ست لباس خانوادگی، ترند جذاب و دوستداشتنی

لباسهای راحتی بچگانه نیز بسته به فصل میتواند شلوار، شلوارک، پیراهن، سرهمیو … هودی، نوعی بلوز کلاهدار جلو بسته است که معمولاً حالت گشادی دارد و به خوبی اضافه وزن بدن را پوشش میدهد. برای انتخاب بهترین شلوار مردانه جین، باید به خوبی طرحهای آن را بشناسید. شلوار مردانه اسلش یکی از جذابترین طرحهای اسپرت است که بسیاری از آقایان آن را در زمان ورزش و تفریح استفاده میکنند. برخی از طرحها، حالت چسب در پاها دارند و صرفاً برای افراد لاغر مناسب هستند؛ در حالی که بعضی دیگر به صورت راسته در پا قرار میگیرند و افراد نسبتاً چاق نیز میتوانند از آن استفاده نمایند. در ایران اشتباهاً پوشاک جین را با نام لی نیز میشناسند. این مدل از لحاظ ظاهری، چیزی بین اسکینی و راسته است و زیبایی قابل توجهی در پا دارد. این ترکیب در بین جوانان بسیار متداول است و جلوه ظاهری فوقالعادهای دارد.

روسری صورتی خود را با مانتوی سفید و یا آبی فیروزهای ترکیب کنید. لباسهای با رنگ روشن بپوشید، آرایش صورتتون تا حد مناسبی طبیعی باشه، از جواهرات مینیمال استفاده کنید و کفشهای پاشنهدار کوتاه و یا در حد متوسط به پا کنید. این شلوار با به خوبی با لباسهای دیگر ست میگرد و ترکیبهای جذابی را خلق میکند که در ادامه بعضی از آنها را معرفی میکنیم. استفاده از رنگهای زرد، طوسی، مشکی و خردلی و لیمویی نیز برای ترکیب با رنگ سبز بسیار گزینههای خوبی هستند. این طرح، به صورت کاملاً چسب در پاها قرار میگیرد و پارچه مورد استفاده برای دوخت آن نیز کاملاً کشی است.

از این ترکیب میتوانید در هنگام طبیعتگردی و گردش استفاده کنید و ظاهر زیبایی برای خود به وجود آورید. شما دوست دارید خودتان را بهعنوان یک دختر شاد و پرانرژی معرفی کنید. همانطور که گفتیم، گاهی اوقات ست کردن یک تیشرت ساده هم کافی و قشنگ است. داشتن تیشرت های ساده و طرح دار در کمد همه آقایان ضروری است. پارچه اصلی مورد استفاده برای شلوار جین، دنیم نام دارد که یک پارچه نسبتاً ضخیم با طرح راه راه است. راه چاره این است که رنگهای اصلی و پرکاربرد را بشناسید و نحوه ترکیب آنها با سایر رنگها را به حافظه بسپارید. برای مثال هنگامیکه به پیک نیک میروید، استفاده از لباس راحتی مناسب است چرا که آزادانه به فعالیتهای خود خواهید پرداخت. این طرح برای افراد با وزن عادی و کمی چاق قابل استفاده است و ورزشکاران نیز علاقه ویژهای به آن دارند.

هودی را میتوان با مدلهای مختلفی از شلوارهای اسپرت مثل جین، ست کرد اما ترکیب آن با طرح اسلش، جلوه منحصر به فردی دارد. لی زاپ دار را میتوان با تیشرت اسپرت، کفش کتانی و پیراهن اسپرت ست نمود. قهوهای رنگی است که از نارنجی بهوجود آمده و همین موضوع باعث میشد تا هارمونی زیادی با نارنجی داشته باشد. آن چه که ما به عنوان هارمونی رنگی می شناسیم و در نظرمان زیبا جلوه می کند، بر اساس روابط رنگ ها در همین دایره رنگی مشخص می شود. در صورتیکه شما هم ست لباس زن و شوهری ۲۰۱۹ خاصی مد نظرتان می باشد که در بین این مدلها نیست می توانید آن را از طریق قسمت نظرات به ما اطلاع دهید تا برایتان در همین قسمت قرار دهیم. از اکسسوری هایی استفاده کنید که به هم نمی آیند. مدلبندی در شلوار جین تنوع زیادی دارد که هرکدام از آنها دارای جذابیت و زیبایی خاص خود هستند.