نکاتی خلاقانه برای ست کردن رنگ لباس – چطور

رنگ مشکی از آن دسته رنگهای شیکی است که همه ما اکثر اوقات به سراغ آن میرویم، چون هم به راحتی با هر رنگ دیگری ست میشود، هم اندام ما را لاغرتر از حالت عادی نشان میدهد. رنگ طوسی به دلیل خاصیت خنثی بودنش، در کنار هر رنگ دیگری زیبا دیده میشود. اگر دوست دارید یک استایل منحصر به فرد و شیک داشته باشید و همزمان لاغرتر به نظر برسید، به شما پیشنهاد میکنیم که حتماً یک مانتوی پشمی یا پالتوی بلند به رنگ طوسی تهیه کنید. حتی اگر از آن دست آقایانی هستید که به تیپ و استایل غیررسمی و اسپورت عشق میورزید؛ باز هم باید یک دست کت و شلوار شیک در کمد داشته باشید. البته رنگهای درجه سومی هم وجود دارند که آنها نیز از ترکیب رنگهای اولیه با رنگهای ثانویه به دست میآیند.

اگه رنگهای ثانویه رو هم با هم ترکیب کنیم، رنگهای درجه سه به وجود میان که میتونه دنیای متنوعی از رنگها رو به وجود بیاره. اما نکته نهایی این موضوع هست: اگر در انتخاب لباس، رنگهای اصلی رو با رنگهای ثانویه ترکیب کنیم، ترکیبهای خوبی رو به وجود میآرن و با همدیگه همخوانی دارند. رنگ طوسی از جمله رنگهای خنثی و شیکی است که هم در فصول گرم و هم در فصول سرد بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و اگر آن را با رنگهای مناسب ست کنید، میتوانید یک استایل منحصر به فرد و خیرهکننده خلق کنید. متناسب با آن رنگ، رنگ ست لباس را با توجه به اصول گفته شده، انجام دهید. شما میتوانید یک کت یا ژاکت شیک به رنگ طوسی را همراه با انواع مدلهای پیراهن، دامن، یا شلوار جین بپوشید. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به داشتن یک کمد کپسولی علاقه دارید، اگر دوست دارید با استفاده از چند مدل لباس، استایلهای متفاوت و شیکی را خلق کنید، بهتر است رنگ طوسی را در کمد خود بگنجانید.

این تنوع علاوه بر اینکه به نیاز تمامی سلیقهها پاسخ میدهد به پدرها و مادرهایی که به دنبال خرید لباس پسرانه ارزان قیمت اما با کیفیت هستند نیز کمک میکند تا بازه انتخابی بزرگتری داشته باشند. در یادداشت امروز قصد داریم شما را با نحوه ست کردن لباس طوسی آشنا کنیم. ما در این نوشتار قصد داریم پاسخ سوال “چگونه لباس ست کنیم” را بازگو مینماییم و از این طریق راهنمای عمل کسانی باشیم که لباس دارند اما نمیدانند چطور و با چه ترکیبی آنها را بپوشند تا هم زیبا به نظر برسند و هم شیک و با کلاس. چگونه لباس ست کنیم یا ست کردن لباس مسئلهای است که قصد داریم به آن اشاره کنیم. میخواهید از لباسهایی که دارید حداکثر استفاده را نمایید و با یک ترکیب و ست جدید از آنها، لباس جدیدی و نویی پدید آورید که نشان دهنده ذوق و سلیقه شما باشد و شما را به عنوان یک فرد خوش پوش و خوش تیپ معرفی نماید.

برای اینکه استایل جذابتری داشته باشید، میتوانید این کت یا ژاکت را با رنگ سفید، قرمز یا مشکی ست کنید. جدا از اینکه باید موقعیتها را ارزیابی کنیم، باید تا حدی از رنگها و نحوه ترکیب شدن آنها آگاهی پیدا کنیم. این ست های لباس، با اینکه از یک طرح تک رنگ استفاده کرده اند، اما اصلا خسته کننده نیستند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که عاشق لباسهایی به رنگ مشکی هستند اما به کمی تنوع نیاز دارند، میتوانید به سراغ یک پیراهن با تناژ تیرهتری از رنگ طوسی بروید. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به استایل رسمی علاقه دارید یا ناچار هستید در محل کار خود لباس رسمی بپوشید، به شما پیشنهاد میکنیم که حتماً یک شلوار به رنگ طوسی در کمد لباسهای خود داشته باشید.