ست لباس مجلسی برای میهمانی های بهاره + تصاویر

این رنگها به خوبی با سایر طیفها ست میشوند و ظاهر زیبایی خلق مینمایند. ست کردن رنگ لباس اصولی کلی دارد اما با توجه به جنسیت، هدف از پوشیدن لباس یا جایی که قرار است آن لباس را استفاده کنیم، در جزئیات نکات متفاوتی باید رعایت شود. این مدل کفش با رنگ مشکی با یک کتوشلوار مشکی، پیراهن سفید و کراوت براق مشکی میتواند کاملکنندهی استایل یک تاجر خوش لباس باشد. اگر از بستن بند کفش خسته شدهاید و به دنبال کفشی هستید که بتوانید آن را با انواع لباسهای خود ست کنید، بدانید که کفشهای مونک استارپ بهترین گزینه برای شما هستند.

کفشهای بروگ خود در یک دستهبندی جداگانه قرار نمیگیرند. یعنی کفش ورزشی نسبتا ظریف خود را با یک شلوار پشمی و کت تک، هماهنگ کنید. هر رنگی درجه های مختلفی دارد که ممکن است ترکیب آن ها با یکدیگر بنابر سلیقه های مختلف مطلوب باشد یا نباشد. همچنین میتوانید از رنگهایی که بیشتر تُن زمینی (رنگهایی که با رنگ خاکستری ترکیب میشوند) دارند، مانند سبز زیتونی نیز استفاده کنید. برای مثال، اگر رنگ نارنجی رو با آبی بپوشیم، جلوه زیبایی ایجاد خواهد شد، چرا که نارنجی از ترکیب قرمز و زرد به وجود اومده و با رنگ آبی، تضاد خوبی داره. هیچ چیز شیرینتر از قدم زدن در خیابان نیست، در حالی که لباسی هماهنگ و ست با شریک زندگیتان پوشیدهاید.

تا زدن دمپای شلوار، یکی از تکنیکهایی است که برخی از آقایان در استایلهای کژوال از آن استفاده میکنند. تا چند سال پیش اگر یک جفت کفش اسپورت را با یک کت و شلوار ست میکردید، درست مانند کسی که گناه بزرگی را مرتکب شده باشد، بازخواست میشدید و حتی ممکن بود در جمع دوستان مسخره هم بشوید. به طور مثال مدلهای کتان باید با آب کمتر از 30 درجه سانتیگراد و مایع لباسشویی هم رنگ، شسته شوند. این تکنیک برای مدلهای جین و کتان معمولاً نتیجه مطلوبی دارد اما نباید در آن اغراق شود. برعکس چنانچه از پارچههای سبک همچون پارچه کتان و نخی استفاده کنید، وزن شما کمتر از آنچه که هست نشان داده خواهد شد.

با این حال، رنگ مشکی کمی تند و تیز است و گاهی سن شما را بالاتر نشان میدهد. مثلا استفاده از رنگهای تیره تر، شما را لاغرتر نشان میدهد. پس بهتر است آنها را برای پوشیدن در باشگاه و ورزش کردن در کمد نگه دارید. سِت کردن کمربند با کفش، یکی از اصول خوش پوشی آقایان است. علاوه بر این شما میتونید لباس ست مادر و دختری مورد نظر خودتون رو به مزون یا خیاط سفارش بدید و یک ست لباس عالی مطابق با سلیقه خودتون داشته باشید و برای جشن ، مهمانی ، تولد و غیره مورد استفاده قرار بدید.