خرید انواع نیم بوت، چکمه و پوتین مردانه کوتاه چرم و جیر

نیم بوت چرم اغلب رسمیتر از نوع جیر است و نسبت به جیر نیاز به نگهداری کمتری دارد. شما باید بدانید هر طیف رنگی در چه بازهای از سبک پوشش قرار میگیرند؛ برای مثال، نیم بوت چرم مشکی اغلب سبکی رسمیتر از نیم بوت جیر قهوهای دارد. به این معنا که بوت مشکی مناسب استایل رسمی و اداری است، و بوت قهوهای بیشتر با استایل اسپرت و کژوال (روزمره) ست است. این مدل طراحی بسیار سادهای دارد و برای استایل رسمی با کت و شوار و غیررسمی با شلوار جین مناسب است. این تسمه سگکدار برای باز و بسته کردن و سفت کردن چکمه کاربرد دارد. نحوه بستن: بسته به مدل، نحوه باز و بسته این نیم بوتها اغلب به صورت کشی، تسمه سگکدار و زیپی است. Handy Pull Tabs: در نیم بوت مردانه بدون بند اغلب از یک زبانه عقبی جهت راحتی در پوشیدن کفش استفاده میشود. متریال: نیم بوتهای بدون بند اغلب از چرم و جیر ساخته میشوند.

خرید نیم بوت مردانه باکیفیت، یک سرمایه گذاری بلند مدت است، زیرا از یک سو منجر به صرفهجویی در مقدار هزینههای پرداختی میشود، و از سویی دیگر از پاهایتان در برابر شرایط مختلف آب و هوایی محافظت میکند. جنس رویه: استفاده از چرم طبیعی، چرم صنعتی و جیر در رویه نیم بوت بسیار متداول است. بعضی نیم بوت ها با کفی مناسب طبی برای افرادی که کمردرد دارند بسیار مناسب هستند که در طراحی ساخت آن فشار بر مهره های کمر تقسیم می شود و استانداردهای طبی جهانی لحاظ شده است. همچنین گروهی ازجدیدترین نیم بوت های مردانه هم طراحی شدهاند که در کنار کوهنوردی، مناسب برای راهپیماییهای طولانی مدت در طبیعت هم هستند. روش ساخت: بهطورکلی، قسمت های مختلف نیم بوتها به دو روش دوخت و چسب به یکدیگر متصل میشوند. همچنین، هر دو این مواد باید به خوبی فشار و شوک وارده از سطح زمین به زانوها را جذب کنند.

هر دو روش باید دارای کیفیت بالا باشد، زیرا بیشترین کاربرد این نوع کفشها، جهت استفاده در فصول سرد سال برای مقابله با سرما و نفوذ آب است. بعضی از نیم بوت ها برای کوهنوردی استفاده می شوند و جنسی از کتان دارند اما نیم بوت های دیگر که از جنس چرم می باشند می توان در مراسم ها و به صورت روز مره از آن ها استفاده کرد. نیم بوت های مردانه اصولا در استایلهای رسمی و نیمه رسمی مورد استفاده قرار میگیرند و بسیار راحت و کاربردی هستند. معروف نوع نیم بوت های بدون بند مردانه، یقیناً مدل چلسی است.

پاسخ به این پرسش به انتخاب شخصی افراد باز میگردد؛ ذاتاً برخی از آقایان به این مدل نیم بوتها علاقه بیشتری دارند. مثلا کفشی که در فصل بهار استفاده میشود با کفشی که افراد در زمستان می پوشند قطعا متفاوت است. بیشتر بودن اندازه این قسمت جنبه مراقبتی داشته، به این معنا که در روزهای برفی زمستان از پاها در برابر نفوذ سرما و برف به داخل کفش محافظت میکند. چرم صنعتی که امروزه با بهترین فناوریها ساخته میشود، چیزی کمتر از چرم طبیعی ندارد، حتی بسیار سبکتر بوده و مقاوم بیشتری در برابر سرما و نفوذ آب دارد. قیمت پایین همیشه به منزله خرید محصولی بیکیفیت نیست؛ برخی از برندهای خارجی در کنار تولید محصولات با ارزش، سعی بر آن دارند که کفشهای خود را با قیمتهای بسیار منصفانهتر به فروش برسانند. بنابراین، سعی کنید به جای خرید محصولات بیکیفیت و ارزان، به دنبال مدلهایی باشید که بتوانید با اطمینان کامل آنها را به پا کنید.