خرید کتونی نایک، بایدها و نبایدها – خبرگزاری آنا

شایان ذکر است که از جمله تکنولوژی هایی که در این رویه بکار گرفته می شود ، تکنولوژی ESM است که با استفاده از مش هایی با استحکام بالا کمک میکند تا رویه کفش همواره به حالت و شکل صحیح خود پایدار بماند. یا همان چرم طبیعی که استفاده از آن باعث رسمیت بخشیدن به کفش و قراردادن آن در دسته کلاسیک یا casual می شود. در برخی مدل ها نیز قسمت Air به صورت یک تکه در زیره می باشد که کپسول ها در داخل آن نهفته شده اند. وقتی فرود روی پاشنه نباشد ، ضربه به زانو و کمر نیز به حداقل می رسد.

زیره کفش های شیپ آپس Shape ups از سه لایه تشکیل شده است بطوریکه فرود پا روی لایه سوم بوده و حد اکثر ضربه را به خود می گیرد و باقی ضربه توسط لایه های بالایی به حداقل می رسد. اکثر کفش های موجود در بازار به سرعت شکل اولیه خود را از دست داده و به کمر و پا آسیب جدی می رسانند ولیکن اسکچرز با تولید کفشهایی با بیس طبی توانسته به این مشکل غلبه کرده و بعنوان یک برند محبوب و بسیار پرطرفدار در سراسر دنیا تبدیل گردد. برند اسکچرز Skechers ابتدا کار خود را با راه اندازی خط تولید بوت و کفش های اسکیتی آغاز نمود ولیکن با سرعت فوق العاده ای پیشرفت نموده و خطوط تولید مختلفی نظیر کفش و کتونی های تخصصی پیاده روی ، دوندگی ، کفش های چرم و کلاسیک و نیز لوازم جانبی نظیرکیف ، جوراب و پوشاک ورزشی را راه اندازی نمود.

تمامی مراحل طراحی کفش و کتونی های اسکچرز در کالیفرنیا یا لس آنجلس انجام می پذیرد ولیکن تولید کفش در این سه کشور چین ، ویتنام و کامبوج صورت می پذیرد. یکی دیگر از خلاقیتهای های اسکچرز در طراحی را میتوان بکار بردن سنسور های impulse در زیره کفش دانست که با رنگ متفاوتی در زیره کفش قرار داده می شوند. قدیمی ترین کمپانی تولید لوازم ورزشی در نتیجه همکاری با ورزشکاران ریباک و همچنین بکارگیری تکنولوژی های ریباک و همچنین بهره گیری از نوابغ طراحی در دنیای مد همواره در تلاش است تا در کنار بهبود عملکرد ورزشکاران ، تقارن و تناسب ظاهری را به حداکثر برساند در این مقاله به منطور آشنایی شما با این محصولات به معرفی کفش و کتونی ریباک میپردازیم .

محصولات اسیکس شامل انواع پاپوش، لباس و لوازم ورزشی می شود. برای خرید کتونی نایک در یک فعالیت خاص بهتر است که فعالیت مورد نظر را به فروشنده اطلاع دهیم چرا که فعالیت ورزشی شما، کفش با ویژگی و ساختار مخصوص به خودش را میخواهد. بهترین کفش ورزشی آنهایی هستند که زیاد وزن ندارند و بر روی پای خود احساس سنگینی نمی­کنید و در زمان استفاده میتوانید به راحتی و بدون خستگی راه بروید. زیره ی مناسب برای سالن که برای تمرین در باشگاه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ناگفته نماند که او نیز نام خود را در کناره کفش و قسمت لایه میانی حک کرده است. دوخت کفش باید به گونه ای باشد که کتونی فیکس پا باشد اما همزمان فشار و خستگی را از پا بگیرد. در مجموع میتوان گفت این کفش جزو کامل ترین کفش های فوتسال برای بازیکنان حرفه ای است. وجود مش های قابل انعطاف رویه ، به راحتی هرچه بیشتر پا در هنگام پیاده روی نیز کمک می نماید.