ست لباس طوسی : 8 پیشنهاد به همراه نکاتی برای استایل روزمره

کت سورمه اي یکی از محبوب ترین رنگ هاي کت برای آقایان است، از این رو که به اسانی با دیگر رنگ ها ست میشود. ست کردن شلوار جین با تیشرت و پولوشرت در بهار و تابستان از ترندهای محبوب و کابردی است. به خصوص در فصول سرد که معمولاً همه چند لایه لباس روی هم میپوشیم، میتوانید یکی از لباسهای خود را به رنگ طوسی انتخاب کنید تا هم شیک و خوشاستایل به نظر برسید، هم بدنتان گرم بماند. شما میتوانید این بلوز را به تنهایی، یا روی یک شومیز (مثلاً رنگ سفید) بپوشید و استایل شیک و سادهای داشته باشید.

ست بافت مردانه و زنانه Pink یک ست بافت فوق العاده شیک و زیبا مخصوص زوج های شیک پوش و خوش سلیقه طراحی شده است. رنگ های متشابه، در طیف رنگ کنار یکدیگر قرار دارند و تصویر مشترکی را به نمایش میگذارند. جواب سؤال شما در نمونه این عكس قرار دارد؛ دامنهای تا روی زانو، انتخاب امسال طراحان لباس است. یکی از آسان ترین روش هایی که میتوانید در زمان ست کردن لباس مردانه بکار ببرید اینست که یک لباس رنگی را به استایل کژوال اضافه کنید یعنی پیراهن خود را رنگی انتخاب نموده و شلوار را در رنگ های خنثی نگه دارید. همچنین این نکته را به یاد داشته باشید: نه تنها نیاز دارید، خوب به نظر برسید، بلکه در عین حال، همچنان باید احساس اعتماد به نفس کنید.

آزمایشهای مختلف نشان دادهاند که وقتی لباسهای رنگ روشن میپوشیم احساس بهتری داریم. جالبه بدونید پیراستگی، فرصتی عالی برای خلاق بودن، ایجاد احساس خوب، افزایش اعتماد به نفس، و به صورت حرفهای، ارائه کردن خودتون به دنیاست. اما اگر رنگهای اصلی را با رنگهای ترکیبی استفاده کنیم که در تضاد با هم قرار دارند، جلوه متمایز کننده و شاخصی ایجاد خواهد شد. برای مثال، اگر رنگ نارنجی رو با آبی بپوشیم، جلوه زیبایی ایجاد خواهد شد، چرا که نارنجی از ترکیب قرمز و زرد به وجود اومده و با رنگ آبی، تضاد خوبی داره. اگر این مقاله رو مطالعه میکنید، حتما تمایل دارین در موقعیتهای مختلف، خوش پوش باشین، اما به راستی ارزیابی موقعیتهای مختلف، اولین گام برای انتخاب لباس مناسب هست. در یادداشت امروز قصد داریم شما را با نحوه ست کردن لباس طوسی آشنا کنیم.

جدا از اینکه باید موقعیتها را ارزیابی کنیم، باید تا حدی از رنگها و نحوه ترکیب شدن آنها آگاهی پیدا کنیم. در صورتی که سوالی برایتان به وجود آمده، میتوانید در قسمت نظرات در پایین همین مطلب آن را بپرسید تا در حد امکان به شما کمک کنیم. از آنجا که دو رنگ سبز و آبی در جدول رنگ ها درکنار هم قراردارند، میتوانند در ظاهر شما نیز کنار هم قرار گیرند. ست کردن لباس های راه ره هم باید توجه داشت که سرتاسر راه راه نباشد و یک لباس راه راه با لباس تک رنگ ست شود. رنگ های سفید و سیاه در هر استایلی که باشند زیبا خواهد شد. حتی میتوانید از جین های سنگ شور شده نیز به عنوان پیراهن و شلوار هم استفاده نمایید.