نکاتی خلاقانه برای ست کردن رنگ لباس – چطور

چنانچه در هنگام ست کردن لباس از ترکیب رنگهای اولیه و ثانویهای استفاده نمایید که در دایره رنگ در کنار هم قرار گرفتهاند، باید این نکته را در نظر بگیرید که این رنگها با آنکه قابلیت همخوانی دارند ولی چون نور همدیگر را به شدت کاهش میدهند نمیتوانند از لحاظ بصری چندان چشمگیر باشند. یعنی فرصت و مجالی در اختیارتان قرار میدهند تا رنگها و طرحها را کنار هم بچینید و به جنتلمنی ایدهآل بدل شوید. رنگهای مکمل، رنگهایی که در دایره رنگ رو به روی یکدیگر قرار گرفتهاند، همچون رنگ بنفش که با رنگ زرد مکمل است، چنانچه در ست کردن لباس مورد استفاده قرار بگیرند، چون همدیگر را کامل مینمایند، جلوه یکدیگر را قوت بخشیده و تاثیر رنگها را بیشتر میکنند. هرگز نباید آن را با نارنجی و یا بنفش ست کرد، مگر آنکه نارنجی متمایل به زرد و بنفش متمایل به آبی باشد.

دامن بلند و یا دمپا گشاد بپوشید. در عوض شلوار دمپا گشاد، لباسهای رنگارنگ با خطوط افقی و کفش پاشنه بلند بپوشید که بلندتر به نظر برسید. پس اگر میخواهید یک جنتلمن جذاب به نظر برسید، بایستی به دنبال ست مردانه شیک باشید. اگر هنوز در انتخاب این ست لباس مردانه نیاز دارید بیشتر فکر کنید، با کمی خلاقیت میتوانید متناسب با اندام خود، استایل مورد نظر خود را دربین محصولات دیگر جستجو کنید. تیم سال ست با پشتیبانی همه جانبه در تمامی مراحل خرید و پس از خرید و با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب برای جلب رضایت مشتریان عزیز خود تلاش میکند. پاسخ کاملاً واضح است: نیازی نیست جایگاه تمامی رنگها را در دایره رنگ به حافظه بسپارید، چون بیشمار رنگ وجود دارد و به حافظه سپردن جایگاه تک تک آنها منطقی و عقلایی نیست. از آنجایی که رنگ تند و آتشینی است، نیاز به دقت زیادی برای ست کردن دارد.

دایان شاپ انواع طرحها را برای شما دارد. انواع مختلف ست لباس خانوادگی به ترندی تبدیل شده است که همه دوست دارند آن را امتحان کنند. در لباسهایی که از ترکیب چند رنگ مختلف طراحی و دوخته شدهاند، هنگام ست کردن، هماهنگ سازی باید با رنگی که بیشتر از سایر رنگها در لباس به کار رفته است، انجام بگیرد. با در نظر گرفتن چند نکته ساده، به راحتی میتوانید لباسهای خود را با هم هماهنگ کنید و ظاهری شیک داشته باشید. اگر به این قانون توجه کافی داشته باشید؛ هماهنگ کردن رنگها نه تنها در لباس، بلکه در دکوراسیون و نقاشی هم برایتان به سادگی آب خوردن میشود.

حالا فرض کنید چقدر لذتبخش است اگر گاهی اوقات همه اعضای خانواده با هم ست لباس خانوادگی روشن بپوشند و کنار هم وقت بگذرانند. مثلا ممکن است دوست نداشته باشید که با بلوز آبی روشن روسری زرد براق استفاده کنید. رنگ زرد میتواند در کنار آبی کاربنی، بنفش، سبز، مشکی، سفید، زرد و نارنجی قرار بگیرد. میتواند در کنار رنگهای سفید، مشکی، نارنجی، بنفش، قرمز و سبز به کار رود. کت و شلوار مردانه در رنگهای مشکی، سرمهای و طوسی را میتوانید با کفش رسمی مردانه ست کنید و استایل کلاسیک و رسمی داشته باشید. بهترین گزینه برای این مواقع ست کردن لباس هایمان است ما در اینجا نمونه های مختلفی رو برای شما داریم که می توانید به راحتی و با ارسال پیامک سفارش دهید .در این مقاله نکاتی را هم برای ست شدن رنگ لباس ها به شما ارائه می دهیم که البته وقتی که این قوانین را دانستید، میتوانید آنها را بشکنید.