خرید کتونی نایک، بایدها و نبایدها – خبرگزاری آنا

برای انتخاب و خرید این کتونی باید این دقت را داشت باشیم که این کفش تقلبی یا دارای برند تقلبی نایک نباشد چرا که توقع کفش استاندارد را تنها از کتونیهای اورجینال میتوانیم داشته باشیم و با معروف شدن و محبوبیت این برند، شرکتهای متعددی با قصد تقلید و فروش محصولات خود از کفشها و دیگر محصولات این کمپانی کپی خواهند کرد. با توجه به اهمیت خرید کتونی مناسب در انجام فعالیت­های روزانه در این مقاله قصد داریم تا مزایا و معیارهای خرید کتونی مناسب را بررسی کنیم. برند نایک در ابتدا با عنوان محصولات ورزشی روبان آبی، « Blue Ribbon Sport» در سال 1964 فعالیت خود را در زمینههای نام برده شروع کرد اما در سال 1971 به نایک تغییر نام داده است. امروزه یوهجی یاماموتو با خلاقیت بی پایان خود همچنان در هفته های مد نیویورک و پاریس با سایر طراحان همکاری کرده و هنر خود را به نمایش میگذارد.

برای اینکه بفهمید کتونی متناسب با ندازه­ی پای شما است یا خیر باید به چند مورد توجه کنید. در ارتباط با جنس کفی رویه­ی کفش ورزشی و ارتفاع ارتفاع پارچه ورزشی که باید به گونهای باشد که حداقل یک سانتیمتر فاصله بین انگشت بزرگ و دیوار کفش وجود داشته باشد و انگشت شما میتواند آزادانه در داخل کفش حرکت کند. شرکت آدیداس برای ساخت کتونی های اورجینال سری زد ایکس، از مواد اولیه با کیفیت و مناسب استفاده می کند. لایه بیرونی کتونی، که بیرونیترین لایه است و در تماس با هوا و آب قرار دارد باید از موادی ساخته شود که در کنار کیفیت دوام، مقاومت و انعطاف بالایی داشته باشند.

آدیداس با در نظر گرفتن عملکرد بهتر کتونی، فناوری بوست (Boost) را به میان این داستان میآورد. در کفش هایی که از این ماده در آنها استفاده می شود، در صورت برخورد پا با مانع و ایجاد ضربه در آن، هیچ آسیبی به پا وارد نمی شود. در سری های مختلف کفش زد ایکس، انواع متریال و رنگ های مختلف با یکدیگر ترکیب شده و کتونی متناسب با سلیقه های مختلف تولید می شود. تعداد و تنوع در محصولات ریباک بسیار زیاد است که از نطر جنسیت و سایزبندی به دسته های کفش و کتونی مردانه ریباک ، کفش و کتونی زنانه ریباک و کفش و کتونی بچه گانه ریباک تقسیم میشوند .بعضی از این محصولات با توجه به سلیقه ها و استایل های خیابانی طراحی شده اند و برای استفاده های روزمره بسیار مناسب هستند . بهتر است بگوییم هم اکنون ادیداس از سال 2019 با رشد 11 درصدی، 141214 میلیون دلار ارزش دارد و در جایگاه سوم بهترین برند ورزشی در جهان قرار دارد.

اهمیت این مساله بسیار بالا است به همین دلیل است که بهترین برندهای ورزشی­ از سبکترین و بهترین مواد برای ساخت و طراحی کفش­های کتونی خود استفاده می­کنند. این مدل آدیداس که از راحتی بی نظیری برخوردار است در سال 2013 معرفی شد. وجود این لایه در کتونی های زد ایکس باعث افزایش راحتی و انعطاف پذیری در آن می شود. در تکنولوژی Torsion، زیره کفش زد ایکس از لاستیک طبیعی و مقاوم ساخته می شود. کفش ادیداس Y-3 Qasa بدون شک نمادین ترین کتونی ورزشی در طول تاریخ سری Y-3 میباشد. یکی دیگر از ویژگیهای مهم در انتخاب کتونی مناسب، جنس مواد به کار رفته در هر لایه برای ساخت کتونی است. جالب است بدانید که سری Y-3 یکی از مجموعه کفشهای اورجینال مدرن و بسیار گران قیمت میباشند. کتونیهای ادیداس Y-3 اصل و اورجینال از چرم ساخته شدهاند در صورتی که برخی از کتانیهای تقلبی و فیک از پلاستیک ساخته شدهاند.