طراحی جدید کفشهای ورزشی

یوهجی تکنولوژی بوست را با کتونی Y-3 Pure Boost وارد دنیای مد کرد. معمولا دوستان فوتبالیمون بیشتر از اینکه به جزئیات کفش دقت کنند صرفاً زیبایی کفش را مد نظر قرار می دهند.اما بازیکنان حرفه ای علاوه بر زیبایی ،تاکید زیادی بر کیفیت دارند. این سری از کفش های برند آدیداس توسط دو طراح با نام های ژاک چیسینگ و مارکوس تالر طراحی و تولید گردید. این مدل طراحی را آدیداس برای اولین بار برای کفش های Nemeziz اختصاص داد. کمپانی های مختلف فوتبالی هواره در تلاشند که زیره کفش ها را تقویت کنند و با تغییر در طراحی زیره ها پیشرفت زیادی در این امر داشته اند.

ساقه فیت دینامیک و بافت کشی غوزگ پای شما را کاملا احاطه میکند و این امر از مصدومیت ها و ضربه هایی که به مچ و غوزک پا وارد می شود جلوگیری میکند. استفاده از پارچه موجب خنک بودن داخل کفش خواهد شد. طراحی کفش باید به گونهای باشد که در هنگام استفاده از وارد آمدن فشار به کمر و ستون فقرات جلوگیری بعمل آورد. نام کانورس برای خیلی از ما، با نام کتونی های آل استار گره خورده است. نکته بعدی این است که به ارتفاع و عرض کفش توجه کنید که نباید بیش از حد باریک باشد و برای اطمینان از اینکه روی کفش کتونی تنگ نیست باید بتوانید یک بند انگشت­تان را داخل کفش قرار دهید. آناتومی ساخت این کفش به گونه ای است که پای شما را مانند یک میخ به زمین میچسباند در حالی که به راحتی بتوانید عکس العمل سریع نسبت به اتفاقات بازی نشان دهید!

دوخت کفش باید به گونه ای باشد که کتونی فیکس پا باشد اما همزمان فشار و خستگی را از پا بگیرد. با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت. در اینجا میخواهیم یکی از بهترین کفش های قدرتی فوتسال را برای شما معرفی کنیم. این شرکت ابتدا پاپوش های طبی خود را تولید می کرد اما پس از مدتی رو به طراحی و ساخت انواع کفش های بیسبال، تنیس و بکس آورد. اگر به زیره کفش دقت کنید متوجه دور دوزی کفش می شوید که جزو بهترین دوردوزی ها میان کفش های فوتسالی محسوب می شود. اگر به زیره کفش دقت کنید میبینید که در تمامی 360 درجه خط هایی تعبیه شده است که وظیفه کنترل لغزش شما را برعهده دارند. یک کتونی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ قطعا برای همه شما عزیزان پیش آمده که یک کتونی بی کیفیت پوشانده اید و پس از زمان کوتاهی دچار خستگی و حتی در بعضی موارد آسیب و مصدومیت شده اید.

یکی دیگر از ویژگیهای مهم در انتخاب کتونی مناسب، جنس مواد به کار رفته در هر لایه برای ساخت کتونی است. مهم ترین بخش هر کفش زیره آن است. حالا حساب کنید زیره در کفش های فوتسال و استوک های فوتبال چقدر مهم و کلیدی است. این کفش با زیره فوق حرفه ای ساخته شده است. فناوری ای که در زیره کفش استفاده شده است فناوری آنتی شوک است که چرخش های ناگهانی و مصدومیت های ناحیه کف پا را کنترل میکند. زبانه کتونی های ورزشی باید بگونه ای باشد که رویه کفش را کاملا با روی پا فیت سازد. رنگ اصلی کفش زرد است که تمام رویه و زبانه کفش را پوشانده است. زبانه کفش نیز حالت نیم ساق دارد و غوزک پا را کاملا پوشش می دهد.