خرید انواع نیم بوت، چکمه و پوتین مردانه کوتاه چرم و جیر

همچنین هیچ کجا از قسمتهای داخلی کفش نباید پا را تحت فشارِ انواع و اقسام ناراحتیها اعم از درد، تورم و تاول قرار دهد. سبک طراحی آن بسیار شبیه به مدل چلسی است، با این تفاوت که به جای قسمتهای کشی، روی بخش مچی نیم بوت از «تسمه سگکدار» استفاده شده است. قسمت جانبی کِشی، یکی از مشخصههای اصلی نیم بوتهای مدل چلسی (Chelsea) است که در هر دو طرف بیرونی و داخلی کفش قرار دارد. شما باید بدانید هر طیف رنگی در چه بازهای از سبک پوشش قرار میگیرند؛ برای مثال، نیم بوت چرم مشکی اغلب سبکی رسمیتر از نیم بوت جیر قهوهای دارد.

مقاوم در برابر نفوذ آب: از دیگر موارد مهمی که حتما باید به هنگام خرید یک بوت مردانه مناسب به آن دقت داشته باشید، عدم نفوذ آب به داخل کفش شما می باشد در این زمینه کیفیت جنس رویه، جنس زیره و دوخت انجام شده بر روی بوت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بیشتر بودن اندازه این قسمت جنبه مراقبتی داشته، به این معنا که در روزهای برفی زمستان از پاها در برابر نفوذ سرما و برف به داخل کفش محافظت میکند. جنس این محصول اغلب از نبوک است، به همین علت پیشنهاد میکنیم هنگام خرید به ضد آب بودن آن توجه کنید تا در روزهای بارانی سال بتوانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. با چه نوع شلواری قصد هماهنگ کردن آن را دارید؟

آیا قصد استفاده از آن برای تکمیل استایل خیابانی خود را دارید یا میخواهید از آن در محیط کار استفاده کنید؟ جنس محصول: نکته بعدی توجه به جنس و کیفیت به کار رفته در تولید بوت مردانه ای است که قصد خرید آن را کرده اید؛ یادتان باشد امروزه از انواع مختلف چرم های طبیعی، مصنوعی، جیر، کتان و غیره برای تولید انواع و اقسام کفش ها، بوت ها و همچنین پوتین های مردانه و زنانه استفاده می شود که شاید باید به دنبال محصول مورد پسند خود باشید. همچنین اگر کفش بندی میپوشید، بهتر است نسبت به مقاومت بندها و محکم بودن محل اتصال آنها با رویه کفش دقت داشته باشید.

همچنین در کنارههای این نیم بوت نیز معمولاً یک خط دوخت نیز دیده میشود. با وجود این تفاسیر بوتها و نیم بوتهایی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند علاوه بر مزیتهایی همچون افزایش زیبایی استایل و شخصیتسازی، کاربری فوقالعادهای در زمینه مشاغل و ورزش نیز دارند. نیم بوت چلسی یکی از مدلهای کلاسیک است که به زیبایی با شلوار پارچهای، جین و یا کتان هماهنگ میشود و برای استفاده در محیطهای کار رسمی نیز میتواند کاربرد داشته باشد. برای زیبایی و شیک ماندن نیم بوت چرم، ضروری است آن را تمیز کرده و واکس بزنید. لازم به ذکر است که این نمونهها در ورزشهای استقامتی و قدرتی حرفهای بسیاری برای گفتن داشته و میتواند نقش اساسی در حفظ استقامت و افزایش آن ایفا کنند.