعی استفاده کرده یا در برخی از کفش های خود علاوه بر پارچه از چرم مصنوعی نیز استفاده می نماید. اگر به دنبال انعطاف از همه قسمت های زیره هستید این سری مناسب شما می باشد. اگر شما هم از طرفداران کفش و کتونی اورجینال هستید، قطعاً تاکنون نام کتانی مدل وای تری (Y-3) به گوشتان خورده است و ممکن است که برایتان سوال پیش بیاید که این مدل کفش اورجینال متعلق به کدام برند ورزشی است؟! امروز در این مقاله اورجینال پل قصد داریم شما را با کتونیهای سری Y-3 برند محبوب آدیداس آشنا کنیم! بله! Y 3ها متعلق به کمپانی ابرقدرت ادیداس هستند.

در بازار عرضه می شود و هر کدام قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارند. از ویژگی های مهم دیگر این کفش باید به فناوری Anti Injury اشاره کرد. از ویژگی های اصلی این نوع زیره میتوان به محافظت فوق العاده زیاد از ضربه زدن به پاشنه هنگام دویدن نام برد. با این زیره ، پاشنه پا تحت حفاظت کامل است و این امر فرد را قادر میسازد تا وی بدون احساس درد ناشی از ضربات زمین به پا ، بتواند ساعت ها بدود. وقتی فرود روی پاشنه نباشد ، ضربه به زانو و کمر نیز به حداقل می رسد. این زیره ، زیره تخصصی اسکچرز می باشد که وزن و انعطاف پذیری آن بستگی به درصد تزریق ماده در آن دارد. در قسمت جلویی کفش پارچه ای وجود دارد که جریان هوا را افزایش می دهد و انعطاف پذیری پنجه را افزایش می دهد.

این قطعات به صورت پیستونی در جای خود حرکت کرده و به زبان ساده این تکنولوژی در هنگام گام برداشتن حس طبیعی با پای برهنه راه رفتن را به فرد می دهد. این طراح مشهور در سال 2002 با آدیداس سه خط ارتباط برقرار کرد و دنیای مد را متحول کرد و طرحهای آوانگارد خود را وارد دنیای کتونیهای اورجینال کرد. تا سال 1977 او در توکیو نمایشهای مد یا فشن اجرا میکرد. برند اسیکس در سال ۱۹۴۹ به وسیله کیهاچیرو اونیتسوکا تاسیس شد. برندهای مختلف معروف و به نامی، طراح و تولید کننده و همچنین صادر کننده کفشهای کتونی به سرتاسر دنیا هستند که برند معروف نایک یکی از بهترین و به نام ترینها در رده بندیهای جهانی میباشد.

همچنین هنگام خرید به شناسنامهای که کفشهای نایک دارند توجه کرده و حتما کفش شناسنامهدار تهیه کنید تا کفش غیر اصل و تقلبی را به جای کفشهای اورجینال و با کیفیت نخرید. اولین مدل هایی که آدیداس با نام NEMEZIZ عرضه کرد دارای طراحی خاص و عجیبی بود. این کتانی عجیب ترین طراحی کفش یوهجی تا آن زمان بود. این زیره برای تمرین در باشگاه نیز مناسب می باشد. همان زیره ی ایندور است با این تفاوت که کفش دوآل لایت ، سبک تر از این دور می باشد. نشان و لوگوی سه خط برند آدیداس در کفش کتونی زد ایکس با ظرافت و زیبایی خاصی در رویه کفش و با استفاده از چرم طبیعی، نشان داده می شود. انعطاف پذیری زیره و نیز جدا شدن نسبی قطعات زیره از هم ، باعث ایجاد تعادل در افراد می شود. انعطاف محسوس و جدا شدن نسبی قطعات تشکیل دهنده زیره سری فلکس سل ، آن را به یک زیره ورزشی- باشگاهی تبدیل کرده است.