چگونه لباس ست کنیم؟

منظور از لباس های رسمی زنانه آن دسته از لباس هایی است که در مراسمات رسمی بر تن می کنید، از جمله این مراسمات رسمی میتوان به یک قرار کاری مهم، عروسی، قرار ملاقات های رسمی و … شاید هم قصد حضور سر یک قرار کاری مهم را دارید. اگرچه که اکثر افراد ترجیح میدهند استفاده از این لباس را محدود به خانه و در معیشت افراد خانه استفاده کنند. در بسیاری از موارد هم نوع لباس پوشیدن سلبریتی های معروف خارجی هم مد می شود و افراد دیگر هم از آن سبک ها استقبال می کنند. بسیاری از افراد تمایل دارند تا سبک لباس پوشیدن خود را همانند مد روز عملی کنند تا جذاب تر و شیک تر از همیشه به نظر برسند.

معمولا این سوال در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد که چگونه تیپ و استایل خوب و جذابی داشته باشیم؟ با توجه به اینکه رنگ سال انتخاب شده و رنگ بسیار زیبایی هم هست، ست لباس نیز اگر درست پیش بره میتونه عید امسال یه استایل جذاب تحویلتون بده. اما برای تابستان امسال چه مدل دامنهایی روی كار آمدهاند؟ چه مدل لباس پوشیدن را باید انتخاب کنیم تا ظاهری محبوب تر و چشمگیر تر داشته باشیم؟ نخستین قانون ست کردن لباس مردانه این است که دقیقا همه چیز را کاملاً هماهنگ با هم، یعنی همرنگ و هم جنس بپوشید. هر چقدر مرتبتر، تمیزتر و آراستهتر باشید یعنی اصول خوش پوشی آقایان را هم بیشتر میدانید. این روزها کلمه مد در هر فرهنگی وجود دارد.

با وجود صدها رنگ پیراهن، رسمیت و ملاحت پیراهن سفید مردانه هنوز بیرقیب است. مثلا میتوانید یک پیراهن زنانهی نارنجی را با ژاکت سفید و سیاه، کفش سیاه و گوشوارهی سفید ست کنید. زمانی که شما بر طبق اصول دایره رنگ استایل خود را ست کنید، کاملاً چشمگیرتر و جذاب تر خواهد شد. شلوار مردانه یکی از مهمترین اجزای استایل آقایان است که تأثیر بهسزایی در افزایش جذابیت و زیبایی تیپ دارد. اگر می خواهید در فصل تابستان لباس مجلسی جذاب و زیبا داشته باشید می توانید از لباس مجلسی های با پارچه حریر استفاده کنید. لباس اسپرت از انواع طرح های پرطرفدار و محبوب برای خانم های جوان می باشد و اگر شما تمایل دارید تیپ و ظاهری متفاوت داشته باشید بهتر است از ست لباس اسپرت زنانه در پوشش تان استفاده نمایید. برای مثال رنگ سال ۲۰۲۲ رنگ بنفش معرفی شده است، شما می توانید از این رنگ برای دوخت لباس مجلسی خود استفاده کنید.

از لباس هـای رنگارنـگ، ملزومات بــزرگ و شلوار دمـپا گشاد و یا پاچه های تا شده استفاده کنید. البته برخی از پارچه ها هم به این راحتی ها از مد نمی افتند، پارچههایی مانند پارچه گیپور و پارچه حریر و ساتن مناسب ترین پارچه ها برای لباس مجلسی هستند زیرا این نوع پارچه ها برای بیشتر لباس های مجلسی کاربرد دارند و به این راحتی ها هم از مد نمیافتند زیرا این پارچه ها دارای طرفداران بسیار زیادی هستند و ترکیب آنها با یکدیگر بسیار شگفت انگیز است. از زمانی که قصد دارید یک سیسمونی برای فرزند خود بگیرید تا لحظهای که یک لیست بلندبالا از طرح و رنگهای سفارشی آنها در دست دارید، همیشه باید کیفیت و راحتی را در کنار زیبایی در نظر داشته باشید.