ست لباس زنانه , جدیدترین ست های مجلسی و اسپرت 2022

اگر میخواهید چاقتر به نظر برسید لباسهایی با خطوط افقی و اگر میخواهید لاغرتر به نظر برسید لباسهایی با خطوط عمومی بپوشید. لباسهایی که خطوط افقی دارند، شما را چاقتر و لباسهایی که خطوط عمودی دارند، شما را لاغرتر نشان خواهند داد. خرید یک کت تک که ساده نیز باشد و رنگی ملایم و یا خنثی داشته باشد به شما کمک میکند تا بتوانید آنها را با هر لباسی ست کنید. پوشیدن لباسهای رنگ روشن در فصل بهار، به محیط اطراف ما وجههای شاد و زیبا میبخشد و همچنین، روحیه ما را عوض میکند! گاهی هم دوست داریم زیبا و آراسته باشیم و در کنار پارتنر و همسر خود خیلی شیک تر و خوش استایل تر به نظر بیاییم . گاهی اوقات زوج ها انتخاب لباس هایی را که کاملا در تضاد با یکدیگر هستند زیبا می دانند.

بسیاری از مدل ها و سلبریتی هایی که به شیک پوشی مشهور شده اند، با رعایت نکات ست کردن لباس توانسته اند جذابیت ظاهری خود را چندین برابر کنند. توصیه می شود در ست کردن رنگ لباس، مثلا هنگام ست کردن رنگ مانتو و شال از استفاده همزمان از رنگ های مکمل خودداری کنید. برای ست کردن آبی لاجوردی که رنگ مناسب زنان میانسال است نیز میتوانید آن را با سرخابی بپوشید. درحالی که برای ست کردن آبی پر رنگ باید از رنگهای زرد، طوسی، مشکی و قرمز استفاده کنید. ساعت های خلبانی همانطور که از نامشان پیداست برای داخل کابین خلبان ها تعریف شده اند، قاب این ساعت ها مدیوم تا بزرگ بوده و دارای صفحه بزرگ ساده و شماره های خوانا هستند. همانطور که میدانید لباس، یکی از آیتمهای مهم در تعریف شخصیت افراد است. زیرا این جنس پارچهها شما را چاقتر از چیزی که هستید نشان میدهد.

مثلا اگر در فصل پاییز از کیف چرمی استفاده میکنید، باید کفشهای شما نیز از همین جنس باشد. امروزه لباسهای راحتی فراوانی طراحی میشود که در هر مکانی مورد استفاده قرار میگیرد. این دو از رنگهای خنثی هستند و رنگشان به گونهای نیست که بتوانند اثر هم را افزایش بدهند. اگر دوست ندارید وزنتان بیشتر از چیزی که هست به نظر بیاید از لباسهایی با جنس پـشمی، بافـتنی و چرمی استفاده نکنید. چند اصل کلی برای ست کردن و انتخاب لباس وجود دارد که برای همه کاربرد دارد. پس لازم است تمام دقت خود را در راستای ست کردن لباس به کار ببریم. با ست کردن لباسهای مختلف میتوانید آنها را با استایلهای مختلف آشنا کنید تا در نهایت بتوانند در کنار رشد شخصیت، استایل مناسب خود را نیز پیدا کنند و بیشتر خودشان را بشناسند. ست کردن رنگ سبز و بلوطی ترکیب جذابی را به وجود میآورد.

همانطور که در بالا ذکر شد نوع پوشش ما تأثیر زیادی روی اینکه در چشم دیگران چگونه به نظر برسیم دارد. کرواتی استفاده کنید که طول آن تا کمرتان برسد. این اولین چیزی است که هنگام انتخاب این لباس برای پوشیدن باید بدان توجه کنید. 5- از پوشیدن شلوارهای رنگی تا حد امکان پرهیز کنید. کفش پاشنه بلند استفاده کنید. کفش پاشنهبلند و کروات باریک استفاده نکنید. سعی کنید کروات و کفشتان همرنگ باشد. اگر یکبار کتی مشکی رابه همراه شلواری خاکستری به تن کنید خواهید دید که شکستن سنت ها آنقدرها هم که فکرش را میکردید، بد نیست. درصورتی که میخواهیم این میزان گرما و انرژی را به دیگران منتقل کنید که میتواند این لباسها را یک رنگ خنثی مثل مشکی (بهترین ترکیب) یا رنگهای زرد، آبی، سفید ست کنید اما اگر میخواهید از رنگ قرمز روشن استفاده کنید بدون اینکه حس گرما را به دیگران منتقل کنید، بهتر است از رنگ شرابی در تیپ خود استفاده کرده و اثر رنگ قرمز آتشین را خنثی کنید.