خرید کتونی و آشنایی با ویژگیهای کتونی خوب

اصلی ترین نکته درباره این کفش، که آن را خاص می سازد فناوری سبک بودن آن است. تنوع کفشهای کتونی نایک شامل کتونیهای پیاده روی ساده، کتونیهای مخصوص رانینگ، کفشهای کوه نوردی و یا ورزشهایی مانند فوتبال، بسکتبال، والیبال و دیگر رشتههای ورزشی خاص میباشد. تیلور مربی و طراح کفش های بسکتبال، در سال ۱۹۱۷ به دنبال همکاری با میلز اقدام به طراحی نخستین نمونه های آل استار کرد. بعد از گذشته این همه سال، کتونی های آل استار همچنان در سر تا سر دنیا طرفدار دارد. در واقع این کتونی ها یکی از زیر مجموعه های کفش آدیداس است و تمام ویژگی هایی که یک کفش مناسب برای پیاده روی و دویدن نیاز دارد را دارا می باشد. از ویژگی های کفش های سرعتی این است که در هنگام استارت زدن و دویدن های سریع کفش بیشترین انعطاف را داشته باشد و سریعا به حالت عادی خود برگردد. ویژگی دیگری که کفش های سرعتی باید داشته باشد زیره منعطف و در عین حال استوار است که این کفش دارای بهترین زیره ها در میان کفش های فوتسال است.

این لایه بندی ها در کنار هم قدرت کنترل توپ شما را به شدت بالا میبرد. آیا می خواهید اطلاعات خود را در این حوزه بالا ببرید؟ اهمیت این مساله بسیار بالا است به همین دلیل است که بهترین برندهای ورزشی­ از سبکترین و بهترین مواد برای ساخت و طراحی کفش­های کتونی خود استفاده می­کنند. این شرکت ابتدا پاپوش های طبی خود را تولید می کرد اما پس از مدتی رو به طراحی و ساخت انواع کفش های بیسبال، تنیس و بکس آورد. این محصولاتی که در این مقاله برای شما عزیزان معرفی کردیم، پرفروشترین محصولات سرخابی شاپ بوده و تنها بخش کوچگی از محصولات سرخابی در حوزه کفش فوتسال می باشد و ما سعی داشتیم بهترین کفش فوتسال را برای شما معرفی کنیم. در توضیحات کفش فوتسال میزانو گفتیم که سبک بازی در فوتسال به دو بخش قدرتی و سرعتی تقسیم می شود. قبلاً در مورد این دو برند معروف، مطالبی را برای شما خواننده عزیز منتشر کرده ایم.

کفش و کتونی ریباک عمده تولیدات این برند را تشکیل میدهد. طراحی این کفش فوتسال از سه رنگ تشکیل شده است. این شرکت تا قبل از ۱۹۷۰ بیشتر در زمینه تولید لباس فعالیت می کرد، اما با قدم گذاشتن به دنیای ورزش به یکی از محبوب ترین کمپانی های تولید کفش اسپرت تبدیل شد. برند نایک در ابتدا با عنوان محصولات ورزشی روبان آبی، « Blue Ribbon Sport» در سال 1964 فعالیت خود را در زمینههای نام برده شروع کرد اما در سال 1971 به نایک تغییر نام داده است. او علاوه بر کار در زمینه لباسهای مد و فشن زنانه، در سال 1979 شروع به کار در زمینه لباسهای مردانه کرد. در قسمت بیرونی کفش دوخت توری دیده می شود که وظیفه چرخش هوا داخل کفش را بر عهده دارد. آنچه نام اسیکس را برای اولین بار بر سر زبانها انداخت، ابتکار این شرکت در تولید کفش های اسپرت با کفی ژلی بود.

دلیل نام گذاری این کفش هم وجود زیپ و حفظ شدن ظاهر استن اسمیتهای سری قبل میباشد. کفش کتونی زد ایکس در انواع سری ها تولید و در بازار عرضه می شود. جالب است بدانید که سری Y-3 یکی از مجموعه کفشهای اورجینال مدرن و بسیار گران قیمت میباشند. مسئلهی بسیار مهم این است که معمولا افراد در هنگام خرید کتونی بیشتر به ظاهر کفش دقت میکنند و برایشان فرقی ندارد این این کفش برای پیادهروی کاربرد دارد یا برای دویدن. این کفش از کفش های قدرتی آدیداس محسوب می شود و عمر بالایی دارد. اگر دقت کرده باشید معمولا کفش های قدرتی وزن بالایی دارند و پس از گذشت چند دقیقه اگر عادت نداشته باشید احساس میکنید که کفش برای شما سنگین است و دچار خستگی می شوید.