خرید جدیدترین مدل ست لباس راحتی مردانه شیک

انتخاب لباس ست، بسیار دشوار است. ⦁ سرخابی و مشکی: برخی از دختران از ستهای بسیار روشن و ملیح بیزارند و به دنبال لباسها و پوششی هستند که همزمان شیک و سنگین باشد. تنها چیزی که در این سبک از ست کردن لباس باید به آن توجه کنید این است که باید جنس لباسهایی که استفاده میکنید با هم مختلف باشند. زیرا باید آنقدر بگردیم تا بتوانیم لباس مد نظرمان را پیدا کنیم و باهم ست کنیم. چگونه بهترین ست لباس بهاره انتخاب کنیم ! کجا از لباس راحتی استفاده کنیم؟ برعکس استفاده از رنگهای روشن شما را چاقتر و بزرگتر نشان خواهد داد. گاهی باید معنای خاصی را برساند و عشق شما به هم را بیشتر نشان بدهد. در هنگام استفاده از مکمل آن، یعنی رنگ زرد باید رنگ زرد ملایم را در کنار رنگ بنفش ملایم به کار برد و رنگ زرد تند را در کنار رنگ بنفش تند.

مکمل اصلی رنگ قرمز، سبز است. به رنگ هایي مانند سفید، بژ، شتری، سبز خاکی و اکر، رنگ هاي خاکی میگویند. رنگ بنفش میتواند در کنار رنگهای سفید، سیاه، زرد، آبی کمرنگ، بنفش و قرمز قرار بگیرد. میتواند در کنار رنگهای سفید، سیاه، زرد، آبی، قرمز، قهوهای و نارنجی قرار بگیرد. سعی کنید از پارچههایی که دارای طرحهای مختلفی هستند در کنار هم استفاده ننمایید. افرادی که هوشمندانه رنگ لباسهای خود را با یکدیگر ست میکنند، معمولا توجه بیشتری را به خود جلب میکنند. لباس مجلسی بادمجانی خود را با کفش مجلسی طلایی رنگ ست کنید. شما میتوانید برای محیطهای و قرارهای مهم کاری هم از یک ست مردانه رسمی استفاده کنید. همچنین میتوانید شلوار جین آبی خود را با یک تاپ سفید و روسری آبی ست کنید. در عوض لباسی با خطوط افقی، دامن بلند و دمپا گشاد، شلوار راسته و کفش لژدار بپوشید و پیراهن خود را داخل دامن و شلوار بگذارید تا خطوط عمودی کمرتان نمایانتر شود.

لباسهایی که خطوط افقی دارند، شما را چاقتر و لباسهایی که خطوط عمودی دارند، شما را لاغرتر نشان خواهند داد. لباس نقش دار و طرح خطوط افقی بپوشید. لباس با طرح راه راه عمودی و کراوات باریک نپوشید. سعی کنید از لباسهایی که طرح برجسته و یا پارچههای زمخت دارند، کمتر استفاده نمایید. سی کنید شلوار رنگی خود را با بلوزی که دارای رنگ خنثی است، بپوشید. رنگهای خنثی ناجی همیشگی شما در مواقع سردرگمی هستند. علاوه بر لباس کیف، کفش و ساعت نیز میتواند نقش به سزایی در خوش تیپی و خوش پوشی شما داشته باشد. برخی از شما ترجیح میدهید فقط کیف و کفش خود را ست کنید و برخی نیز ترجیح میدهید روسری را نیز به آن بیفزایید و این سه را با هم ست نمایید.

هنگامی که میخواهید کیف و کفش خود را ست کنید به این نکته توجه نمایید که هیچ کدام از آنها نباید بیشتر از دیگری به چشم بیایند. پوشیدن لباسهایی که پارچههای سنگین همچون پارچه پشمی، چرمی و بافتنی دارند، باعث میشوند شما سنگین وزنتر جلوه نمایید. اما همین سادگی باعث میشود درکش برای کودکان راحتتر باشد و بتوانید آنها را به بحث کردن تشویق کنید. بسیاری می پندارند که بر تن کردن کت و شلوار باعث می گردد نتوانند ساعت غواصی را با آن سِت کنند، اما می توانید یه کت و شلوار کمی غیر رسمی تر را به همراه ساعت غواصی و بند چرمی استفاده نمائید. در هنگام استفاده از رنگهای متضاد به این نکته نیز توجه کنید که اگر از رنگهای متضاد ملایم همچون فیروزهای و صورتی استفاده کنید، ترکیب لباستان فوق العاده زیبا به نظر خواهد رسید.