ست لباس راحتی و ویژگیهای مهم آن – فروشگاه اینترنتی هیـرما

تیشرت یقه گرد بالاتنه و سرشانههای شما را کمی بزرگتر نشان میدهد و مناسب جمعهای کوچکتر و صمیمی است. ابتدا دست و صورت خود را تمیز بشویید و مقابل نور بایستید. اگر شما هم علاقه مند به این موضوع هستید میتوانید مجلات مد روز دنیا را مطالعه کنید تا آگاهی بیشتری در رابطه با مدگرایی به دست آورید. این جدول اندازههای استاندارد از سایز ۳۴ تا ۵۰ است که برای «لباس زنانه» و «لباس مردانه» مشترک است. تا دو سال پیش هودی چندان محبوبیتی نداشت، اما امروزه در بین لباس زنانه و مردانه بسیار ترند شده است. مثلاً ممکن است نوعی پیراهن یا تیشرت به با شلوار پارچهای زیبا به نظر نرسد و بهتر باشد آن را با جین بپوشید یا مثلاً بهتر باشد یک لباس را با دامن ست کنید و لباس دیگری با شلوار زیباتر به نظر رسد.

بعضی از انواع شلوار را هنگامی که پا میکنید، از زیبایی آن لذت خواهید برد؛ اما پس از مدتی کوتاه، شلوار بد شکل میشود و به اصطلاح «جا میاندازد». البته شلوار مناسب کفش رسمی، شلوار پارچهای رسمی است؛ اما برای تیپ روزمره و کمی اسپرت شلوار جین راسته را با کفش رسمی بپوشید. میتوانید برای پوشش روزمره خود با ست کردن لباس هایتان زیبایی بیشتری را به استایل خود دهید. نوع کت و شلواری که انتخاب میکنید، رنگ و طرح آن و دوخت و برش لباس نشان میدهد که چه نوع فردی هستید، چه سلیقهای دارید و در یک کلام، چطور دوست دارید در نگاه دیگران جلوه کنید. تیشرت یقه هفت که شکل یقه آن شبیه عدد هفت است، استایلی نیمه رسمی به ظاهر شما میدهد که البته میزان این رسمیت با شلواری که برای ست کردن انتخاب میکنید ارتباط مستقیم دارد. کت های تک همیشه به عنوان کاربردی ترین لباس های مردانه به حساب می آیند که برای هر سبک استایلی کارایی دارد.

در دنیای امروز پوشش و لباس آقایان نیز به اندازه خانومها مهم شده است. استفاده از لباسهای راحتی نیز میتواند پیرو سبک خاصی باشد. لباسهای شما حتی میتواند با لباس فرزندانتان نیز ست باشد. کمد لباس مردانه بدون پیراهن سفید قابل تصور نیست. ترکیب پیراهن سفید با کت و شلوارهای تیره انتخاب مناسبی برای دیدارهای رسمی است. از میان رنگهای خنثی خاکستری، سفید و سرمهای برای شما مناسب است. یا در مدلی دیگر لباس های بالا تنه یعنی پیراهن ،مانتو و یا کت و غیره برای دختران و تیشرت و بلوز و غیره برای پسران بصورت همرنگ مانند سفید بوده و لباس های پایین تن مانند شلوار و کفش برای هر دو بصورت یک رنگ مانند طوسی باشد.

اندازه از هر موضوع دیگری مهمتر است، چون انتخاب لباس مناسب بدون در نظر گرفتن سایز، امکانپذیر نیست. ترکیب پیراهن چهارخانه با شلوارهای اسپرت بسیار پرطرفدار است مخصوصا با یک تیشرت یقه گرد جوانتر به نظر میرسید. اگر پوست شما در مقابل نور، زرد به نظر میرسد و رگهای مچ دستتان سبز کمرنگ یا زیتونی باشد جنس پوست شما مانند کیم کارداشیان گرم است. از جمله جفت رنگ هایی که ترکیب آن ها هم زیبا و هم ساده است، می توان به کرم و قهوه ای یا کرم و سبز زیتونی اشاره کرد. بلندی و کوتاهی آستین و تفاوت مدل یقه پیراهن مردانه دنیای آن را گسترده کرده است. به طور کلی باید بدانید که مد روز لباس زمانی ارزش پیدا می کند که شما بتوانید آن لباس ها را به زیباترین حالت ممکن در استایل خود استفاده کنید. محل استفاده از لباس های راحتی کجاست؟