معرفی چند ست لباس مردانه اسپرت برای عید 96

در ایران اشتباهاً پوشاک جین را با نام لی نیز میشناسند. پوشیدن جین لوله تفنگی موجب متعادل دیده شدن وزن بدن در افراد چاق میگردد. نوع اسکینی برای کسانی که پاهای لاغری دارند، تیپ زیبایی میسازد اما اگر ران پاهایتان چاق است، به هیچ وجه سمت آن نروید. جین لوله تفنگی در قسمت مچ نسبت به سایر قسمتها باریکتر است و برای کسانی که ران چاقی دارند، انتخاب بسیار عالی به شمار میرود. لی (Lee) یکی از معتبرترین برندهای تولید محصولات جین است و نخستین بار این برند، محصولات جین را در ایران عرضه کرد. طرح راسته یکی از محبوبترین طرحهای شلوار جین است که سنتیترین آن نیز محسوب میشود. در میان انواع مدل های شلوار مردانه، جین یکی از محبوبترین و پرکاربردترین گزینهها است. 4. اگر تیپ های رسمی را ترجیح میدهید کیف های دوشی و یا دستی چرمی بسیار با استایل شما زیبا خواهند شد.

به دیگران نشان دهید که او شریک زندگی شما است و نمیترسید آن را ابراز کنید. شما به راحتی میتوانید یک سلحلی یا پیراهن بلند را به عنوان لباس راحتی در خانه استفاده کنید. عدهای از مردم طرح اسلش را با راحتی اشتباه میگیرند، اما این دو با یکدیگر تفاوت دارند. شلوارهای راحتی به دلیل حالت گشاد مانندشان، صرفاً در منزل قابل استفاده هستند؛ اما طرح اسلش به دلیل طراحی زیبا و شکل مناسب قرار گیری در پا، در استایلهای غیر رسمی و اسپرت کاربرد دارد. درنهایت، اگرچه در هنگام انتخاب کفش، راحتی اهمیت بیشتری از استایل دارد. شلوار اسلش به دلیل طراحی و راحتی خاص خود، در بین جوانان به ویژه افرادی که به تیپهای غیررسمی علاقه دارند، بسیار پرطرفدار است. برخی از کاپشنهای اسپرت و کژوال مثل کاپشن خلبانی، به خوبی با طرح اسلش ست میشوند و هماهنگی بین این ست به حدی است که حتی از آن میتوانید برای گرفتن عکسهای خاص در آتلیه نیز استفاده کنید.

برای ست کردن رنگهای اصلی یا باید از همان طیف رنگی (کمرنگتر یا پررنگتر) استفاده کنید و یا این رنگها را با رنگهای خنثی مثل خاکستری، سیاه یا سفید ست کنید. همچنین لازم نیست از سر تا پا یک رنگ بپوشید، فقط باید هماهنگ و با طیف رنگی لباس بپوشید. البته علی رغم وجود تنوع زیاد رنگبندی شلوارهای اسلش، عموماً رنگهای مشکی، طوسی و سرمهای آن پرطرفدار هستند زیرا به خوبی با سایر طیفها هماهنگ میشوند. برخی از طرحها، حالت چسب در پاها دارند و صرفاً برای افراد لاغر مناسب هستند؛ در حالی که بعضی دیگر به صورت راسته در پا قرار میگیرند و افراد نسبتاً چاق نیز میتوانند از آن استفاده نمایند. پارچه اصلی مورد استفاده برای شلوار جین، دنیم نام دارد که یک پارچه نسبتاً ضخیم با طرح راه راه است.

این طرح، به صورت کاملاً چسب در پاها قرار میگیرد و پارچه مورد استفاده برای دوخت آن نیز کاملاً کشی است. فراموش نکنید، لباسهایی طرحدار که از ترکیب دو رنگ سفید و صورتی تولید شدهاند نیز میتوانند کمک حال شما باشند و استفاده از آنها دستانتان را برای ایجاد پوششی تازه و نو باز میگذارد. به طور کلی در خرید هرگونه لباس، توجه به یک سری معیار و قوانین اهمیت بالایی دارد زیرا میتواند به بهبود خرید کمک کند. ” بعضی اوقات نیازی به برگزاری یک جشن تولد پیچیده یا جشن سالگرد عجیب و غریب نیست؛ شما به سادگی میتوانید عشق زندگیتان را با خرید لباس ست دونفره سوپرایز کنید!