کتونی های تاریخ ساز !!

کفشهای اسپرت پیادهروی و کتانیهای Platform از مدل کفشهای اسپرتی هستند که با این مدل دامنها عالی میشوند. اما اگر قد بلندی دارید که ترجیح میدهید از کفشهای لژدار استفاده نکنید، کتونیهای platform گزینه مناسبی هستند. اگر شما تمایل دارید ناخن هایی با دیزاین شیک و متفاوت داشته باشید می توانید از انواع طرح های فانتزی و متفاوت برای دیزاین ناخن های خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای دیزاین ناخن ها با طرح های فانتزی باید از لاک ها با رنگ های مکمل یکدیگر استفاده کنید تا ناخن هایتان طرح شیک و متفاوتی پیدا کنند. در خرید کتونی زد ایکس بایستی به انواع سری های موجود در بازار از این برند توجه نمود.

از سال 2020 کت یکی از ترندهایی بود که خیلی مورد توجه قرار گرفت، در سال 2021 کتهای اورسایز هم بسیار ترند شد. ولی کفشهای کتونی Plimsoll و مدل کتانی Slip-ons ( در مقاله انواع کتونی اسپرت زنانه در مورد آنها توضیح دادیم) بهترین مدلهایی هستند که میتوانید با این مدل کتها بپوشید. تولید مدل زیبا و مقاوم اوج هنر یک تولیدکننده کفش است. تولید مدل زیبا و مقاوم، هر خریداری را مجاب میکند تا کالای شما را بخرد. در واقع کفشهای اسپرت زنانه برای این مدل شلوارها ساخته شدهاند. برای ست کردن کفش اسپرت زنانه مناسب با این شلوارها به دنبال کفشهای لژدار باشید، این مدل کفشهای اسپرت با این شلوارها جلوه خوبی دارد. مدلی انتخاب کنید که حتیالامکان توسط تولیدکننده دیگری تولید نشده باشد زیرا در صورت تولید انبوه مدل شما و اشباع شدن بازار ممکن است تولیدات شما با اقبال مناسب از طرف بازار مواجه نشود.

زیرا درصورتیکه مدل خوبی انتخاب شود و بازار به آن رغبت نشان دهد ممکن است همکاران و تولیدکنندگان دیگر نیز به سراغ ان مدل بروند و بازار بهسرعت اشباع شود. از ابزار آنلاین برای انتخاب مدل کفش استفاده کنید. حتیالامکان سعی کنید کفش را در حد کیفیت مدل اصلی تولید کنید. رنگهایی که برای این لباسها دیده شده است اغلب نوود یا خاکستری میباشد، ترکیب این مدل پیراهنها با کفشهای اسپرت زنانه، باید بهگونه ای باشد که استایل مونوکورم شما به خوبی دیده شود، پس بهتر است از کفشهای تک رنگ، متناسب با رنگ لباستان استفاده کنید. برای این موضوع خرید خود را فقط از فروشگاهها و شعبات دارای اعتبار تهیه کرده و یا از سایتها و فروشگاههای آنلاین و ثبت شده از برند نایک، کتونی نایک مورد نظر خود را تهیه کنید. البته درزمینهٔ کتونی برندهای معتبر فراوانی وجود دارند که ما در این مطلب تنها به ذکر ۵ مورد آنها بسنده کردیم.

فلاح از مناطقی هست که مرغوبترین و باکیفیتترین انواع کتونی های ایرانی در آن تولید میشود. در ساخت بخش بالایی این مدل از کفش آدیداس از پارچه استفاده شده است. همانطور که پیشتر گفته شد، مدل Y-3 یکی از مجموعه کالکشنهای کفشهای ورزشی پر طرفدار برند آدیداس میباشد که تاریخچه جالب و هیجان انگیزی دارد! هر برند تولید کننده کتونی عمده ، داستان شنیدنی خود را دارد. یادتون نرود که ست کردن رنگ کفش اسپرتتان با اکسسوریها و جزئیات لباسهاتان بسیار اهمیت دارد. برای ست کردن این مدلها با کفش اسپرت میتوانیم بهتر است از رنگ تیشرت یا بلوزمون کمک بگیریم. این لباسهای معمولا در رنگهای تک، یا با سایههای کم در طول لباس دیده میشوند. GOGA و در آخرین نسل کفشهای پیاده روی اسکچرز یعنی 4 walk go ، با عنوان Max Goga بکار رفته است.