نکاتی خلاقانه برای ست کردن رنگ لباس – چطور

رنگهایی همچون یاسی، صورتی، بنفش روشن و هلویی که به راحتی میتوانند در کنار هم قرار بگیرند. دوست دارید مردی خوشپوش و شیک باشید و علاوه بر اینکه با رفتارتان، دیگران را تحت تأثیر قرار میدهید با ظاهرتان همه نگاهها را به خود جلب کنید؟ برای مثال پوشیدن یک شلوار پارچه ای پاچه گشاد با یک کتانی بدون لژ بسیار زشت خواهد شد. فرقی نمیکند که کت و شلوارتان بسیار شیک و خوش دوخت است یا خیر، در هر حال با پوشیدن چنین لباسی به وصله ناجوری جمع بدل خواهید شد و این اصلا خوشایند نیست. لباسهای طرحدار، به خصوص آنها که طرح گلدار دارند، برای پوشیدن در فصل بهار بسیار مناسب هستند. میتوانید در فصل بهار و آغاز گل دادن گیاهان، لباسهای گلدار بپوشید و بیشتر با طبیعت همراه شوید!

اگر از کمربند استفاده میکنید، سعی کنید رنگ آن با رنگ کفشتان یکسان باشد. یعنی اگر بنفشی که استفاده میکنید براق است لباس زردی که با آن ست میکنید نیز براق باشد. دیگر انتخاب لباس و رنگهای مختلف برای آنها با محدودیتهای سابق رو به رو نیست. در این مطلب می خواهیم به بهترین انتخاب برای لباس بهاره برسیم… چگونه بهترین ست لباس بهاره انتخاب کنیم ! کیفیت و ماندگاری پوشاک لوپیلو باعث شده تا والدین لباس مورد نیاز فرزندان خود را از این برند انتخاب و خریداری نمایند. حتی اگر به طور ذاتی دارای سلیقهای خاص و درجه یک نباشید باز هم با گشت و گذار در دنیای مد و پوشاک و الهام گرفتن از اصول صحیح مد و فشن هم میتوانید به جنتلمنی خوشپوش تبدیل شوید.

به عبارتی این برند انواع پوشاک و کفش بچگانه را تولید و به بازار عرضه می کند. به عنوان نمونه می توان از مانتو و کفش همرنگ مانند زرشکی و شلوار و ماننو همرنگ مانند مشکی برای دختران و استفاده از همین الگو یعنی تیشرت یا کت و کفش زرشکی در کنار شلوار مشکی برای پسران بهره برد. به عنوان مثال، شما میتوانید یک پیراهن، بلوز، دامن، و یا حتی یک شلوار با طرح گل گلی درشت بپوشید. اما همه نمیدانند که اصول خوش پوشی آقایان چیست و با چه ترفندهایی میتوان به این دستاورد رسید. علاوه بر لباس کیف، کفش و ساعت نیز میتواند نقش به سزایی در خوش تیپی و خوش پوشی شما داشته باشد.

از طرفی جنس کیف و کفش انتخابی شما باید با یکدیگر متناسب بوده و جذابیت و زیبایی هر یک را تشدید کنند. پس اگر لباستان بوی نامطبوع عرق تن میدهد، حتما آن را بشویید، کفشها را واکس بزنید و اجازه ندهید که چروکها روی شلوار یا کتتان جا خوش کنند. اگر شما هم به دنبال یک ست هودی زنانه و مردانه زیبا هستید بدون شک به خاطر تنوع زیاد در مدل های آن و تکی بودن در بازار دچار مشکل در انتخاب ست هستید. حتی مردان و زنان گندمگون باید در انتخاب لباس و نحوه ست کردن آنها به گونهای متفاوت از مردان و زنان پوست روشن عمل نمایند. انتخاب لباس از جمله دغدغه های آقایان شیک پوش است و هر فصلی از سال، لباسهای مخصوص به خود را برای ست کردن نیاز دارند. یکی از نکات ست کردن لباس انتخاب لباسهایی است که دقیقا برازنده شماست.