رنگ های خنثی را ترکیب کنید

در هنگام استفاده از مکمل آن، یعنی رنگ زرد باید رنگ زرد ملایم را در کنار رنگ بنفش ملایم به کار برد و رنگ زرد تند را در کنار رنگ بنفش تند. جدا از آن برخی دوست دارند لباسهایشان را با همسر و فرزندانشان ست کنند، برای این کار باید به اصول و نکات بیشتری توجه شود. در دایره رنگی برخی رنگ ها به عنوان رنگ اصلی شناخته می شوند که عبارتند از: زرد، قرمز و آبی. اگر یک لباس دارید که در آن چند رنگ استفاده شده است، برای ست کردن یکی از رنگها را بهعنوان رنگ اصلی درنظر بگیرید. سفید در کنار هر رنگی که قرار گیرد، جلوه آن را بیشتر میکند و در مقابل سیاه بهعنوان یک رنگ خنثی تندی رنگها میگیرد. برای مثال میتوانید یک تونیک بافتنی راهراه بنفش و سیاه را با ساپورت مشکی و بوت خاکستری بپوشید. سرمهای، بنفش، قرمز و مشکی ترکیب زیبایی را با رنگ زرد به وجود میآورند.

میتوانید شلوار خاکستری را با بلوز سفید و ژاکت آبی ترکیب کنید. برای ست کردن لباس کودکان خود اول تصمیم بگیرید که میخواهید لباس آنها را با لباس خودتان ست کنید یا نه. به دیگران نشان دهید که او شریک زندگی شما است و نمیترسید آن را ابراز کنید. بیشتر از اینکه به مد روز اهمیت دهید به این نکته توجه کنید که چه لباسی بیشتر به شما میآید. درکل بهتر است در ست کردن رنگ لباس مردانه از رنگهایی که هماهنگی و هارمونی بیشتری با هم دارند، استفاده شود. معمولا بهتر است در ست کردن رنگ لباس زنانه از دو لباس طرح دار مثلا پیراهن خال خال و دامن راه راه استفاده نکنید زیرا تیپتان بیش از حد شلوغ به نظر میرسد. 1- در ست کردن رنگ لباس ها، از دایره رنگی کمک بگیرید. خوشتیپ بودن هم به اعتماد به نفس بیشتر کمک می کند و هم می تواند موقعیت های اجتماعی بهتری را برای انسان فراهم کند.

این راهکار به شما کمک میکند، تیپی ساده و جذاب داشته باشید. پس با این تفاسیر متوجه میشوید که چه لباسی مناسب شما خواهد بود. مثلا زرد و بنفش یا سبز و قرمز که روبروی هم قرار گرفته اند. همچنین با زرد میتوان از رنگهای سفید، سبز و نارنجی و نیز استفاده کرد. ست کردن لباس یکی از راههایی است که میتوان از طریق آن زیبا و منظم به نظر رسید اما خوشپوش بودن آنقدرها هم ساده نیست بلکه برای رسیدن به آن باید نکاتی را رعایت کرد. در لباس رسمی مردان جزئیات را نباید از قلم انداخت چرا که لباس رسمی فرم ثابتی دارد؛ اما با پرداختن به جزئیات میتوان استایل را شیکتر جلوه داد. سی کنید شلوار رنگی خود را با بلوزی که دارای رنگ خنثی است، بپوشید. برای اینکه بتوانید ستهای خارقالعاده و گوناگونی را با استفاده از رنگ صورتی به ارمغانآورید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید…

اگر میخواهید از رنگ زرد استفاده کنید بهتر است رنگ لیمویی و زرد روشن را انتخاب کنید تا راحتتر بتوانید با لباس های دیگر آن را بپوشید. بهتر است پیراهن آستین کوتاه یا تیشرت را همراه با کت نپوشید و استفاده از کروات همراه آن نیز چیز جالبی از آب در نمیآید. 11. شلوار جین آبی را میتوانید با ست کت تک مردانه بپوشید و تیپی بین اسپرت و رسمی برای محیط کار یا مهمانی داشته باشید. توجه کنید که ست کردن رنگ زرد با مکمل اصلیاش یعنی رنگ بنفش کار سختی است و بههیچعنوان نباید هیچکدام از این دو رنگ از هم براقتر یا پررنگتر باشند. این کار کاریزما و جذابیت خاصی به شما میدهد. از جورابی استفاده کنید که با شلوار شما همرنگ باشد و یا این که تیرهتر از آن باشد.