راهنمای خرید انواع مدل های شلوار مردانه

در واقع نوع لباس پوشیدن شما بستگی به نوع پارچه های موجود هم دارد. در واقع هرچه علم و آگاهی شما در این زمینه ها بیشتر باشد خیلی سریعتر و بی نظیر تر از همیشه استایل خود را انتخاب خواهید کرد.نوع لباس پوشیدن شما می تواند کاملا بستگی به مد روز داشته باشد. در واقع افرادی که به شال و روسری خود اهمیت می دهند دارای استایل شیک تر و به روز تر هستند. در واقع هر خانمی حتما باید ۱ الی ۲ دست لباس رسمی در کشوی کمد های خود داشته باشد، زیرا اینگونه قرارها برای هر کسی پیش می آید. اگر خیلی سرمایی هستید و یا در نقاطی از ایران زندگی میکنید که آب و هوای سردی دارد از این ست مردانه الهام بگیرید و تیپ نوروزی خود را بسازید. شما نباید این موضوع را به اشتباه بگیرید.

انتخاب رنگ کت و شلوار و کت و دامن شما هم میتوانند بر اساس سلیقه شما باشد، اگر می خواهید هارمونی رنگ خوبی در استایل خود داشته باشید از چرخه رنگ ها کمک بگیرید. در قدم بعدی می توانید به فکر رنگ لباس مجلسی مورد نظر خود باشید. در نظر داشته باشید که مکمل رنگ بنفش، زرد است ولی باید با یک درجه درخشندگی انتخاب شوند. حتی مردان و زنان گندمگون باید در انتخاب لباس و نحوه ست کردن آنها به گونهای متفاوت از مردان و زنان پوست روشن عمل نمایند. درصورتی که میخواهیم این میزان گرما و انرژی را به دیگران منتقل کنید که میتواند این لباسها را یک رنگ خنثی مثل مشکی (بهترین ترکیب) یا رنگهای زرد، آبی، سفید ست کنید اما اگر میخواهید از رنگ قرمز روشن استفاده کنید بدون اینکه حس گرما را به دیگران منتقل کنید، بهتر است از رنگ شرابی در تیپ خود استفاده کرده و اثر رنگ قرمز آتشین را خنثی کنید.

بنابراین برای ست کردن لباس مردانه از مدل های متناسب کیف با تیپ اسپرت خود استفاده کنید. اشاره کرد. لباس هایی مانند کت و شلوار و یا کت و دامن برای خانم ها از جمله شیک ترین و جذاب ترین لباس های رسمی به حساب می آیند. بسیاری از افراد تمایل دارند تا سبک لباس پوشیدن خود را همانند مد روز عملی کنند تا جذاب تر و شیک تر از همیشه به نظر برسند. معمولا این سوال در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد که چگونه تیپ و استایل خوب و جذابی داشته باشیم؟ در بسیاری از موارد هم نوع لباس پوشیدن سلبریتی های معروف خارجی هم مد می شود و افراد دیگر هم از آن سبک ها استقبال می کنند. گاهی برخی از جنس های پارچه ها خیلی زود از مد می افتند و ممکن است چند سال طول بکشد تا دوباره مد شوند.

کت و شلوار از آن دسته از لباس هایی است که از زمان قدیم تا به امروز مد بوده است و اینگونه ست ها به این آسانی ها از مد نمی افتند زیرا طرفداران بسیار زیادی دارند. البته برخی از پارچه ها هم به این راحتی ها از مد نمی افتند، پارچههایی مانند پارچه گیپور و پارچه حریر و ساتن مناسب ترین پارچه ها برای لباس مجلسی هستند زیرا این نوع پارچه ها برای بیشتر لباس های مجلسی کاربرد دارند و به این راحتی ها هم از مد نمیافتند زیرا این پارچه ها دارای طرفداران بسیار زیادی هستند و ترکیب آنها با یکدیگر بسیار شگفت انگیز است. پوشش های اصلی خانم ها همین شال و روسری ها هستند. رگ های خنثی رنگ هایی هستند که سایر رنگ ها می توانند در کنار آن ها جلوه بهتری داشته باشند و بیشتر و زیباتر به نظر برسند؛ مانند قهوه ای یا خاکستری.