ست مردانه – خرید ست های مردانه شیک و اسپرت با قیمت عالی

به منظور آسان نمودن انتخاب سایز، هر محصول به صورت جداگانه جدول راهنمای سایز دارد و تا 7 روز پس از دریافت سفارش با رعایت شرایط امکان مرجوع محصول وجود دارد. مدل های ست بهاری برای دختران دارای تنوع بالایی هستند که به صورت رنگ های شاد و روشن می باشند و در طرح های متفاوتی موجود می باشند. ست مردانه چرم اگر از جنس چرم طبیعی تولید شده باشد نسبت به مدلهایی که از جنس چرم مصنوعی هستند به دلیل کیفیت بهتر قیمت بالاتری نیز دارند. کافی است رنگهایی که با یکدیگر مکمل هستند و کنتراست مناسبی دارند را شناسایی کنید تا بتوانید آنها را در یک لباس، هنرمندانه بهکار ببرید. مکمل اصلی رنگ قرمز، سبز است.

پوشیدن لباسهای اصلی که رنگ صورتی دارند در کنار لباسهای فرعی مثل پیراهن، تیشرت و حتی اکسسوری قرمز میتواند ترکیب خاص و زیبایی را به ارمغان آورد. رنگهای قهوهای و خاکستری نیز ترکیب خوبی تشکیل نمیدهند. یا میتوانید شلوار قهوهای را با ژاکت کرم و روسری طلایی ست کنید. راه هاي مختلفی برای اینکار وجوددارد کـه میتوان بـه ترکیب کردن پارچه هاي مختلف با یک دیگر اشاره کرد؛ مثلاً میتوانید پارچه هایي مانند مخمل، ابریشم، گیپور، چرم، پارچه هاي توری و کشمیری رابا پارچه هاي معمولی مانند کتان ترکیب کنید و اصلا از نتیجه ي آن ترسی نداشته باشید. ⦁ رنگ سفید؛ نشانه پاکی و معصومیت: اگر دوست دارید مانند یک الماس کمیاب و گرانبها در جمع دوستان و خانواده خود بدرخشید، رنگ سفید به شما کم شایانی خواهد کرد. مثلا اگر در فصل پاییز از کیف چرمی استفاده میکنید، باید کفشهای شما نیز از همین جنس باشد. البته این موضوع را هم فراموش نکنید که جنس کیف و کفش باید با یکدیگر همخوانی داشته باشد.

اگر لباسی دارید که چندین رنگ در زمینه آن بهکار رفته است، یکی از رنگهایش را برای ست کردن انتخاب کنید. خوشبختانه موقع انتخاب لباس بچگانه این مشکل پیش نمی آید؛ چون بیشتر اوقات سایز بچهها مرتب عوض میشود و لزومی ندارد لباسی را که امسال می پوشند، سال دیگر هم به تن کنند. پوشیدن لباسهای مرتب و تمیز از پوشیدن لباسهای برند مهمتر است. باید رنگهای مختلف را امتحان کنید تا بتوانید بر اساس تجربهی خودتان بفهمید از چه ترکیبی خوشتان نمیآید. اگر طالب کت و شلوار هستید بهتر است رنگ های خــاکستـری و سرمه ای با کفش مشکی، و کـت و شـلـوار قـهـوه ای و زیتونی را با کفش قهوه ای ست کنید.همچنین رنگ جوراب باید همرنگ و یا تیره تر از شلوار باشد. یک ساعت نقره ای با لباس و کفش های رنگ مشکی، خاکستری و طیف آبی به خوبی ست می گردد.

⦁ صورتی و قرمز؛ استثنایی و زیبا: همانطور که میدانید رنگ صورتی از ترکیب دو رنگ سفید و قرمز به وجود میآید؛ در نتیجه ست کردن آن با این دو رنگ گزینه فوقالعادهای خواهد بود. شما میتوانید قبل از پوشیدن و یا حتی خریدن لباس های خود ترکیب آنها را در ذهن خود تجسم نمایید و سپس اقدام به خرید کنید. علاوه بر این همیشه لباس های تیره نپوشید زیرا در روحیه شما اثر منفی خواهد گذاشت. با این حال تولیدکنندگان انواع ست لباس پسرانه را علاوه بر رنگهای سبز، آبی و قرمز با رنگهای خنثی یا حتی تیره نیز روانه بازار میکنند که طرفداران بیشتری دارند. همچنین برای فصول مختلف ست های لباس مختلفی برای خانم ها و آقایانی که ازدواج کرده اند پیش بینی شده است. وب پوش با ارائه انواع ستهای پیشنهادی مردانه، این امکان را برایتان فراهم کرده که راحتتر بتوانید ست مورد علاقهتان را انتخاب کنید.