ست لباس راحتی و ویژگیهای مهم آن – فروشگاه اینترنتی هیـرما

مدل های زیبای لباس تابستانی زنانه / مدل شومیز مجلسی با ست شلوار و … از ست لباس مردانه بهاری و تابستانی گرفته تا ست های لباس پاییزی و زمستانی همه را می توان در بین محبوبترین ست های لباس مردانه نام برد. کلمه کیف را اشتباه نگیرید منظور ما کیف های چمدانی نیست. آیا بهتر نیست ما هم به مانند فصل بهار تازه , نو و جذاب شویم ؟ برای آشنایی بیشتر با ما پیج ما را دنبال نمایید. «راحتی» اگر در زمستان، با لباسی پشمیو بسیار گرم راحتید، خب اهمین لباس را استفاده کنید. ست کیف و کفش نیز قوانین و اصول خاص خودش را که دارد که از جمله آنها میتوان به ست کیف جیر با کفش چرم مات مشکی، ست کیف مجلسی با انواع صندلها و کفشهای مجلسی با رنگهای خنثی، ست کیف مخصوص استفاده روزانه با انواع کفشهای کتانی، کفشهای عروسکی و کفش لوفر، ست کیف پر نقش و نگار با صندل مجلسی ساده و غیره اشاره کرد.

اگر خانم هستید و کوتاه قد، سعی کنید از پوشیدن لباسهایی با خطوط افقی و دامن کوتاه با نقش و نگار بزرگ خودداری کنید. به عنوان مثال پوشیدن بلوز خال خالی با دامن راه راه اصلاً توصیه نمیشود. تنها چیزی که در این سبک از ست کردن لباس باید به آن توجه کنید این است که باید جنس لباسهایی که استفاده میکنید با هم مختلف باشند. پوشیدن لباسهایی که پارچههای سنگین همچون پارچه پشمی، چرمی و بافتنی دارند، باعث میشوند شما سنگین وزنتر جلوه نمایید. رنگهای سرد رنگهای آرامبخش و رنگهای گرم، رنگهایی هستند که باعث تقویت روحیه شما میشوند. به همین دلیل، بهتر است که برای فصل بهار، رنگهای مشکی، آبی تیره، و هر رنگ تیره دیگری را با رنگهای شاد و روشن از جمله زرد، آبی و یا سبز جایگزین کنید. برعکس استفاده از رنگهای روشن شما را چاقتر و بزرگتر نشان خواهد داد.

بهتر است ترکیب آنها هم به این صورت باشد که رنگ اولیه بیشترین رنگ از رنگهای لباس را به خود اختصاص دهد و رنگ ثانویه نیز کمترین مقدار از آن را. اگر طوری لباس بپوشید که قسمت بالاتنه آن با قسمت پایین تنه آن همرنگ نباشد، شما قد بلندتر به نظر خواهید رسید. اگر طوری لباس بپوشید که قسمت بالاتنه آن با قسمت پایین تنه آن همرنگ باشد، شما لاغرتر نشان داده خواهید شد. یکی از بهترین رنگ ها برای ست کردن با آن خاکستری است. انتخاب لباس از جمله دغدغه های آقایان شیک پوش است و هر فصلی از سال، لباسهای مخصوص به خود را برای ست کردن نیاز دارند. در لیست محصولات این برند لباس هایی از قبیل بلوز، تیشرت، هودی، کاپشن، پلیور و ست های مختلف بچگانه به چشم می خورد.

پیراهن هایی که از پارچه نخی و نازک دوخته شدهاند، تقریبا برای پوشیدن در هر مکان و موقعیتی مناسب هستند. معمولا پارچه لباسهای فصل سرد پشمی است و کلفتتر اما لباسهای فصلهای خنکتر از جنس الیاف طبیعی و نخی با مدل آزاد و تار و پود نازکتر است. میتوانید در فصل بهار و آغاز گل دادن گیاهان، لباسهای گلدار بپوشید و بیشتر با طبیعت همراه شوید! در عوض لباسی با خطوط افقی، دامن بلند و دمپا گشاد، شلوار راسته و کفش لژدار بپوشید و پیراهن خود را داخل دامن و شلوار بگذارید تا خطوط عمودی کمرتان نمایانتر شود. از جمله ترکیب کفش هاي کتونی با یک دامن چسبان رسمی و ست هاي راه راه. رنگهای قهوهای و خاکستری نیز ترکیب خوبی تشکیل نمیدهند.