راهنمای انتخاب لباس مردانه و زنانه

البته برعکس این موضوع هم وجود دارد یعنی گاهی ممکن است یک طرحی از یک لباس و یا مانتو در یک سال مد شود و تا آخر همان سال و یا حتی مدت زمان بیشتری آن سبک از مد نیفتد و همچنان روی بورس باشد. زمانی که یک طرح خاصی در یک سال موجب می شود ممکن است در مدت زمان کوتاهی آن طرح از مد بیفتد و دیگر مورد استقبال مردم قرار نگیرد. کت و شلوار از آن دسته از لباس هایی است که از زمان قدیم تا به امروز مد بوده است و اینگونه ست ها به این آسانی ها از مد نمی افتند زیرا طرفداران بسیار زیادی دارند. اما در فصول گرم سال می توانید از از تاپ و شلوارک های راحت و مناسب استفاده کنید که هیچ گاه از مد نمی افتند.

رنگهای خنثی بکار رفته در این ست لباس مناسب افرادی که خیلی اهل ریسک پذیری نیستند و رنگهای شارپ به تن نمیکنند. اگر لباس طرح داری دارید، سعی کنید آنها را همراه با لباسهای ساده و یا همراه با لباسهایی که رنگ خنثی دارند، بپوشید. ملاقات های تجاری: در این موارد استفاده از یک ساعت نقره ای یا طلایی ساده به همراه صفحه باریک و بدون پیچیدگی پیشنهاد می گردد. اما مزایای آن بیشتر از خوشگذرانیهای ساده است که در اینجا به آنها اشاره میکنیم. اشاره کرد. جالب است بدانید که حتی شما می توانید اکسسوری ها را هم با لباسهای خود ست کنید.

اگر می خواهید امسال هم طبق مد پیش بروید، بهتر است یکی از این مانتو ها را به رنگ بنفش تهیه کنید. رنگ بنفش میتواند در کنار رنگهای سفید، سیاه، زرد، آبی کمرنگ، بنفش و قرمز قرار بگیرد. چنانچه قرار است در کنار رنگهای زرد و یا آبی قرار بگیرد، بهتر است زرد به سمت نارنجی و آبی به سمت بنفش که در آنها رنگ قرمز به کار رفته است، متمایل شده باشد. معمولاً مانتوهایی که ساده هستند و بیشتر بر روی آستین های آنها کار شده است، بیشتر مد میشوند زیرا این سبک مانتو ها دارای طرفداران بسیار زیادی است.

اگر هنگام خرید، لباسی را پسند کردهاید که در آن رنگ مشکی، طوسی و یا سفید بهکار رفته است، نگران ست شدن آنها نباشید. معمولاً روسری های طرح شطرنجی و روسریهایی با طرح های چهل تکه و روسری های سفید مشکی و طرح دار دارای طرفداران بسیار زیادی است در سال ۲۰۲۱ هم این طرح روسری و شال ها بسیار ترند بودند. شما برای ست کردن کافی است تا از رنگ های شبیه به هم در استایل خود استفاده کنید. برای اینکه یک استایل بی نظیر و خاص داشته باشید میتوانید شال و روسری خود را با کیف و یا حتی با کفش های خود ست کنید.