خرید انواع بوت مردانه اصل و هایکپی ، چرم طبیعی و مصنوعی

ما در تابستان و زمستان همراه شما هستیم. زمستان که فرا می رسد، تهیهی کفش و لباس مناسب این فصل از جمله مهم ترین اقدامات ضروری به شمار می رود که باید انجام داد. سر کردن زمستان و پاییز بدون بوت تقریبا سخت و غیر ممکن به نظر میرسد، مخصوصا در شهرهایی که برف و باران در آنجا زیاد است. اگر در شهرها و مناطق سرد سیر زندگی می کنید، احتمالا بیشتر ایام سال باید از بوت یا نیم بوت مردانه استفاده کنید تا پاهای تان از برف و سرما در امان باشد. به این ترتیب می توانید بدون دغدغه بر روی برف یا زمینی که به خاطر بارندگی خیس است راه بروید. از سوی دیگر بوت یا نیم بوت چرم دوام بالایی دارد و شما می توانید سال ها از این کفش استفاده کنید؛ بدون این که کفش شما ظاهر خود را از دست بدهد.

متریالهای بوت با توجه به هزینه، سلیقه و نوع کاربرد آن میتواند متغیر باشد. اندازه مناسب: اولین نکته ای که هنگام خرید بوت مردانه باید به آن توجه کرد اندازه کفش است. اولین نکتهای که در بوت بسیار اهمیت دارد مقاومت آن است. مقاوم در برابر نفوذ آب: از دیگر موارد مهمی که حتما باید به هنگام خرید یک بوت مردانه مناسب به آن دقت داشته باشید، عدم نفوذ آب به داخل کفش شما می باشد در این زمینه کیفیت جنس رویه، جنس زیره و دوخت انجام شده بر روی بوت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برند دکتر مارتنز یکی از برندهای مطرح کفش در سراسر جهان است که ویژگی بوتهایش لژهای بلند و دوخت زرد دور تا دور است. از گذشتههای بسیار دور تا به امروز بوت مردانه یکی از محتویات اصلی استایل آقایان بوده و دچار تحولات شگرفی شده است. برندهایی که در زمینه بوت بسیار با کیفیت هستند و طراحیهای بسیار زیبایی نیز دارند عبارتند از: دکتر مارتز، اکو، تیمبرلند، کاترپیلار، دکستر، تریکرز.

اگر نیم بوت را با شلوار کوتاه یا با یک کت و شلوار رسمی بپوشید بسیار در زیبایی ظاهری تان تاثیر منفی می گذارد. برای این منظور شما می توانید از انواع و اقسام روش ها جهت اطمینان از مناسب بودن سایز کفش مورد نظرتان استفاده نمایید؛ مثلا می توانید از قاعده یک انگشت فاصله پا از قسمت پشتی کفش و یا تکان دادن انگشت های پا در قسمت پنجه محصول مورد نظرتان به این موضوع پی ببرید که آیا اندازه پای شما هست و یا اینکه بهتر است یک شماره بزرگتر را نیز امتحان کنید. اجناس ترکیبی: بوت مردانهای که از این جنس ساخته میشود درکنار کیفیت نسبتا خوبی که دارد از قیمت بصرفهتری برخوردار است و میتواند توسط اقشار مختلف جامعه مورد استفاده قرار گیرد.

اما در مورد بوت چرم بخصوص در رنگ های مشکی و قهوه ای ، که سالیان سال برایتان باقی میماند و به دردتان میخورد، فدا کردن کیفیت برای قیمت، چندان توجیه منطقی ندارد. اگر به نیم بوت زیپ دار علاقمند هستید، در خرید نیم بوت زیپ دار مردانه به کیفیت جنس آن توجه کنید. نیم بوت مردانه چرم در رنگ های مختلفی مشکی، عسلی، شتری، قهوه ای تولید می شود که رنگ های روشن طرفداران بیشتری دارد؛ اما رنگ نیم بوت روشن مردانه برای مراسم رسمی مناسب نیست و از بوت های مشکی و تیره برای مراسم رسمی و مهمانی ها استفاده کنید.