جدیدترین خبرهای «کفش چرم تبریز

در مورد کفش نیز چون سایز کفش مهم است و باید بر اساس سایز پا خریداری شود بهتر است مصرف کننده به صورت حضوری از فروشگاه کفش مورد نظر خود را انتخاب نماید. گروه فروشگاه اینترنتی پافیت شوز تولید کننده و فروشنده کفش چرم تبریز است. سفارشات کفش چرم تبریز با راه اندازی کانال های تلگرامی در این مرکز سرعت بیشتری را به خود گرفته است و خریداران به سادگی می توانند با مدیر فروش به شکل مستقیم و در کمترین زمان ارتباط برقرار کرده و مدل های مورد نظر خود را به ارسال نمایند. اما باید گفت: که در سال­های اخیر هیچ­گونه حمایت دولتی از این شهرک انجام نشد و واحدهای مستقر در آن با ماشین آلات قدیمی 40 و 50 ساله چرم تولید کرده و می­ کنند که در صورت برخورداری این واحدها از ماشین آلات به روز و پیشرفته، آنها می ­توانند چرم خوبی تولید کنند و تولیدات خود را به صورت کیفی افزایش دهند.

کسانی هم که مشکلی در پا و یا زانو دارند و همچنین ستون فقرات و کمرشان دچار مشکل است به دنبال مدل های شیک کفش طبی هستند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، به گذشته تاریخ کفش که مینگریم بنا بر شواهد تاریخی بیشتر هزاره اول زندگی بشر به شکل پا برهنه سپری شده است. بگذریم که آقایان آرزو دارند که یک جفت کفش دست دوز تمام چرم در کمد خود داشته باشند. کفش تبریز با تولید میلیون ها جفت کفش در سال سهم خیلی قابل توجیهی را در بازار ایران به خود اختصاص داده است. از صنعت کیف و کفش تبریز ارتزاق می­ کنند. مرغوبیت بالای کیف و کفش تبریز سبب گردیده است که کشورهای مختلفی از جهان خواستار خرید انواع آن گردند.

در سال 95 پویش خرید کالای ایرانی توسط اتحادیه چرم تبریز راه­اندازی شد که این یک حرکت ارزشمند است که در بازار تبریز اتفاق افتاده و میتواند برای سایر بازاریان در دیگر شهرهای کشور و تولیدکنندگانی که کالای ایرانی تولید میکنند، الگو باشد. در پی رواج بیشتر پدیده قاچاق در سایر استان­ها، میزان متقاضیان کفش چرم تبریز در این استان­ها کاسته شده است. همچنین حدود 70 تا 90 میلیون جفت کفش در سال تولید می­ شود که بین 60-45 درصد تولید کل چرم کشور و سهم ۱۵ درصدی از میزان کل بخش صنعت را در برگرفتهاند و تقریباً 90% چرم کفش دست دوز کل کشور در تبریز تولید می­شود.

مالیات بر ارزش افزوده کمر کل صنایع به ویژه چرم و کفش را شکسته است. هم اکنون 50 درصد واحدهای مستقر در چرمشهر به دلیل مالیات بر ارزش افزوده تعطیل است. هم اکنون حدود 3 هزار و 300 نفر در واحدهای مستقر در این شهرک صنعتی مشغول به کار هستند و از حدود 300 کارگاه موجود در آن حدود 20 واحد تولیدی بیش از 11 نفر پرسنل دارند و سایر واحدها با کمتر از 10 نفر پرسنل فعالیت می­کند. همچنین از فعالیتهای تشکلها و اتحادیه تولیدکننده حمایت شده است تا جایی که اکنون ۸۰ درصد تولیدکنندهها در این تشکلها حضور دارند.