ست لباس خانوادگی، ترند جذاب و دوستداشتنی

فاق شلوار نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد زیرا در هر دو حالت جلوه نامطلوبی دارد. برای استفاده از ساسبند، شلوار نباید دارای پل کمربند باشد و همچنین نباید پارچه آن در اثر تماس با گیره ساسبند آسیب ببیند. افراد چاق معمولاً از ساسبند یا بندک به جای کمربند استفاده میکنند. بسیاری از طراحان مد برای راحتتر قرار گرفتن شلوارهای کلاسیک بر روی پا، علاوه بر دکمه و زیپهای رایج از گیره و سگک نیز استفاده میکنند. پیروی از مد باعث میشود که شما استایل شخصی مشخصی برای لباس پوشیدن نداشته باشید. اما مـا بشما توصیه میکنیم آنرا بعنوان یک دستورالعمل جالب مد درنظر بگیرید کـه بشما کمک میکند تا از مد بیشتر لذت ببرید ودر رابطه با استایل خود، موارد مهم بسیاری را کشف کنید. فرض کنید به یک مهمانی مهم دعوت شدهاید، در این صورت اولین چیزی که به آن فکر میکنید چیست؟ خودتان را در یک ست که از یک مانتو صورتی، تونیک و کیف و کفش قرمز و شالی به رنگ صورتی روشن تصور کنید؛ مطمئناً اگر این ست رویایی را بر تن کرده و با دوستان و آشنایان خود قراری بگذارید، همه آنها شیفته ظاهر جدیدتان خواهند شد.

تا وقتی که شما ست لباس خود را دوست داشته باشید، نظر دیگران چه اهمیتی دارد؟ این یک اصل کلی است که بهتر است در یک تیپ از دو لباس طرح دار استفاده نشود تا زیاد شلوغ و به هم ریخته به نظر نرسید. با این روش لباس اعضای خانواده در عین ست بودن، منحصر به فرد به نظر میرسند. در نفطه مقابل، مدلهای ارزان، معمولاً دوخت و کیفیت پارچه مطلوبی ندارند و شکل ظاهریشان نیز نامناسب است. به طور مثال پارچه کتان، خیلی سبک است و به همین دلیل در روزهای گرم سال بیشتر استفاده میشود. ست کردن لباس باعث میشود اعضای خانواده احساس کنند به هم نزدیکترند.

اولین ویژگی هر لباسی که باید به آن دقت کرد، جنس لباس است. مدلهای جین و کتان نیز باید کاملاً کیپ پا گردند و حالت خیلی گشاد و یا خیلی تنگ نداشته باشند. البته برخی از مدلهای جین مثل لوله تفنگی، اسلیم و اسکینی حالت چسب در پا دارند و این موضوع در اندازه آنها کاملاً طبیعی است. پارچههای مورد استفاده در شلوارهای کلاسیک، تنوع زیادی دارند که معمولاً با کیفیتترین آنها، گرانتر هستند. همیشه در خرید انواع مدل های شلوار مردانه، به دنبال با کیفیتترین گزینهها باشید. تا به حال در بین انواع مدل های شلوار مردانه معرفی شده، صرفاً طرحهای اسپرت و نیمه رسمی مورد بحث قرار گرفتند و اشارهای به طرحهای کلاسیک و رسمی نشد. شلوار پارچهای برای آقایان خوش پوش و کسانی که به طور حرفهای از سبکهای کلاسیک پیروی میکنند، یکی از مهمترین اجزای استایل است.

مهمترین نکتهای که برای ست کردن رنگ لباس باید به آن توجه داشت، قانون هارمونی رنگها است. شلوار باید به صورت راسته در پا قرار بگیرد تا ظاهر جذابی خلق کند. اگر کاپشن بیش از حد بلند باشد، استایل زیبایی خلق نخواهد شد. با توجه به اینکه در ساخت استایل با کت و شلوار، پیراهن داخل شلوار قرار میگیرد، استفاده از کمربند برای تکمیل استایل، متداول است. ۱. لایه بندی کنید: از یک کت تک چرم، طرح دار یا ساده برای ارتقای استایل خود استفاده کنید. در ناحیه کمر اکثر شلوارهای پارچهای، قسمتی برای قرارگیری کمربند وجود دارد که به آن پل میگویند. یکی از مهمترین نکات در زمان خریداری شلوار مردانه، نحوه قرارگیری بر روی پا است.