معرفی کفش و کتونی ریباک – فروشگاه کیش اوتلت

شرکت اسکچرز در زمینه تولید کفشهای ورزشی، کفش اسکیت، چکمه و صندل میباشد، همچنین اسکچرز در کنار تولید کفش محصولاتی همچون کلاه، عینک، لباس، کیف و جوراب نیز تولید میکند. استفاده از پارچه موجب خنک بودن داخل کفش خواهد شد. شایان ذکر است که اسکچرز در بیشتر کفش های خود از پارچه و مش استفاده می نماید مگر سری های رسمی مانند دسته Nason Mark که از چرم طبیعی استفاده کرده یا در برخی از کفش های خود علاوه بر پارچه از چرم مصنوعی نیز استفاده می نماید. اکثر کتونی های اسکچرز skechers دارای رویه های بسیار نرم و پارچه ای ، کفی مموری فوم اسکچرز Memory foam ویژه شرکت و برند اسکچرز و نیز زیره های انعطاف پذیری هستند که قابلیت ارتجاعی بالایی دارند و لذا افراد را قادر می سازندکه مسافتهای طولانی تری راه بروند و ورزش کنند. با دو زیره ی ایندور و دوآل هم خانواده است.

در قسمت کناری زیره دو حفره وجود دارد که هم به جریان هوا کمک می کنند و هم باعث افزایش حالت ارتجاعی کفش می شوند. اسکچرز Skechers یک برند آمریکایی است که در سال ۱۹۹۲ توسط رابرت گرینبرگ و پسرش مایکل که هر دو متخصص ارتوپدی هستند ، در کالیفرنیا تأسیس گردید . شهرکفش با بهرگیری از نیروی متخصص و تجربه 30 ساله در زمینه فروش کتونی اسکچرز نایک و آدیداس نیوبالانس آندرآرمور یکی از معتبرترین فروشگاه کفش در ایران – تهران می باشد. هر کفش برای ورزش مربوط به خود مناسب است و باید دقت داشت که برای ورزش والیبال، کفش بسکتبال یا فوتبال کارایی نخواهد داشت و در صورت استفاده از کفش با نوعی دیگر ممکن است پای انسان اذیت شده و یا عمر کفش کوتاه شود.

زیره دوآل لایت برای ورزش های سبک و داخل سالن بسیار کار آمد می باشد. انعطاف محسوس و جدا شدن نسبی قطعات تشکیل دهنده زیره سری فلکس سل ، آن را به یک زیره ورزشی- باشگاهی تبدیل کرده است. کفشهای نایک با ویژگیهای منحصر به فرد و کفیهای استاندارد به حفظ و سلامتی ستون فقرات کمک میکنند و باعث میشوند انجام حرکات سرعتی و تمرینات کششی به نحو احسن و بدون اذیت شدن انجام شوند پس با خرید کتونی نایک به سلامت خود کمک خواهید کرد. انعطاف پذیری زیره و نیز جدا شدن نسبی قطعات زیره از هم ، باعث ایجاد تعادل در افراد می شود.

این نوع زیره از کپسول های فشرده هوا ساخته شده است و داخل کپسول ها گاز نیتروژن می باشدکه راحتی بیشتری به کفش داده و به عنوان ضربه گیر عمل می کنند. بکارگیری این فناوری در زیره به هیچ عنوان اجازه نمیدهد که فرود پا بر روی پاشنه صورت بگیرد و همین امر سبب می شود تا انرژی کمتری از فرد گرفته و فرد دیرتر خسته شود. “شهر کفش” با عنوان نماینده اسکچرز تهرانپارس ، تنها شعبه اسکچرز در شرق تهران بوده و با مساحتی بالغ بر 900 مترمربع در فضایی جذاب و دلنشین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و مشتریان محترم می باشد. این رویه از زیبایی خاصی بر خوردار است و به کفش شکوه خاصی می بخشد. اکثر زیره های اسکچرز یا از جنسRubber و یا از جنس EVA می باشند و همین امر به سبکی کفش و راحتی آن می افزاید. زیره ی مناسب برای سالن که برای تمرین در باشگاه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.