ست لباس زنانه , جدیدترین ست های مجلسی و اسپرت 2022

ست لباس مادر و دختر و یا پدر و پسر نیز می تواند ایده ای جذاب و متفاوت باشد. یکی از انواع ست های زیبایی که در آن همه اعضای خانواده یک مدل و سبک از لباس را با دوختی هماهنگ و ترکیب رنگی زیبا و مشخص می پوشند ست خانوادگی می باشد که یک ایده جذاب و خاص می باشد و می تواند سوژه جالبی برای عکاسی و ثبت خاطره ها باشد. این ایده در واقع بسیار جذاب و دوست داشتنی بوده چرا که در آن اعضای خانواده علاوه بر ظاهر بی نظیر و خاصی که دارند به نوعی وجود صمیمیت و یکرنگ بودن بین آن ها را نشان می دهد. همچنین استفاده از پاپیون های تزئینی با پیراهن های مردانه و جلیقه های اسپرت یکی دیگر از تیپ های تابستانه و میهمانی پسند است که آقایان زیادی طرفدار آن هستند. ست کردن لباس از دیرباز یکی از اصول اولیه مد بوده است.

چه اهمیت دارد اگر رییس شرکت شما و یا یکی از شرکای تجاری شما، شما را در این لباس هنگام تفریح ببینند؟ البته که هر چه دانش و اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، موفقتر عمل خواهید کرد اما نگران نباشید زیرا با داشتن اطلاعات پایه نیز تا حدی از پس ست کردن رنگ لباس خود برمیآیید. بنابراین برای ست کردن رنگ لباس به جز فکر کردن به اینکه جلوه زیبایی داشته باشد باید به این مسئله هم فکر کنیم که لباس را قرار است کجا و در چه مراسمی بپوشید و میخواهید با لباس خود چه پیام و مفهومی را به دیگران برسانیم.

بسیاری از افراد برای اینکه راه ست کردن رنگهای مختلف را باهم نمیدانند همیشه از لباسهایی با رنگهای خنثی مثل خاکستری و سیاه استفاده میکنند درحالی که استفاده از رنگهای غیر خنثی میتواند جلوه زیبایی به افراد دهد. میتوانید از رنگهای لباس خود عکس سیاه و سفید بگیرید. چرا که با کت های تک می توانید پیراهن های مختلف و شلوارهای زیادی را بپوشید و یک ترکیب نیمه اسپرت را برای مهمانی های صمیمانه خود در نظر بگیرید. هماهنگ کنید. در واقع، با خرید یک شلوار جین مناسب، امکان پوشیدن لباسهای متنوعی برایتان به وجود میآید و میتوانید آن را در سِتهای متنوعی به کار بگیرید. علاوه بر این شما میتونید لباس ست مادر و دختری مورد نظر خودتون رو به مزون یا خیاط سفارش بدید و یک ست لباس عالی مطابق با سلیقه خودتون داشته باشید و برای جشن ، مهمانی ، تولد و غیره مورد استفاده قرار بدید.

اگر دوست دارید یک استایل منحصر به فرد و شیک داشته باشید و همزمان لاغرتر به نظر برسید، به شما پیشنهاد میکنیم که حتماً یک مانتوی پشمی یا پالتوی بلند به رنگ طوسی تهیه کنید. کافی است یک کت تک به رنگ مشکی و یا کرم رنگ در کمد خود داشته باشید و خیال خود را تا مدت ها راحت کنید. در نظر داشته باشید که انتخاب بهترین ست برای مهمانی و یا دورهمی های دوستانه، استایلی است که شما با پوشیدن آن حس خوبی داشته باشید. ست لباس خانوادگی در واقع همان لباس ست مادر و دختر، پدر و پسر است که اخیرا به بازار مد راه پیدا کرده است و در آن تمامی لباس ها با یک رنگ و طرح مشخص طراحی و دوخته شده اند. مثلاً شما میخواهید به یک مهمانی بروید که در آن همه جوان هستند.