نیم بوت مردانه – خرید جدیدترین نیم بوت های مردانه چرم طبیعی

ویژگی بارز چرم آن است که مانع نفوذ آب و سرما به داخل کفش می شود. دومین نکته نوع دوخت آن است که باید به گونهای باشد که هیچ آبی وارد بوت نشود و از خیس شدن پاهایتان جلوگیری کند. نیم بوت های مردانه با مدل های زیادی در بازار عرضه می شوند. این دسته از بوتها استحکام بالایی داشته و در برابر نفوذ سرما و رطوبت به شدت مقاوماند. به شدت راحت و سبکه. من چند ماهی هست این کفش رو دارم خیلی راحت و خوبه تا الان هیچ مشکلی نداشته . تا حدودی در پا راحت هست. نیم بوت مردانه بدون بند اغلب به شکل باریک طراحی میشود، بنابراین نیمه تنه پایینی بدن باریکتر به نظر میرسد، به شرطی که شلوار جین تنگ به پا داشته باشید.

به نظر من بخاطر ظرافتش نمیشه ازش به عنوان کفش روزمره استفاده کرد. به طور کلی برای استفاده روزمره مناسب هست حتی میشه برای مکانهای اداری ازش استفاده کرد فقط توجه داشته باشین که قالب کفش بزرگه یعنی یک سایز کوچکتر حتما سفارش بدین من توی تخفیف خریدمش قیمتش با توجه به تخفیفش مناسب بود. ۳ روز هست که به دستم رسیده، واقعا حرف نداره، کاملا راحت شیک و سبک. شما با هر سلیقه و هر نوع سبک پوششی میتوانید کفش مورد نظر خود را در این فروشگاه پیدا کنید. تفاوتی از نظر ظاهری و کیفیت، با کفش های داخل بازار که با قیمت های آنچنانی هست، نداره. کیفیتش هم از نظر من واقعا خوبه. بنظرم با این قیمت کیفیت خوبی رو دریافت میکنید و طراحی قشنگی هم داره. خریدش رو پیشنهاد میکنم. حتما این محصول رو خریداری کنید قول میدم پشیمون نمیشید.

اگر دوست دارید در فصل سرد سرما و برفی بتوانید از پاهای خود محافظت کنید. نیم بوت مردانه ظریف تان را هرگز با شلوارهای گشاد زشت نکنید و وقتی شلوارهای جین لوله تفنگی به پا می کنید، از پوشیدن نیم بوت های بزرگ خود داری کنید؛ چون پای تان را بزرگ و بی قواره می کند. در استایلهایی مانند گوتیک، پانک، متال و راک، بوت از اهمیت بسیار ویژهای برخوردار است و عضو جدا نشدنی از این استایلهاست. با آغاز فصل پاییز و زمستان توجه به پوشش پا از اهمیت بالایی برخوردار است؛ برای جلوگیری از نفوذ سرما کفش هایی که استانداردها را رعایت کرده باشند، بی شک بااستقبال بیشتری روبرو می شوند. نیم بوت مردانه از جمله مدل هایی است که مخصوص فصول سرد است.

یک اشتباه بزرگی که مردان در انتخاب نیم بوت می کنند، نیم بوت را با شلوار نامناسب می پوشند. تا در هزینه های خود صرفه جوی شود. مدل های راحت ، شیک و بسیار گرمتر یک انتخاب مناسب و بجایی است که خریدار برای گرم کردن پاهای خود این نوع کالا را انتخاب می کند. و دقیقا سایز پای خود را سفارش دهید. منم یک سایز کوچیکتر از بقیه کفشام سفارش دادم و کامل اندازه است. یه سایز کوچیکتر سفارش بدین بهتره. شانس آوردم سایز 44 هم موجود داشت. من تو شگفت انگیز خریدم، فقط تنها مشکلی که داره قالب بزرگش هست، سایز پام ۴۱ بود ولی با توجه به نظرات سایز کوچکتر گرفتم یعنی سایز ۴۰ ولی باز هم بزرگ بود، در نهایت کف ش، کفی طبی گذاشتم اندازه شد. کاملا راضی هستم جنس خوب و با کیفیت رویه و کف.