ست کردن لباس ها با ساعت مچی

طراحی این ساعت ها برگرفته از میان کانال های جنگ جهانی دوم است، ساعت های مچی نظامی ساعت هایی مقاوم، عملیاتی، ضد ضربه و ضد آب، بسیار دقیق و با استحکام هستند. این ساعت های بر اساس آخرین مُد فشن و پوشاک عمل نمی کنند، بلکه یادآور ارزش های خانوادگی و ابراز کننده هویت افراد هستند. آقایان لاغر اندام باید ساعت مچی با قاب باریک را انتخاب کنند و افراد تنومندتر بهتر است ساعت های درشت تر را به دست کنند. جنس استفاده شده در قاب ساعت و بند ساعت میتواند استیل، طلا، نقره، پلاتینیوم و یا تیتانیوم باشد. یک ساعت مچی رزگلد میتواند با یک سگک کمربند طلایی ست شود اما ترجیح استفاده از بند طلایی است،حال اگر ساعت مچی با قاب فلزی مشکی داشته باشید میتوانید با رنگهای طلایی یا نقره ای ست کنید.

قاب معمولن استیل یا تیتانیوم بوده و بند های استیل یا چرمی یا لاستیکی هستند. به خاطر داشته باشید که لباس های شما می تواند وضعیت درون شما را در نظر دیگران منعکس کند و این می تواند بر روابط شما تأثیر بگذارد. رنگهای خنثی تأثیر رنگ لباستان را افزایش میدهند. میتوانید یک رنگ را با دو رنگ خنثی ست کنید. اگر از توانایی خود در ست کردن مطمئن نیستید، میتوانید از دو رنگ مشابه استفاده کنید. لازم نیست شما هم با تغییر ترند هر فصل یا هر سال کل کمد خود را تغییر دهید؛ فقط باید هر سال قبل از خرید نیم نگاهی هم به ترندها مدهای برندهای معروف بیندازید و بین آنها تیپهایی که مشابه استایل شخصی شما است را گلچین کنید. اگر میخواهید لباسی را ست کنید، بهتر است در ست خود از درجات مختلف رنگهای انتخابیتان استفاده کنید.

در نهایت میتوانید بهتر این درجات را با هم ست کنید (مثلا درجهی تیره با درجهی روشنتر). شیکترین ست های لباس زن و شوهری ۲۰۱۹ اینستاگرام را برای شما در این قسمت قرار دادیم تا شما با خیالی راحت بتوانید از میان آنها لباس ست زن و شوهری مورد علاقه تان را انتخاب کنید. در اصل این سبک لباس ها را می توان با هر نوع ساعتی سِت نمود، اما این لباس ها بیشتر با ساعت های کرونوگراف، ساعت های خلبانی و ساعت های نظامی هماهنگ هستند. لباس های رسمی مردانه معمولا در مهمانی هستند اما از لوازم ست مانند ساعت و انگشتر غافل نشوید. یک ساعت نقره ای با لباس و کفش های رنگ مشکی، خاکستری و طیف آبی به خوبی ست می گردد.

رنگ مشکی معمولا با اکثر رنگها ترکیب خوبی میسازد، ولی مشکی را با دو رنگ ترکیب نکنید. انتخاب بلوز و شلوار بهتر است که هم رنگ نباشد و تیره و روشن باشد و لباسی که انتخاب میکنید خیلی گشاد یا چسب نباشدو اینکه شلوار های کتان و لی گزینهی مناسبی هستند برای ست کردن با بلوز های دکمه دار و اسپرت که خانم های جوان بیشتر می پسندند. این مدل ساعت مچی مخصوص تمرینات ورزشی است و با لباس های ورزشی شما سِت می گردند. شلوار جین یا کتان راسته را با کفش رسمی بپوشید. مراسم رسمی: زمانی که کت و شلوار مشکی یا سفید به همراه کراوات یا پاپیون بر تن دارید، اصولن نباید از ساعت استفاده نمائید! 15. میتوانید برای جلوه بیشتر از اکسسوریهای مردانه البته از نوع ساده آن استفاده کنید. میتوانید شلوار خاکستری را با بلوز سفید و ژاکت آبی ترکیب کنید. لباس غیر رسمی: شامل شلوار جین یا دامن، بلوز یا تی شرت و کفش کتانی یا ورزشی است.