خرید کتونی و آشنایی با ویژگیهای کتونی خوب

کفشهای پاشنهدار، شامل پاشنههای کوتاه، بلند، پاشنه پهن و باریک و انواع دیگری از پاشنه که زیر مجموعه این نوع از کفشها هستند. کف بیرونی کفشها معمولاً از انواع ترکیبات پلاستیکی ساخته میشوند. لایه بیرونی کتونی، که بیرونیترین لایه است و در تماس با هوا و آب قرار دارد باید از موادی ساخته شود که در کنار کیفیت دوام، مقاومت و انعطاف بالایی داشته باشند. بخش دیگر مهم در کفش های کتونی که باید در هنگام خرید به آن دقت کنید، لایه میانی است که بین انتها و پاشنه­ی کفش قرار دارد. طراح این سری از کتونی زد ایکس برای متمایز شدن از سایر سریهای خرید کفش آدیداس، شماره ای را بعد از نام ZX قرار داد. وجود این لایه در کتونی های زد ایکس باعث افزایش راحتی و انعطاف پذیری در آن می شود. این مدل آدیداس که از راحتی بی نظیری برخوردار است در سال 2013 معرفی شد.

در ادامه این موضوع، در هفته مد نیویورک 1982 نیز شرکت کرد. همین موضوع عاملی برای رقابت در میان تولیدکنندگان کفشهای ورزشی در جهان شدهاست و در حال حاضر رقابت اصلی بین تولیدکنندگان کفش بین تولید کتونی سبک و با کیفیت است. در اینجا تصمیم داریم شما را با پنج نمونه از تاثیرگذارترین و محبوب ترین طراحی های یوهجی که تحت عنوان آدیداس Y-3 منتشر شدهاند آشنا کنیم. و اما نکته جالبی که کمتر کسی به آن توجه میکند وجود یک خط کوچک بین کلمه Y و عدد 3 است: (-) . عدد “3” نشان دهنده امضاء همیشگی ادیداس بر روی کتونیهای خود، یعنی سه خط میباشد. نشان از همکاری و ارتباط بین شرکت آدیداس و یوهجی یاماموتو میباشد. مهم است توجه داشته باشید که نرمی بیش از حد لایه انتهایی کفش که با محیط بیرون در ارتباط است سبب بروز کمر درد و مشکلات زانو می شود.

چرا که پا یکی از مهم ترین اعضایی است که نیازمند محافظت بیشتر میباشد. از این موضوع متوجه خواهید شد که کفش چه انتخاب مهم و پر اهمیتی برای سلامت هر شخص میباشد. کفش کتونی اورجینال در انجام ورزشها، در پیادهرویهای سنگین و سبک حتی یک حرکت ساده ورزشی کاملا راحت و مراقب سلامت پا و ستون فقرات انسان میباشد. توجه داشتن به همین نکات ساده در زمان خرید کتونی سبب می­شود تا انتخاب خوبی داشته باشید. همانطور که در این مقاله هم بیان شد افراد سودجو با کپی و فروش طرحهای برند نایک کار را برای خریداران این کمپانی سخت کردهاند و لازم است افراد خرید خود را با دقت بیشتری انجام دهند.

درست است که کفش کتونی را نمی­توان در مجالس مهم و عروسی پوشید اما به دلیل ساختاری که دارند برای استفاده روزمره و استفاده در محیط کار انتخاب مناسبی هستند. نکته مهم دیگر در زمان خرید کتونی ورزشی درست، سبک آن است. در ارتباط با جنس کفی رویه­ی کفش ورزشی و ارتفاع ارتفاع پارچه ورزشی که باید به گونهای باشد که حداقل یک سانتیمتر فاصله بین انگشت بزرگ و دیوار کفش وجود داشته باشد و انگشت شما میتواند آزادانه در داخل کفش حرکت کند. شرکت آدیداس برای ساخت کتونی های اورجینال سری زد ایکس، از مواد اولیه با کیفیت و مناسب استفاده می کند. این تکنولوژی در کتونی زد ایکس باعث می شود تا بتوان به راحتی در همه سطوح فعالیت های مختلف مانند دویدن را انجام داد.