طراحی جدید کفشهای ورزشی

زیره ای که موجب شود تاگودی پا کاملا پر شده و فشار از پاشنه برداشته شود ، اصل طبی بودن را رعایت کرده است. این سری دارای یک sole mid به شدت نرم و راحت بوده که با فشار وزن پا ، خوابیده و تغییر حالت داده و به حجم اولیه بازگردانده می شود. دارای رویه مش بسیار سبک و نرم که هنگام پیاده روی به شکل طبیعی پا فرم گرفته و در صورت لزوم منبسط می گردد. پاافزار های تولیدی تامی هیلفیگر محبوبیت بسیار زیادی دارند. زاویه خمش استثنایی و حس گام برداشتن طبیعی و روان از جمله ویژگی های بارز این نوع زیره است و اسکچرز آن را به خوبی در سری های کفش های پیاده روی Vstride بکار گرفته است. این سنسور ها در نقاط پر تنش و حساس زیره کفش چیده میشوند تا بتوانند مقاومت کفش را بالا برده و استفاده کننده کنترل خوبی به هنگام گام برداشتن داشته باشد.

هر گونه تغییر و تحول و تولید سری جدید کفش زد ایکس برای این گونه طرفداران حساس بود و آنها با دقت بالا، ساخت سری های جدید را پیگیری می کردند. رنگ اصلی کفش آبی و نماد سه خط آدیداس در قسمت بیرونی رویه کفش با رنگ سفید تعبیه شده است. این سری از محصولات اسکچرز به صورت تخصصی مناسب برای رانینگ طراحی شده اند به گونه ای که توجه اصلی در طراحی این محصول بر روی سرعت فرد بوده است. در کفش هایی که کفی مموری فوم دارند ترجیحا داخل لباس شویی شسته نشود چرا که زیاد در آب غوطه ور بودن آنها ، ممکن است باعث از بین رفتن ویژگی های اصلی آن و در برخی موارد باعث رنگ پس دادن آنها می گردد .

همکاری بین طراح لباس مشهور ژاپنی و برند ورزشی و معتبر آدیداس (Adidas) انقلابی در صنعت کفش و کتونی و دنیای مد ایجاد کرده است. مدل Y-3 یک نماد همکاری بین شرکت آدیداس و یوهجی یاماموتو (Yohji Yamamoto) میباشد. نظر طرفداران این مدل از کتونی های آدیداس به اندازه ای به آن جلب شد که بسیاری از افراد بر روی آن، تعصب داشتند. دسته ای از کفش های اسکچرز است که سبکی خاص از زیره خارجی گهواره ای شکل به خود دارد. به عنوان مثال کفش های رویه چرم فقط باید با واکس پولیش شوند و رنگ واکس با رنگ کفش همخوانی داشته باشد. از دیگر تکنولوژی های اسکچرز ، بکار بردن چندین قطعه اسفنجی در زیره کفش های پیاده روی با نام گو پیلارز می باشد که راحتی زیادی به کفش می دهند. زیره کفش از حفره هایی تشکیل شده که حالت ارتجاعی کفش را بالا می برند و همچنین به راحتی کفش کمک می کنند.

دارای 65% حالت بالشتکی (حد اکثر حالت بالشتکی) که از مفاصل دونده برای مسیر های طولانی محافظت می کند. اما در صورتی که شما یک ورزشکار حرفه ای در رشته خود هستید ریباک با همکاری نزدیک با ورزشکاران و بخش تحقیق و توسعه خود اقدام به طراحی کفش مناسب برای رشته ورزشی شما نموده است. او پس از مشاهده اثرات جنگ بر کشور خود، تصمیم به اشاعه ورزش و محصولات ورزشی گرفت. این سری از محصولات اسکچرز به صورت تخصصی مناسب برای پیاده روی طراحی شده است. همانطور که میبینید زیره کفش دارای استوک های کوتاه و به طوری است که هم برای سالن و هم برای چمن مصنوعی مناسب است. شستشوی کفش خود امری است که نیازمند دقت و علم میباشد و باید در نظر گرفت که هر کفش بسته به جنس رویه و متریال به کار رفته در آن ، نیازمند یک روش شستشوی خاص است.