صنعت کفش برند صنایع تبریز/ فعالیت ۴ هزار و ۵۸۰ واحد تولیدی – خبرگزاری بازار

کفش دستدوز تبریز به سبب استفاده از چرم مرغوب و نوع دوخت آن از محبوبیت بالایی در ایران و سایر کشورها برخوردار است و 250 کارگاه تولید کفش دستدوز تبریز 65 درصد کفشهای چرم مورد نیاز ایران تامین میکنند. حتی در خرید حضوری هم بسیاری از افراد نمیتوانند کفش مورد نظر خود را خریداری نمایند. با این وجود، همواره فروشگاه هایی هستند که افراد به دلایل مختلف نسبت به خرید از آنها شک و تردید دارند. از طرفی خود فروشگاه های اینترنتی هم در این موضوع نقش به­سزایی دارند. از تهیه کفش های چرمی که پنجه های باریکی دارند تا جایی که می توانید پرهیزنمایید زیرا این کفش ها انگشت های پای شما را تحت فشار قرار می دهد و فرمشان را بد می کند.

همانطور که می دانید پاهای شما قلب دوم شماست و اگر در انتخاب کفش مناسب برای پایه شما دقت نکنید باعث مشکلاتی در سلامتی شما خواهد شد. کارگاههای بسیاری در شهر تبریز در زمینه تولید چرم سبک و سنگین فعالیت میکنند.اولین کارخانه چرمسازی ایران، سال ۱۳۰۸ در شهر تبریز افتتاح شد. سالانه بیش از 80 میلیون کفش دست دوز چرم در تبریز تولید میشود که حدود 30 درصد آن به کشورهای جمهوری آذربایجان، ترکیه، روسیه، ارمنستان، پاکستان، افغانستان و دیگر کشورهای آسیایی و اروپایی صادر میشود. چرمهای تولید شده علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخل ایران به کشورهای چین، جمهوری آذربایجان، ترکیه، ارمنستان، ایتالیا، اسپانیا، هند و پاکستان صادر میشود. ۳۰ درصد این تولیدات صادر میشود و ۷۰ درصد در داخل کشور به فروش میرسد. حال به نظرتان راهحل این مشکل چیست؟ تنها راهحلی که در حال حاضر میتوان برای این مشکلات ارائه داد، ایجاد اعتماد بین مشتریان است.

بازار بزرگ کفش و چرم تبریز در محله بازار تبریز و در خیابان قره آغاج،خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. از طرفی به جرئت میتوان گفت که فروشگاه اینترنتی نیازکو در وهله اول یکی از پیشروان فروش اینترنتی کفش تبریز است. خرید عمده کفش نیز به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است. اعتماد در مشتری نیز زمانی ایجاد میشود که کالایی خریداری شده با کیفیت و ظاهر موجود در سایت همخوانی داشته باشد. اگر بهدنبال خرید کفش چرم و به­خصوص خرید کفش چرم تبریز هستید، پیشنهاد ما فروشگاه کیف­ و ­کفش تبریز، از سایت اینترنتی نیازکو است. همانطور که میدانید شهر تبریز مهد چرم و کفش در ایران و جهان شناخته شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مجتمع کامپیوتری سهند و سه راه امین و پاساژ چهل ستون و بازار شمس تبریزی و بازار بزرگ تبریز قرار گرفته است. وبسایت نیازکو بیش از 10 سال است که در امر فروش اینترنتی به صورت فعال مشغول است.

یکی از فروشگاه های اینترنتی که در حال حاضر به صورت فعال در وب ایران به فروش اینترنتی مشغول است، فروشگاه اینترنتی نیازکو است. کفش تبریز یکی از عناصر اساسی شهر تاریخی تبریز است که با تکیه بر مهارت استادان قدیمی و دانش روز نمود پیدا کرده است. شرکت نیازکو از معدود شرکتهایی است که قبل از ظهور فروشگاههای اینترنتی در ایران، آغاز به کار کرده است. به همین خاطر فروشگاهی که از همان اوایل و حتی قبل از آن کار خود را شروع کرده است، دارای تجربه ای بسیار غنی است. خرید اینترنتی کفش یکی از این موارد است که همیشه افراد را نگران میکند. درحال حاضر خرید از فروشگاه­های اینترنتی به قدری مرسوم شده که افراد با اعتماد کامل میتوانند از آنها خرید کنند. به گزارش خبرگزاری ایران پرس، درحال حاضر 250 کارگاه تولید چرم در شهرک چرمشهر تبریز در حال فعالیت و تولید چرم مرغوب هستند که این کارخانهها بیش از 90 درصد چرم مصرفی ایران و بخش صادرات آن را تولید میکنند.