فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

پیش از خرید این محصول ابتدا نوع نیاز خود را مشخص کنید. پس مشخص است که علاوه بر کارایی این کفش ها در زمستان، می توان از آن ها برای ست کردن استایل های متفاوت استفاده کرد. این مدل طراحی بسیار سادهای دارد و برای استایل رسمی با کت و شوار و غیررسمی با شلوار جین مناسب است. نیم بوت چلسی یکی از مدلهای کلاسیک است که به زیبایی با شلوار پارچهای، جین و یا کتان هماهنگ میشود و برای استفاده در محیطهای کار رسمی نیز میتواند کاربرد داشته باشد. اما اگر قصد استفاده از این محصول در محیطهای اداری و رسمیتر را دارید، نیم بوت مردانه چرم مشهد و یا برندهای ترک نیز میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. اگر قصد خرید نیم بوت مردانه بدون بند را دارید، این محصول میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

اگر قصد خرید پوتین مردانه اسپرت را دارید، پیشنهاد میکنیم به سراغ نیم بوت کار و یا کویر بروید. در ادامه شما را با مدلهای گوناگون آن بیشتر آشنا میکنیم. جنس این محصول اغلب از نبوک است، به همین علت پیشنهاد میکنیم هنگام خرید به ضد آب بودن آن توجه کنید تا در روزهای بارانی سال بتوانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. سبک طراحی آن بسیار شبیه به مدل چلسی است، با این تفاوت که به جای قسمتهای کشی، روی بخش مچی نیم بوت از «تسمه سگکدار» استفاده شده است. برخی مدلهای مدرن این نیم بوت به جای قسمت کشی دارای زیپ هستند.

امروزه مدلهای بسیار متنوعی با قیمتهای گوناگون در بازار وجود دارد و شما میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود، گزینه مناسبی را بیابید. چرم صنعتی که امروزه با بهترین فناوریها ساخته میشود، چیزی کمتر از چرم طبیعی ندارد، حتی بسیار سبکتر بوده و مقاوم بیشتری در برابر سرما و نفوذ آب دارد. اگر فقط به به ظاهر و مدل بوت اهمیت میدهید، حتی ارزانترین مارکها نیز در دستیابی به این امر به شما کمک میکنند. به ویژه نیم بوت مردانه ضد آب شما را برای حضور در طبیعت، کمپینگ و حتی استفاده روزمره آماده خواهد کرد. بوت های مردانه عادی نیز کمی از نیمبوت بلندتر هستند و برای استایلهای کژوآل، استریت استایل و تقریبا تمامی استایلها کاربرد دارند و همه جا استفاده میشوند. بوتهای ساق بلند در استایل مردانه کاربرد زیادی ندارد و بیشتر در استایلهای خاص و نمایشی مورد استفاده قرار میگیرد.

نیم بوتهای مردانه تنوع رنگ زیادی دارند ولی اغلب مدل نیم بوتهای جیر و چرم به رنگ مشکی و قهوه ای هستند. Handy Pull Tabs: در نیم بوت مردانه بدون بند اغلب از یک زبانه عقبی جهت راحتی در پوشیدن کفش استفاده میشود. جنس داخلی: جنس داخل نیم بوت بدون بند باید در نهایت کیفیت، احساس نرمی و راحتی را به کاربر منتقل کند. قسمت کِشی به کاربر اجازه میدهد تا به راحتی کفش را پوشیده و درآورد. نرمی و احساس راحتی باید مهمترین ویژگیهای جنس داخلی نیم بوت باشد. پاشنه: همه نیم بوتهای مردانه در قسمت پاشنه خود مقداری ارتفاع دارند که جهت راحتی بیشتر در راه رفتن تعبیه شدهاند. حداکثر اندازه پاشنه در نیم بوتهای مردانه ۲.۵ سانتیمتر است. قسمت جانبی کِشی، یکی از مشخصههای اصلی نیم بوتهای مدل چلسی (Chelsea) است که در هر دو طرف بیرونی و داخلی کفش قرار دارد. نیم بوت کار یکی از محبوبترین مدلها برای تکمیل استایل اسپرت و خیابانی بوده که دارای دو رنگ قهوهای و مشکی است.