خرید اینترنتی 30 مدل نیم بوت چرم مردانه شیک + قیمت

جهت مشاهده مدل های دیگر این محصول اینجا کلیک نمایید. در حقیقت خرید یک بوت مردانه و یا زنانه تنها بسته به میزان بودجه شما دارد و اینکه شما به دنبال چه محصول و چه کیفیتی هستید، در این زمینه مهم است. این نوع پوتین مردانه اسپرت در مقایسه با نیم بوت کار رسمیتر است و میتواند گزینه بسیار مناسبی برای محیطهای اداری باشد. بوت و پوتین مردانه علاوه بر محافظت از پا در فصل سرما، نقش بسیار مهمی در تکمیل استایل روزانه و رسمی دارد. به طور کلی کاربرد نیم بوت در استایل مردانه بیشتر از بوت است. در ادامه باید گفت که چرب نگه داشتن سطح چرم تاثیر شگرفی در طول عمر آن دارد؛ برای این کار میتوانید از مقداری کره یا مادههایی مخصوص بهره ببرید تا از ایجاد ترک و پوسیدن بوتهای خود جلوگیری کنید.

لازم به ذکر است که در حال حاضر و در این دهه، بوتها یکی از پر مصرفترین اقلام پوشاک شناسایی شدهاند و طرفداران بخصوصی در جوامع غربی و غیرغربی را به خود اختصاص میدهند؛ بنابراین معطل نکنید و در اسرع وقت و در باب سلیقه خود، یک نمونه زیبا را انتخاب کرده و به استایلتان اضافه کنید. به این ترتیب دیگر نگران این مسئله نیستند که آب داخل کفش شان نفوذ کند. این نیم بوت مقاوم، و بسیار با دوام بوده و جنس رویه و آستر داخل این کفش از چرم طبیعی است. کفش زیبا و شیکی هستش و با شلوار کتان و پارچه ای خوب میشود.نسبت به جنس و نوع کفش سبکی است. معروف نوع نیم بوت های بدون بند مردانه، یقیناً مدل چلسی است. جنس رویه و آستر(داخل کفش)این کفش ازچرم طبیعی فلوتر ترک است.

جنس رویه و آستر(داخل کفش)این کفش ازچرم طبیعی ترک است. اگه تولید داخل باشه، باید گفت دست مریزاد، ولی فک نکنم. از نظر راحتی تو پا خوب هست ولی به نظرم ظاهرش باید خیلی زیباتر می بود.در کل ارزش خرید به عنوان یه کفش روزانه رو داره. اگر نیم بوت را با شلوار کوتاه یا با یک کت و شلوار رسمی بپوشید بسیار در زیبایی ظاهری تان تاثیر منفی می گذارد. برندهایی که در زمینه بوت بسیار با کیفیت هستند و طراحیهای بسیار زیبایی نیز دارند عبارتند از: دکتر مارتز، اکو، تیمبرلند، کاترپیلار، دکستر، تریکرز. برای زیبایی و شیک ماندن نیم بوت چرم، ضروری است آن را تمیز کرده و واکس بزنید. از گذشتههای بسیار دور تا به امروز بوت مردانه یکی از محتویات اصلی استایل آقایان بوده و دچار تحولات شگرفی شده است.

به دلیل کیفیت چرم تولیدی شهر تبریز از دیرباز تا به امروز، نیم بوت مردانه چرم تبریز هنوز هم طرفداران بسیاری آقایان دارد.نیم بوتهای چرم مردانه در انواع مدل زیپدار و بدون زیپ، بنددار و بدون بند با قیمتهای مختلف برای خرید در دسترس علاقمندان هستند. کیفیت جنس و دوردوزی و همینطور من راضیم اما هنوز استفاده زیاد نکردم دوامشو تست کنم. جنس زیره واقعا سبک و با کیفیت. سامانه ضمانت برگشت پول فروشگاه ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید.