مدل پالتو فوتر جدید را مشاهده کنید

شال و روسری یکی از مهمترین پوشش ها در استایل مد روز ایران هستند. موارد دیگری در اکسسوری ها مانند دستکش و کلاه زمستانه و شال ها از شما در برابر سرما و محیط مراقبت می کند. در بسیاری از موارد هم نوع لباس پوشیدن سلبریتی های معروف خارجی هم مد می شود و افراد دیگر هم از آن سبک ها استقبال می کنند. اگر میخواهید لباس مجلسی را بر تن کنید، ابتدا باید بدانید که چه نوع طرحی با چه نوع پارچه ای مد شده است؟ امروزه فروشگاه های آنلاین بسیار زیادی تصاویر با کیفیت لباس مجلسی ها را در سایت های خود قرار داده اند و شما حتی می توانید به صورت آنلاین به سادگی مد روز لباس دخترانه مدنظر خود را خریداری کنید. شاید دوست داشته باشید از زرد روشنتر یا طلایی تیره استفاده کنید. حتی الامکان قرمز را با آبی و زرد ست نکنید. مثلا زرد و بنفش یا سبز و قرمز که روبروی هم قرار گرفته اند.

مثلا میتوانید یک کت قرمز را با پیراهن زنانهی سفید، کفش و کیف نارنجی ست کنید. اگر میخواهید که ظاهری کلاسیک و سنگین داشته باشید اما در عین حال به دنبال اسانی نیز هستید، این تیپ را امتحان کنید. این استایل پر طرفدار مناسب افرادی است که پوشش های ساده و در عین حال اسپرت را می پسندند و در عین سادگی طرفدار پیراهن هایی با طرح های معمولی هستند. در واقع افرادی که به شال و روسری خود اهمیت می دهند دارای استایل شیک تر و به روز تر هستند. زمانی که شما بر طبق اصول دایره رنگ استایل خود را ست کنید، کاملاً چشمگیرتر و جذاب تر خواهد شد. اگر می خواهید در فصل تابستان لباس مجلسی جذاب و زیبا داشته باشید می توانید از لباس مجلسی های با پارچه حریر استفاده کنید.

سعی کنید لباسهایی را انتخاب کنید که کاملاً به اندازه شما باشند، نه گشاد و تنگ و نه بلند و کوتاه. آیا شما قصد رفتن به یک جشن عروسی رو دارید، یا به یک مهمانی دوستانه، مهمانی شام، مراسم تشیع جنازه، مصاحبه شغلی و یا ناهار دعوت شدید. همه این موارد میتونن نوع پوشش شما رو تغییر بدن. البته برخی از پارچه ها هم به این راحتی ها از مد نمی افتند، پارچههایی مانند پارچه گیپور و پارچه حریر و ساتن مناسب ترین پارچه ها برای لباس مجلسی هستند زیرا این نوع پارچه ها برای بیشتر لباس های مجلسی کاربرد دارند و به این راحتی ها هم از مد نمیافتند زیرا این پارچه ها دارای طرفداران بسیار زیادی هستند و ترکیب آنها با یکدیگر بسیار شگفت انگیز است.

کت و شلوار از آن دسته از لباس هایی است که از زمان قدیم تا به امروز مد بوده است و اینگونه ست ها به این آسانی ها از مد نمی افتند زیرا طرفداران بسیار زیادی دارند. در واقع هر خانمی حتما باید ۱ الی ۲ دست لباس رسمی در کشوی کمد های خود داشته باشد، زیرا اینگونه قرارها برای هر کسی پیش می آید. چه مدل لباس پوشیدن را باید انتخاب کنیم تا ظاهری محبوب تر و چشمگیر تر داشته باشیم؟ خطوط عمودی و لباسهای یقه هفت بدن را کشیده تر میکنند. پارچه مخملی که از جذاب ترین و چشمگیر ترین پارچه ها برای انواع لباسهای مجلسی است. شما می توانید طرح و مدل مورد نظر خود را به یک طراح حرفه ای نشان دهید تا جذاب ترین لباس ها را داشته باشید.