نیم بوت مردانه – خرید جدیدترین نیم بوت های مردانه چرم طبیعی

این دسته از بوتها استحکام بالایی داشته و در برابر نفوذ سرما و رطوبت به شدت مقاوماند. فراموش نکنید که بهتر است از این اجناس در مشاغل یا ورزشهای دشوار استفاده نشود؛ چرا که در طول زمان میتواند موجب بروز مشکلاتی از قبیل درد زانو، کمر درد، فشردگی ستون فقرات و… مدلهای نیم بوت مردانه بسیار متنوع هستند و قابلیت ست شدن با انواع تیپها از کلاسیک تا کژوال را دارند. بوتها و همچنین نیم بوت مردانه چرم با پوشاندن بخش اعظمی از مچ و همچنین ساق پا ظاهری شکیل و جذاب را به همراه دارند و اصولا با شلوارهایی مورد استفاده قرار میگیرند که از گوشه بوت به داخل آن فرو میروند.

این محصول از برند محبوب ژاو (Zhav) بوده ودر در تولید آن از مرغوبترین چرمهای طبیعی گاوی استفاده شده است، انتخاب این نوع چرم در تولید این محصول بدلیل قابلیت تنفس آن بوده که از بوگرفتن پا جلوگیری میکند همچنین در آستر این کفش از چرم طبیعی استفاده شده که دارای خاصیت ضدحساسیت و آنتیباکتریال است. لایتکس دارای خاصیت تنفس پذیری است که خود این باعث جلو گیری از بوی بد پا می شود. و مانع از آسیب به پا می شود. برای این منظور شما می توانید از انواع و اقسام روش ها جهت اطمینان از مناسب بودن سایز کفش مورد نظرتان استفاده نمایید؛ مثلا می توانید از قاعده یک انگشت فاصله پا از قسمت پشتی کفش و یا تکان دادن انگشت های پا در قسمت پنجه محصول مورد نظرتان به این موضوع پی ببرید که آیا اندازه پای شما هست و یا اینکه بهتر است یک شماره بزرگتر را نیز امتحان کنید.

شما برای آن که نیم بوت مناسبی انتخاب کنید بهتر است مناسب سایز پای خودتان باشد نه لق بزند و نه بسیار تنگ باشد که تبادل هوا در کفش و بیرون کفش صورت نگیرد. بعضی از نیم بوت ها برای کوهنوردی استفاده می شوند و جنسی از کتان دارند اما نیم بوت های دیگر که از جنس چرم می باشند می توان در مراسم ها و به صورت روز مره از آن ها استفاده کرد. بوت و نیم بوت مردانه میتوانند به عنوان دو مورد از بهترین انتخابها برای استایل شناخته شوند و حتی این قابلیت را دارند که به دور از مبحث استایل، در مشاغلی که به امنیت بالایی در هنگام انجام کار نیاز دارند مورد استفاده قرار گیرند.

کاربردهای نیم بوت مردانه کاملا به نیازهای شما بستگی دارند. در ادامه لیستی از ۲۵ بوت مردانه ارزان، باکیفیت و محبوب در بازار ایران را برای شما آماده کردهایم. جنس زیره کفش: نکته مهم بعدی در خصوص انتخاب و خرید بوت مردانه توجه به جنس زیره آن است. نحوه بسته شدن: امروزه بوت های مردانه زیادی را می توان یافت که توسط بند، نوار چسبی، زیپ و یا حتی هر سه این موارد بصورت ترکیبی با هم بسته می شوند که خوب البته توصیه ما با توجه به تحرک پاهایتان و اینکه خیالتان از بابت لق نزدن کفش در هنگام استفاده خود راحت شود، خرید بوت مردانه ای است که با بندهایی محکم می توان آن را بست.