فروشگاه اینترنتی پوشاک، لوازم و تجهیزات ورزشی و بدنسازی

اگر به دنبال خوش استایلتر شدن در خانه هستید، لباس راحتی خود را نیز با توجه به اندام خود انتخاب کنید. معمولا آقایان ترجیح می دهند در خانه لباسهایی با آستین های گشاد و شلوار راحتی کوتاه بلند پوشیده تا موقع فعالیت یا استراحت راحت باشند. 6- رنگ های خنثی گرم ست کردن رنگ لباس را راحت تر می کنند. برای ست لباس دخترانه و پسرانه بیرونی شیک می توان از رنگ محبوب بسیاری از افراد در رنگ مشکی استفاده کرد که این رنگ را می توان برای بیشتر نقاط به کار برد و می توان در کنار این رنگ از رنگ های متضاد برای جلب توجه بیشتر استفاده کرد که در عین حال نیز شیک دیده می شود. همانطور که میدانید لباس، یکی از آیتمهای مهم در تعریف شخصیت افراد است. درصورتی که میخواهیم این میزان گرما و انرژی را به دیگران منتقل کنید که میتواند این لباسها را یک رنگ خنثی مثل مشکی (بهترین ترکیب) یا رنگهای زرد، آبی، سفید ست کنید اما اگر میخواهید از رنگ قرمز روشن استفاده کنید بدون اینکه حس گرما را به دیگران منتقل کنید، بهتر است از رنگ شرابی در تیپ خود استفاده کرده و اثر رنگ قرمز آتشین را خنثی کنید.

قرمز روشن بیشترین درجه گرما را به بیننده منتقل میکند. ست کردن لباس بین فرزندان و والدین نیز همین پیام را منتقل میکند و به طور کلی ست لباس خانوادگی، نماد خوبی از ارتباط قوی اعضای خانواده است. اگر دوست دارید پرانرژی به نظر برسید از رنگ زرد در لباس خود استفاده کنید. بهتر است شما هم با توجه به این اصول لباس خود را انتخاب کنید. کیف، کفش، صندل، کلاه، هدبند، زیورآلات و جوراب هم بخش دیگری از این محصولات هستند. به عنوان مثال لباس مشکی و کفش قهوهای باعث میشود بیننده گمان کند شما از رنگشناسی چیزی نمیدانید. لیدل در نظر داشت تا پوشاک بچگانه را بدون واسطه و با قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه کند. ما میتوانیم با یک انتخاب درست، زیبایی و خوشپوشی خود را چند برابر کنیم.

در صورتی که سوالی برایتان به وجود آمده، میتوانید در قسمت نظرات در پایین همین مطلب آن را بپرسید تا در حد امکان به شما کمک کنیم. برای ست کردن آبی لاجوردی که رنگ مناسب زنان میانسال است نیز میتوانید آن را با سرخابی بپوشید. اگر دوست دارید چهارشانهتر به نظر بیایید میتوانید از خالکوبی اطراف گردن استفاده کنید. راه دیگر برای لاغر به نظر رسیدن استفاده از پارچههای کتان و نخی است. خانمها برای بلندتر به نظر رسیدن بهتر است از لباسهای بلند تا روی پا استفاده کنند. حتماً تا اینجای مطلب متوجه تأثیر رنگها روی ست لباس شدهاید.

همانطور که در بالا ذکر شد نوع پوشش ما تأثیر زیادی روی اینکه در چشم دیگران چگونه به نظر برسیم دارد. درحالیکه ممکن است حتی با انتخاب پوشش اشتباه بدتر از چیزی که واقعاً هستیم به نظر بیاییم. برای مثال اگر طرفدار پوشش اسپرت هستید، ست مردانه اسپرت را به شما معرفی میکنیم. اگر خیلی سرمایی هستید و یا در نقاطی از ایران زندگی میکنید که آب و هوای سردی دارد از این ست مردانه الهام بگیرید و تیپ نوروزی خود را بسازید. عقربه های درخشان در شب، تاریخ و امکان نگهداری ساعت برای دو زمان مختلف از دیگر ویژگی های این ساعت ها می باشند.